Hemşirelik Lisans (Hons)

Genel

Program açıklaması

IMU, Malezya'nın 26 yıldan uzun süredir sağlık eğitimine odaklanmış ilk ve en köklü özel sağlık ve sağlık üniversitesidir. IMU, Olgun Üniversite kategorisinde SETARA-2017 Kademe 6 statüsüne (Üstün) ulaştı.


IMU Hemşirelik Lisansı, bir öğrenciyi kayıtlı bir hemşire olmaya hazırlayan, kamu ya da özel sağlık sektöründeki çeşitli ortamlarda uygulama yapmaya yetkili, 4 yıllık bir tam zamanlı bir programdır. Hemşirelik lisans derecesi ile mezun olduktan sonra, mezun kayıtlı bir hemşire olarak çalışmak veya ileri bir diploma veya doğum, ortopedik, kritik bakım hemşireliği, böbrek hemşireliği, perioperatif hemşirelik, toplum hemşireliği, gerontoloji hemşireliği ve daha fazla temel uzmanlık sonrası seçim yapmayı tercih edebilir. . Mezunlar ayrıca, yüksek lisans ve doktora (PhD) düzeyinde çalışmalarını ilerletmeyi de tercih edebilirler.


Hemşirelik, artık hem bir sanat hem de bilim olarak daha geniş olarak tanımlanan eşsiz bir meslektir. Günümüzün zorlu sağlık ortamında, nitelikli, profesyonel hemşire, hastaları eğlendirmek, üzüntüyü rahatlatmak ve ıssızlığı desteklemek için bilgi (teori), beceri (uygulama), yaratıcılık ve sezgiyi birleştirir.


Hemşirelik Kurulu Malezya ile kayıtlı bir Hemşirelik mezunu yerel ve yurt dışında yüksek tanınma alır. Malezya'da ve diğer ülkelerde hemşireler için büyük bir talep vardır, bu nedenle, daha fazla hemşirenin, hemşirelerin dünya çapında eksikliğini karşılamak için eğitilmesi gerekir.


başlangıç

Eylül


Öğrenim ücreti

RM 88.400 (yaklaşık 23.000 USD)

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

The International Medical University (IMU) is Malaysia’s first and most established private medical and healthcare university with over 24 years of dedicated focus in healthcare education. The Univers ... Devamını oku

The International Medical University (IMU) is Malaysia’s first and most established private medical and healthcare university with over 24 years of dedicated focus in healthcare education. The University is the first university in Malaysia that offers conventional and complementary medicine, all under one roof. Established in 1992, the University enjoys an international reputation, and provides a high standard of education at undergraduate, postgraduate and continuing professional development level. IMU’s curriculum for its undergraduate programmes has been benchmarked to international standards and is accepted by international partner universities for credit transfer into relevant programmes. Daha Az
kuala Lumpur , Seremban , Batu Pahat , Kluang + 3 Daha fazla Daha az