Hemşirelikte Bilim Ustası: Hemşire Eğitimcisi

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Queens çevrimiçi Hemşirelik programlarında Yüksek Lisans of Science programları, hemşireleri disiplinlerarası, işbirliğine dayalı hemşirelik liderleri olarak hazırlamak için tasarlanmıştır. Öğrenciler programın içinde bir akademik / rol "parça" uzmanlık bilgisine ek olarak hemşirelik teorisi, araştırma, bilişim ve sağlık politikası gelişmiş bilgi edinirler.

Queens News , ABD’de Güney’deki bölgesel üniversiteler arasında 22. sırada

Hemşire Eğitimci öğrencileri, program geliştirme, öğretim stratejileri ve öğrenci ve program değerlendirme yöntemleri hakkında bilgi edinirler. Mezunlar, akademik veya klinik ortamda öğretmek için hazırlanmıştır.

Queens'teki Charlotte Üniversitesi, çevrimiçi Hemşirelik Programları Bilim Ustası ile entegre olarak, öğrenciler seçeneklerini esnekleştirebilir. Öğrenciler önce temel yüksek lisans becerilerinde güçlü bir temel geliştirir. Daha sonra, akademik ve sağlık sistemindeki rolleri geliştirmek için ihtiyaç duyulan entegre yeterlilikler etrafında tasarlanan kurslara devam ederler.

Programlarımız CCNE onaylıdır, kurs ücretlerimiz oldukça uygundur ve başvuru ücreti yoktur . Formdaki programınızı seçin ve Queens University of Charlotte Online Hemşirelik programlarında Yüksek Lisans of Science hakkında daha fazla bilgi edinmek için bir broşür indirin.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

The Queens University of Charlotte was founded in 1857 on devotion to serving students and has brought that same devotion to its online community with an innovative online learning system, personalize ... Devamını oku

The Queens University of Charlotte was founded in 1857 on devotion to serving students and has brought that same devotion to its online community with an innovative online learning system, personalized student support, and the same faculty that teach in the campus programs. Daha Az