Hemşirelik Yüksek Lisans: Yetişkin Gerontoloji Hemşire Uygulayıcısı - Birinci Basamak

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Hakkımızda

1856 yılında kurulan Seton Hall, ülkenin önde gelen Katolik üniversitelerinden biridir. Tarihte zengin olan Seton Hall da yükselişte bir kurumdur. ABD Haberler bizi en iyi üniversiteler arasında yer alıyor ve biz sadece beş yıl içinde 13 yere çıktık. Son beş yılda araştırma ödenekleri de yüzde 75 oranında artmış ve fakültelerimizin 11'i son üç yılda Fulbright ödüllerini almıştır.

Hemşirelik, Yetişkin-Gerontoloji Hemşire Uygulayıcımızın Bilim Ustası gibi online programlar aracılığıyla, size entelektüel olarak meydan okuyan bir ortam, gerçek dünya deneyimleri ve büyük zihinleri harekete geçiren bir iyimserlik kültürü sunuyoruz. Kişisel hırsları sivil iyiliğe derin bir bağlılıkla hizalayan liderleri yetiştiriyoruz.


Akreditasyon

Tüm Seton Hall Üniversitesi programları, Orta Okullar ve Okullar Birliği tarafından bölgesel olarak akredite edilmiştir. Seton Hall Hemşirelik, Yetişkin-Gerontoloji Hemşire Uygulayıcısı (MSN, AGNP) Bilim Ustası. Program ayrıca Collegiate Nursing Education (CCNE) Komisyonu tarafından akredite edilmiştir.


Sıralamalar ve Ödüller

Seton Hall Üniversitesi ve hemşirelik programları, akademik mükemmellik ve eğitim değeri için ulusal olarak kabul edilmektedir. Son sıralamalarımız şunları içerir:

 • 65 En İyi Hemşirelik Okulu - ABD Haberleri
 • Affordable Colleges Online tarafından 2016-17 için “En İyi Online NP Programı”
 • Hemşirelik Programında İlk 50 Çevrimiçi Yüksek Lisans - SuperScholar
 • # 124 Ulusal Üniversiteler - ABD Haberleri
 • Amerika'nın en iyi kolejlerinden biri - Forbes
 • Kadınlar için Ulusun En İyi Kolejlerinden biri - Amerika'nın En İyi Kolejleri
 • Paranızın Milletinde En İyi Kolejlerden biri - CNNMoney
 • Amerika'nın En İyi-Bang-for-the-Buck Yüksek Okullarından Biri - Washington Monthly


Program Açıklaması

Seton Hall Üniversitesi'nden çevrimiçi MSN, AGNP, akut bakım veya birinci basamak sağlık hizmetlerinde hemşire pratisyeni olarak ergenlere yaşlılara hizmet vermesi için ihtiyaç duyacağı becerileri geliştirir. Öğrenciler AANPCP sınavına hazırlanır ve kanıta dayalı şefkatli bakım sunmaya ve topluluklarını iyileştirmeye hazırdır. Program, öğrencilere iki çalışma parkurundan birini seçme fırsatı verir. Birincil Bakım, hastalığın önlenmesi, sağlığın teşviki ve çoklu sistem sağlığı sorunları olan hastaların yönetimine odaklanmaktadır. Öğrenciler bir birinci basamak sağlık bürosunda, iş sağlığı kliniğinde veya üniversite sağlık kliniğinde pratiğe hazırlık yaparlar. Akut Bakım pisti, öğrencileri hastanede akut ve kronik hastalık yönetimi, acil bakım, acil servis ve subakut ayarları ile ilgilenmeye hazırlar. Müfredat, akut, kritik ve kronik hastalık, sakatlık veya yaralanma ile hasta popülasyonu üzerinde duruluyor.


Kabul

 • Adaylar, NLNAC veya CCNE akredite programından hemşirelikte majör bir lisans derecesine sahip olmalıdır.
 • New Jersey'de klinik uygulandığında ABD'de uygulamada ve New Jersey'de kayıtlı profesyonel hemşire lisansı.
 • Mesleki sorumluluk sigortası.


Kariyer Görünümü

Amerikan Hemşireler Uygulayıcıları Birliği'ne göre, şu anda 205.000 lisanslı hemşire uygulayıcısı var. Bu rakam, 2004 yılında 106.000 kişiyle kıyaslandı. Ülkenin devam eden yüksek eğitimli hemşire sıkıntısı ile karşı karşıya kalmasıyla, bu sayının artmaya devam etmesi bekleniyor. Seton Hall'un MSN, AGNP programı, Klinik Danışman'ın 2016 yıllık maaş anketine göre, 101.989 $ 'lık ortanca yıllık maaş teklifine göre yüksek maaşlı hemşire pratisyenleri için mezunlar hazırlamaktadır. Bu programın mezunları, son beş yılda AANPCB sınavında yüzde 98'lik bir geçiş oranına sahip oldular. Seton Hall ayrıca öğrencilerin mezuniyet sonrası başarısını kolaylaştırmak için çeşitli kariyer kaynakları sunmaktadır.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Founded in 1856, Seton Hall is one of the country’s leading Catholic universities. Rich in history, Seton Hall is also an institution on the rise. U.S. News ranks us among the top universities, and we ... Devamını oku

Founded in 1856, Seton Hall is one of the country’s leading Catholic universities. Rich in history, Seton Hall is also an institution on the rise. U.S. News ranks us among the top universities, and we have moved up 13 places in just five years. Daha Az