Hemşirelikte AAS

Genel

Program açıklaması

Kayıtlı Hemşirelik Programı, öğrencilere kayıtlı hemşirelerin uygulama kapsamında güvenli ve etkili hasta başı hemşireliği bakımı sağlamak için bilgi ve yeterlilik sağlamak üzere tasarlanmıştır. Öğrencilere, yaşamları boyunca müşteriler için hemşirelik bakımı sağlama konusunda eğitim verilir. Yetişkin sağlığı, anne sağlığı, çocuk sağlığı, ortopedi, geriatri, psikiyatri ve diğer hemşirelik uygulama alanlarında bölge hastanelerinde ve sağlık kuruluşlarında klinik deneyimler sağlanmaktadır.

Bu programın mezunları, Ulusal Konsey Lisans Sınavına (NCLEX-RN) girmek ve işgücüne girmek için başvurabilirler. İstihdam fırsatları çok geniştir ve hastaneler, tıbbi ofisler, acil bakım merkezleri, evde sağlık hizmetleri, endüstri, okullar ve uzun süreli bakım tesisleri gibi çeşitli ortamlarda ortaya çıkabilir.

Son Güncelleme Oca 2021

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

What makes the Trenholm State Community College community so dynamic and inviting? Our people - our faculty, staff, and students, our alumni, and our friends.

What makes the Trenholm State Community College community so dynamic and inviting? Our people - our faculty, staff, and students, our alumni, and our friends. Daha Az