Hemşirelik Uygulaması Doktoru: Aile Hekimliği Uygulayıcısı

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Hemşirelik ve Sağlık Meslekleri Okulu, profesyonelce işbirliği için bire bir fırsat sunan çeşitli pist seçenekleriyle bir Hemşirelik Uygulaması Doktoru derecesi sunmaktadır.

Hemşirelik Uygulaması Doktoru (DNP) derecesi, kayıtlı hemşirelerin (RN) daha büyük liderlik rollerini üstlenmeye hazırlar. Müfredat, hemşirelik, işletme, bilişim ve sağlık yönetimi derslerini klinik uygulamalarda ileri düzey uygulamalarla birleştirir. Mezunlar, işgücüne, sağlık hizmeti sunum modellerini geliştirme, klinik sonuçları değerlendirme, farklı nüfusların sağlık ihtiyaçlarını belirleme ve yönetme becerilerini kazandırır ve alanı dönüştürmek için teknoloji ve bilgileri kullanır.

Müfredat titizdir ve öğrencilere farklı perspektiflere maruz kalma, teori ve araştırmaya gömülme ve mesleki uygulama konularını eleştirel bir şekilde anlama fırsatı verir.


DNP Çalışma Planları

Hemşirelik Uygulaması Doktoru (DNP) programı kayıtlı hemşireler (RN) bir dizi çalışma planı sunmaktadır. DNP'nizi takip etmek için mevcut (5) çalışma planı vardır. Lisans alan hemşireler, kendi DNP'lerini tamamlama yolunda bir yüksek lisans derecesi kazanmayı seçebilirler. Seçenekler aşağıda gösterilmiştir.


Program Detayları

DNP programının program parçanıza ve mevcut derece seviyenize bağlı olarak tamamlanması 2 ila 4,5 yıl sürebilir.


Öğrenciler meslek hayatlarını beklemeye almaksızın derecelerini takip edebileceklerdir. Kurs teslimat seçenekleri DNP programına göre değişebilir.

 • Yönetici Liderliği: Öğrenciler, San Francisco'daki bir butik otelde yoğun bir toplantı formatında üç gün boyunca iki kez bir kez toplanır.
 • Nüfus Sağlık Liderliği: Kurslar, hem kişilik eğitimi hem de uzaktan öğrenmeyi kapsayan bir yaklaşım olan hibrit bir modelle sağlanır. Öğrencilerin kampüste bir günlük program yönelimine katılmaları gerekecektir. Oryantasyondan sonra öğrenciler, her bir yarıyılda eşzamanlı bir sınıf için, ya bireysel olarak ya da telekonferans yoluyla katılabiliyorlar. Çevrimiçi öğrenme, programın süresi boyunca iki senkronize sınıf oturumunu tamamlayacaktır.
 • Aile Hekimliği Uygulayıcısı DNP


kabul

Programa kabul, başvuru sahibinin aşağıdakiler tarafından kanıtlandığı gibi doktora düzeyinde çalışma yürütme yeteneğinin genel bir değerlendirmesine dayanır:

 • Akredite bir kurumdan lisans veya yüksek lisans derecesi
 • 3.0 lisans not ortalaması (4.0 derecelendirme ölçeğinde)
 • California RN lisansı
 • Bir Hemşirelik Uygulaması Doktoru'nu sürdürme nedeninizi açıklayan yazılı bir hedef beyanı
 • Üç (3) tavsiye mektubu
 • Devam et
 • Katılan tüm yüksekokul ve üniversitelerin resmi transkriptlerinin kopyası
 • Tamamlanmış başvuru formu ve ücreti

Uluslararası Lisansüstü Öğrencileri

Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

The School of Nursing and Health Professions follows the University of San Francisco’s mission to provide a liberal arts education rooted in the Jesuit tradition of diversity, justice and global persp ... Devamını oku

The School of Nursing and Health Professions follows the University of San Francisco’s mission to provide a liberal arts education rooted in the Jesuit tradition of diversity, justice and global perspectives. Daha Az
San Francisco , San Francisco + 1 Daha fazla Daha az