Hemşirelik Lisans IBNU

Genel

2 konum mevcut
Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Dereceye genel bakış

 • Hemşirelik için Birinci Dünya 100'de yer alan bir üniversitede okuyunuz (1).
 • Hemşirelikte birinci sınıf araştırmacılardan 2 , sektör tecrübeli klinisyenlerden ve akademisyenlerden öğrenin.
 • Lisans derecenizin ilk yılından itibaren yerleşimlere başlayın ve klinik ortamda hemşire veya ebe olarak çalışmanın nasıl bir şey olduğunu tecrübe edin.
 • Haftanın yedi günü 24 saat kullanabileceğiniz öğrenme kaynakları ile desteklenmelidir.

(1) 2019 QS World Konu Sıralaması
(2) 2018 Avustralya için Araştırmada Mükemmellik (ERA)

Enstantane fotoğraf

Sağlık sektörü, kronik ve akut hastalıkların tespiti, teşhisi ve yönetimini iyileştirmeye yönelik yeni teknolojiler ve yaklaşımlarla sürekli değişiyor ve ayrıca popülasyonları sağlıklı tutmaya güçlü bir vurgu yapıyor. Bu değişikliklerle hemşirelik derecemiz gelişmektedir, bu da kariyerinize hazır olmanızı sağlayan endüstriye uygun, pratik bir yeterliliğin garanti edileceği anlamına gelir.

Teoriye ve pratik deneyime güçlü bir odaklanma vardır ve öğrendiğiniz öğelerin çoğunu kampüsteki eşsiz klinisyen liderliğindeki otantik hastane ve sağlık hizmetimizde yapacaksınız. En son teknolojiye sahip tesislerimiz arasında otantik hastane koğuşları, klinik birimler ve ortak alanlar bulunmaktadır. Horizon Hastane ve Sağlık Servisi (HHHS) olarak bilinen bu benzetilmiş hastane ortamı, kayıtlı hemşireler ve ebe (klinisyenler) uygulayarak yönetiliyor ve Güney Avustralya'da türünün tek örneği.

Büyükşehir, bölgesel ve kırsal hastaneler ve sağlık hizmetlerinde kayıtlı gerçek hemşirelerin gözetimi altında gerçek dünyadaki klinik yerleşimlere başladığınızda, bu becerileri daha da geliştirme fırsatınız olacaktır.

Neye ihtiyacınız olacak

Alan veya klinik yerleşimler / ziyaretler ve Üniversite klinikleri ve spor salonları gibi dereceleri için hasta / halkla etkileşimin gerekli olduğu faaliyetlerde bulunan öğrenciler, zorunlu yerleştirme ön koşullarını yerine getirdiklerini göstermelidir. Bunlar arasında ceza geçmişi izni, çocuklarla ilgili istihdam izni ve aşılama gereklilikleri yer almaktadır. Önemli gereklilikler hakkında bilgi edinmek ve tam öğrenci kontrol listelerine erişmek için lütfen Klinik Yerleştirme Birimi'ni ziyaret edin.

Mesleki kayıta yol açan bir programa kayıtlı olan tüm öğrenciler, ilgili Ulusal Kurul'a kayıtlı olmalıdır. Kayıt işlemi, programa kaydolmayı takiben AHPRA'ya bildirimde bulunan Üniversite ile birlikte Avustralya Sağlık Uygulayıcıları Düzenleme Ajansı (AHPRA) tarafından yürütülmektedir.

Ne öğreneceksin

Bu derece sizi eşsiz klinisyen liderliğindeki otantik simüle Horizon Hastane ve Sağlık Hizmetinde (HHHS) 170 saatten fazla öğrenim süresi ile yerleştirme ve profesyonel hemşirelik kariyerine hazırlar. Ayrıca metropol, bölgesel ve kırsal hastaneler ve sağlık hizmetleri arasında 1000 saatlik klinik ortamda tamamlayacaksınız.

Aşağıdakiler dahil sizin çalışmalarınızda dört hemşirelik uygulama alanı öğretir ve değerlendiririz:

 • işbirlikçi ve terapötik uygulama
 • eleştirel düşünme ve analiz
 • Profesyonel pratik
 • bakımın sağlanması ve koordinasyonu

Yeterlilik sizi 21. yüzyılın sağlık hizmeti sunum gereksinimlerini karşılamaya ve Avustralya ve uluslararası sağlık öncelikleri ve eğilimlerine cevap verebilecek şekilde tasarlanmıştır. Altı bütünleştirici tema müfredat boyunca yer almaktadır ve çağdaş hemşirelik uygulamalarını bilgilendiren temel yaklaşımları temsil etmektedir:

 • kültürel yeterlilik
 • kanıta dayalı uygulama
 • akıl sağlığı
 • birinci basamak sağlık
 • profesyonel iletişim
 • güvenlik ve kalite

Neden Hemşirelik Lisansı

University of South Australia kampüs içi klinik ve tesislerine milyonlarca dolar yatırım yaptı. Horizon Hastane ve Sağlık Servisi (HHHS), City East, Mount Gambier ve Whyalla kampüslerimizde klinisyenin liderliğinde, otantik simüle edilmiş bir hastane ve sağlık hizmetidir. Bir hemşirelik öğrencisi olarak, kampüs dışı klinik yerleşimlerin yanı sıra dereceniz boyunca HHHS içinde klinik öğrenmeye ve uygulamaya katılabilirsiniz.

HHHS, UniSA'ya özgü sanal bir sağlık topluluğu olan Horizon Şehri ve Topluluğumuzun sakinleri tarafından doldurulan son teknoloji ürünü bir klinik öğrenme ortamıdır. Gerçek dünya hemşirelik uygulamaları konusundaki anlayışınızı kolaylaştırmak, geliştirmek ve desteklemek için tasarlanmıştır. Horizon sakinleri, her biri kendi kişiliğine sahip etkileşimli mankenlerin yanı sıra, kendi kişisel hikayelerine, ilişkilerine ve sağlık geçmişlerine sahip olan sakinler gibi davranan gerçek insanları içerir.

Eğitiminizin bir parçası olarak, hemşirelik bilgi ve becerilerinizi geliştirmek ve uygulamak için hem sanal ortamda hem de HHHS'de Horizon sakinleriyle düzenli olarak etkileşimde bulunacak ve etkileşime geçeceksiniz.

En son teknolojiye sahip tesisler, Hemşirelik * 'te birinci sınıf araştırmacıların çok üstünde olan öğretim elemanları ile birlikte akademisyenler ve deneyimli klinisyenler, akademik kaynaklar, öğrenme tesisleri ve destek konusunda en iyi şekilde emin olmanız anlamına gelir.

Bu derece, çevrimiçi öğrenme ve kampüsteki atölye çalışmaları ile birlikte gelen esnekliği isteyenler için de mükemmel bir seçenektir - ulaşılabilir çevrimiçi öğrenme olanakları ve her adımda sizinle birlikte olan özel destek personeli sunuyoruz.

* Avustralya'da Araştırmada 2015 Mükemmelliği (ERA)

Senin kariyerin

Kayıtlı hemşireler, günümüz toplumunun refahı için zorunlu olan müşteri hizmetlerine katkıları ile sağlık hizmetlerinde ön planda önemli bir rol oynamaktadır. Bu derece sizi bireylere ve gruplara en yüksek kalitede bakım sunmaya hazırlar ve aynı zamanda Avustralya ve uluslararası sağlık sorunları ve önceliklerini karşılar ve bunlara cevap verir.

Mezunlar, aşağıdakiler gibi çok çeşitli sağlık bakımı ortamlarında çalışabilir:

 • hastaneler
 • birinci basamak sağlık ve toplum destek hizmetleri
 • yaşlı ve rehabilitasyon bakımı
 • okullar
 • Evde bakım
 • ilaç ve alkol tedavi merkezleri
 • toplum sağlığı kuruluşları
 • akıl sağlığı hizmetleri
 • uluslararası yardım kuruluşları

Mezunlar, Mesleki Uygulamalara Geçiş Programını katılımcı bir işverenle tamamlayabilir.

Gerçek Dünya Bağlantıları

Bir öğrenci olarak, güçlü endüstri bağlantılarımızdan faydalanacaksınız. Ayrıca, kayıtlı hemşireler dahil, deneyimli klinisyenlerden kampüsteki ve çalışmanızın bir parçası olarak klinik yerleşimleri tamamladığınızda da öğreneceksiniz.

Bu yerleşimler size klinik becerilerinizi uygulama, bilginizi uygulamaya koyma, bu alanda sektörde deneyimli profesyonellerden öğrenme ve değerli ağlar ve ilişkiler kurma fırsatı sunar.

Ayrıca, Üniversite genelinde düzenli çalışan yüksek lisans sınıfları ve istihdam gösterileri ile Avustralya ve yurtdışındaki mezunlar etkinliklerine de ev sahipliği yapıyoruz.

Profesyonel akreditasyon ve tanıma

Mezunlar, Avustralya Hemşirelik ve Ebelik Kuruluna kayıt için akademik şartları yerine getirir. Kayıt için gerekenler Avustralya Hemşirelik ve Ebelik Kurulu tarafından belirlenir.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

The University of South Australia is a globally connected and engaged university with industry-informed teaching and research that is inventive and adventurous.

The University of South Australia is a globally connected and engaged university with industry-informed teaching and research that is inventive and adventurous. Daha Az
Adelaide , Adelaide , Adelaide , Adelaide + 3 Daha fazla Daha az