Hemşirelikte BSc (Yetişkin) (Hons)

Genel

Program açıklaması

Yenilikçi yeni hemşirelik derecemiz size geleceğin yüksek lisans hemşiresi olmak için deneyim ve fırsatlar sunar. Hemşirelik ve Ebelik Konseyi tarafından tanınan, bu ders size her yıl hemşirelik farklı bir yönü üzerinde odaklanan benzersiz bir Pathway sunuyor, size bir pratisyen (ilk yıl), teslim ettiğiniz bakım olarak kendinizi yönetmek ve yönetmek için güven veren ( ikinci yıl) ve çalıştığınız hizmet (üçüncü yıl).

Hemşirelik, başkalarına bakmanızı sağlamak için kendinize iyi bakmanızı gerektiren heyecan verici ve ödüllendirici bir meslektir - hem siz hem de insanlar için bir 'Bakım Kültürü' içinde kendi kişisel iyiliğinizi ve direncinizi göz önünde bulundurmanızı ve korumanızı destekleyeceğiz. senin bakımın.

Ortaklarımızla ** birlikte, çeşitli ortamlarda yüksek kaliteli hasta bakımı sunmak için ihtiyaç duyduğunuz beceri ve uyumluluğun geliştirilmesine yardımcı olacağız, aynı zamanda NHS değerlerini ve herkesin sağlık ve refahı üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmasını sağlayan vizyonunu da destekleyeceğiz.

** Bu kurs Gloucestershire Hastaneleri NHS Foundation Trust, Gloucestershire Bakım Hizmetleri, 2Gether NHS Foundation Trust, Gloucestershire Clinical Commissioning Group ve Healthwatch ile ortaklaşa geliştirilmiştir.

Çalışma tarzı

Pratik ve akademik uzmanlar, mentorlar ve kişisel eğitmenler ile destek ekiplerinde çalışacaksınız. Bir giriş bloğunun ardından, kursunuz, teoriyi okuyacağınız zamanın yarısı kadar bölünecek, diğer yarısı ise bu teoriyi profesyonel sağlık hizmetleri ortamındaki düzenli yerleşimlerle uygulamaya geçirecek ve hastalarla çalışmanıza izin verecek. bakıcıları ve bakım sağlayıcıları.

Kariyer

  • hemşirelik
  • Sağlık Liderliği ve Yönetimi
  • Eğitim
  • Araştırma
  • Uluslararası Hemşirelik

Sanayi bağlantıları

Akut, birincil, bağımsız ve özel bakım dahil olmak üzere çeşitli sağlık hizmetleri yerleşimlerinde yerleşimlerle deneyim kazanacaksınız. Antrenman ve destek sunmak için pratik modelde işbirlikçi bir öğrenme kullanan özel öğrenim birimlerinden yararlanacak ve yerleştirmede temel pratik becerileri kazanacaksınız.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

We welcome international students from around the world. Study??ing in the UK can be a great experience allowing you to meet new people, try new things and experience a new country. Come and join us?.

We welcome international students from around the world. Study??ing in the UK can be a great experience allowing you to meet new people, try new things and experience a new country. Come and join us?. Daha Az
Cheltenham , Gloucester + 1 Daha fazla Daha az