Hemşirelikte bsn (Antigua Sağlık Bilimleri üniversitede hemşirelik makedonya okulu)

Genel

Program açıklaması

Hemşirelikte BSN (Antigua Sağlık Bilimleri Üniversitesi Hemşirelik Makedonya Okulu)

Makedonya hemşirelik programı hemşirelik Bilim Lisans (BSN) yol açan üç yıllık bir programdır. BSN programı ABD hemşirelik okullarının müfredat standartlarını yansıtan ve Karayipler Bölge Hemşirelik Kurulu kuralları takip eder. Öğrenciler son derece credentialed hemşirelik ve diğer öğretim mükemmel bir eğitim alırlar. Mezunlar ABD ve Karayipler yanı sıra dünyanın diğer bölgelerinde de pratik yapabilirsiniz.

Tüm programı Antigua kampüsünde harcanmaktadır. Öğrenciler Antigua Mount St. John Tıp Merkezi ve diğer devlet sağlık tesislerinde pratik rotasyonlar tamamlayın. programın mezunları NCLEX sınav ve bir RN olarak lisans için Karayip Bölge Kurulu Sınavına girmeye hak kazanırlar.

Okul Giriş Koşulları Hemşirelik

Karayip Öğrenciler

Karayip Öğrenciler beş (5) GCEO seviyesi C asgari notu ile geçer olması gerekmektedir, ya da beş (5) CXC Genel III asgari notu ile geçer. giriş için gerekli kursları İngilizce, Matematik, Kimya, Biyoloji gibi gibi ilave bir bilim konusu, ve bir ek genel konu yer alıyor.

ABD ve Uluslararası Öğrenciler

ABD ve Uluslararası Öğrenciler Sizlere az 2.0 daha bir not ortalaması dikkate resmi transkript C minimum notu ile İngilizce, Matematik ve Kimya başarıyla tamamlanmasını görüntüleyen bir lise diploması aldı olmalıdır.

Başvuru Koşulları

  • Tamamlanmış online başvuru
  • Resmi Transkript (CXC, GCE, GED)
  • Akademik Belgelerinin kopya / Diplomalar
  • Son pasaport boyutlu fotoğraf
  • evlilik cüzdanı fotokopisi, varsa
  • geçerli pasaport ilk dört sayfaları

eksiklikler

bir (1) çekirdeğin ön koşul dersleri Hemşirelik Dean ile konuyu görüşmek olabilir eksik öğrenciler.

aktarım Öğrenciler

Yeni bir öğrenci olarak aynı kabul prosedürü takip edecek diğer kurumlardan transfer ilgilenen kişiler. Başvuru Hemşirelik, ders tanımı ve zamanda transfer öğrencinin durumunu gösteren Okulundan bir ifadenin başka Okulundan aktarmak isterse / çekme gerekecektir. Hemşirelik Makedonya Okulu Kabul ve önceki hemşirelik okulu resmi bir transkript Başvuru gereklidir. transferi kredi değerlendirilmek üzere hemşirelik kurslarının değerlendirilmesi Hemşirelik Makedonya Okulu Akademik Kurulu tarafından belirlenecektir.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Founded in 1982, the University of Health Sciences Antigua (UHSA) located in Dowhill, Piccadilly Antigua is an outstanding academic institution dedicated to educating exemplary physicians, nurses, pos ... Devamını oku

Founded in 1982, the University of Health Sciences Antigua (UHSA) located in Dowhill, Piccadilly Antigua is an outstanding academic institution dedicated to educating exemplary physicians, nurses, postgraduates and researchers in accordance with the highest professional standards who will integrate clinical, biomedical and behavioral knowledge to promote the health and well-being of patients and communities. Daha Az
Saint John's , Chicago , San Juan + 2 Daha fazla Daha az