Hemşirelik Lisans

Genel

Program açıklaması

yaklaşık

Hizmet sağladığı nüfusun yaşam, sağlık ve refah koşullarını iyileştirmeye yardımcı olan, sağlığın teşviki ve geliştirilmesi ve korunmasında, hastalıkların önlenmesinde, bakım ve geri kazanımında kapsamlı bakım sağlayan profesyonelleri yetiştiririz. insanların, ailelerin ve toplumun sağlığı.

Öğrenmek isteyen varsa

  • Yaşam döngüsünün farklı aşamalarında sağlık ve hastalık durumlarını belirleyen patofizyolojik süreçleri ve risk faktörlerini bilir.
  • Hizmet veren kişilerin refahını, kalitesini ve güvenliğini sağlamak ve sağlamak için hemşirelik sürecini uygulayın.
  • Kapsamlı hemşirelik bakımını destekleyen ilkeleri bilir ve uygular.
  • Bireye, aileye ve topluma kapsamlı hemşirelik bakımı sağlamak, değerlendirmek ve sağlamak.
  • Hayatı tehdit eden durumları tanıyın ve temel ve ileri yaşam desteği manevralarını nasıl yapacağınızı öğrenin.

Size ne sunuyoruz

  • Hemşirelerin oluşumunda tecrübe ve gelenek.
  • Yüksek kaliteli simülatörlerle donatılmış laboratuvarlar.
  • Leon'un Üniversite Yardım Kompleksi'nde, Birinci Bakım Merkezlerinde ve kararlaştırılmış sağlık merkezlerinde klinik uygulamaların gerçekleştirilmesi.
  • Mesleki uygulamada geniş deneyime sahip öğretim elemanı.
  • Ulusal ve uluslararası hareketlilik programları (Arjantin, Avustralya, Belçika, Brezilya, Kanada, Şili, Çin, Kolombiya, Amerika Birleşik Devletleri, Fransa, İtalya, Japonya, Meksika, Norveç, Peru, Portekiz, Rusya, Tayvan ve Vietnam).

Profesyonel geziler

Yüksek düzeyde emek yerleştirme • Hastane merkezlerinde ve ayrıca temel bakım ve evde bakımda hemşirelik egzersizi • Okullarda hemşirelik egzersizi, engelliler için merkezler, kıdemli merkezler, hasta dernekleri, vb. sağlık hizmetlerinin planlanması • Öğretim ve araştırma • Askeri hemşirelik.

yeterlilikler

Bu beş yeterlilik (CB), tüm temel, zorunlu ve seçmeli derslerin yanı sıra uygulamalı ve son derece çalışmalarda, kartlara açıkça yansıtılmamış olsalar bile kazanılacaktır:

CB-1. Hemşirelik alanında genel orta öğretimin temelinden bilgiyi edinmeyi ve anlamayı, ileri düzeyde ders kitaplarıyla desteklenmesine rağmen aynı zamanda avangarddan bilgi gerektiren bazı yönleri de içeren bir düzeyde göstermek. Sağlık Bilimleri çalışma alanı.

CB-2. Hemşirelik bilgisini mesleğinize profesyonel bir şekilde nasıl uygulayacağınızı bilin ve genellikle tartışmaların detaylandırılması ve savunulması ve Hemşirelik alanındaki sorunların çözülmesi yoluyla ortaya konan becerilere sahip olun.

CB-3. Hemşirelik alanı dahilinde konuyla ilgili verileri toplama ve yorumlama becerisine sahip olmak, ilgili sosyal, bilimsel veya etik konulara yansıma içeren yargılarda bulunmak.

CB-4. Hemşirelik alanındaki bilgileri, fikirleri, sorunları ve çözümleri uzman ve uzman olmayan bir halka aktarabilir.

CB-5. Yüksek düzeyde özerkliğe sahip Hemşirelikte ileri çalışmalar yapmak için gerekli olan bu öğrenme becerilerini geliştirmek.

Öğrencilerin girişi ve kabulü

León Üniversitesi Resmi Lisans Üniversite Eğitimine erişim ve başvuru prosedürleri değiştirildiği gibi Kraliyet Kararnamesi 1892/2008 ve Castilla y León Üniversiteler Arası Komisyon tarafından ulaşılan anlaşmalarla düzenlenir.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Existen al menos diez razones para escoger León como destino académico aunque estamos seguros de que tú encontrarás muchas más.

Existen al menos diez razones para escoger León como destino académico aunque estamos seguros de que tú encontrarás muchas más. Daha Az
León , Ponferrada + 1 Daha fazla Daha az