Hemşirelikte Bilim Ustası: Hemşire Yöneticisi

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Queens çevrimiçi Hemşirelik programlarında Yüksek Lisans of Science programları, hemşireleri disiplinlerarası, işbirliğine dayalı hemşirelik liderleri olarak hazırlamak için tasarlanmıştır. Öğrenciler programın içinde bir akademik / rol "parça" uzmanlık bilgisine ek olarak hemşirelik teorisi, araştırma, bilişim ve sağlık politikası gelişmiş bilgi edinirler.

Queens News , ABD’de Güney’deki bölgesel üniversiteler arasında 22. sırada

Hemşire Yöneticisi öğrencileri, hemşirelik ve işletme bilgilerini çeşitli ortamlarda ve araştırma sürecinin bir uygulamasıyla sentezleme fırsatına sahiptir. Mezunlar, disiplinlerarası üst düzey yönetici takımların bir üyesi olarak görev yapacak.

Queens'teki Charlotte Üniversitesi, çevrimiçi Hemşirelik Programları Bilim Ustası ile entegre olarak, öğrenciler seçeneklerini esnekleştirebilir. Öğrenciler önce temel yüksek lisans becerilerinde güçlü bir temel geliştirir. Daha sonra, akademik ve sağlık sistemindeki rolleri geliştirmek için ihtiyaç duyulan entegre yeterlilikler etrafında tasarlanan kurslara devam ederler.

Programlarımız CCNE onaylıdır, kurs ücretlerimiz oldukça uygundur ve başvuru ücreti yoktur . Formdaki programınızı seçin Queens University of Charlotte Online Hemşirelik programlarında Yüksek Lisans of Science.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

The Queens University of Charlotte was founded in 1857 on devotion to serving students and has brought that same devotion to its online community with an innovative online learning system, personalize ... Devamını oku

The Queens University of Charlotte was founded in 1857 on devotion to serving students and has brought that same devotion to its online community with an innovative online learning system, personalized student support, and the same faculty that teach in the campus programs. Daha Az