Hemşirelik Lisans

Genel

Program açıklaması

hemşirelik

lisans derecesi hemşirelik kadroların büyük eksikliğinde varlığı nedeniyle kurulması ve hemşirelik mesleğinin performansını artırmak ve öğretim üyelerinin bir grup tarafından öğrenciye teslim edilir bilimsel ve pratik bilgi birikimi sağlayarak toplumun gelişimine katkıda bulunmak uzman kadrolar hazırlamak ve geliştirmeyi amaçlamaktadır Hemşirelik Üniversitesi Koleji, açılması fikrini geldi ek olarak, öğrencileri teşvik uzmanlık gelişmeleri takip etmek ve onları kendinden eğitime motive ve daha yüksek nitelikleri elde etme çalışmalarını tamamlamak.

vizyon

Bölümü That arasında yer Hemşirelik جامعة عمان الأهلية , Ürdün ve emsalleri arasında hemşireliği eğitim almak isteyen öğrenciler için tercih edilen seçenek bölge.

mesaj

yüksek kalitede başarı ile, mesleğin alanlarda rekabet edebilecek bilimsel ve profesyonel ve etik nitelikli hemşire ve hemşirelerin nesil ve yaratıcılık hazırlayın mesleği yerel ve uluslararası standartlar tarafından yönetilir.

Hedefler

  • Gizliliği ve mahremiyeti koruyun.
  • Herkes için sağlık hizmeti sağlayan Secretariat ve özveri.
  • sorumluluk ve hesap varsayalım ve uygun kararları alırlar.
  • İlgili gruplarla ortak çalışma.
  • kural ve hemşirelik mesleğinin etik uyun.
Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

AAU Started providing academic services in 1990, Al-Ahliyya Amman University (AAU) was the first private university and pioneer of private education in Jordan.

AAU Started providing academic services in 1990, Al-Ahliyya Amman University (AAU) was the first private university and pioneer of private education in Jordan. Daha Az