Hemşirelik Diploması

Genel

2 konum mevcut

Program açıklaması

Hemşirelik Diploması

114940_114929_2017_1_OCSchoolofHealth_Stacked_FullGreen_FINAL-01.png

Hemşirelik Diplomasına Hoş Geldiniz! Anlamlı bir kariyer oluşturmak, sizi bir amaç duygusuyla dolduran ve çeşitli iş olanakları sağlayan bir kariyer oluşturmak istiyorsanız, bu Diploma kursu tam size göre. Kampüs içi ve çevrimiçi öğrenmenin bir karışımı ile sunulan Avustralya'da Kayıtlı Hemşire olmak isteyen öğrenciler için Hemşirelik Diploması ideal bir başlangıç noktasıdır.

Her zaman hemşire olmak istemeniz durumunda, burası nereden başlayacağınızdır!

Ders Tanımı

Bu Hemşirelik Diploması kursu sizi nitelikli bir Kayıtlı Hemşire olarak çalışmaya hazırlayacak güçlü bir pratik odağa sahiptir. Aynı zamanda başarılı bir şekilde tamamlandıktan sonra Avustralya Sağlık Pratisyeni Düzenleme Ajansı'na (AHPRA) Kayıtlı Hemşire olarak kaydolmanıza yol açabilecek tek yeterliliktir.

Bu Diplomayı okuyarak:

 • Çevrimiçi eğitim ve pratik klinik yerleştirme ile birlikte sınıf temelli öğrenmenin esnekliğinin tadını çıkarın
 • Yurtdışında çekici, dünya standartlarında destinasyonlarda eğitim alın (Perth ve Adelaide)
 • Ulusal olarak tanınan bir Avustralya hemşirelik yeterliliği edinmek
 • Tıpkı sizin gibi hemşirelik öğrencileri için şu anda arayan saygın işverenlerle bağlantı kurun.

Ne öğreneceksin?

Avustralya'da Kayıtlı Hemşire olarak çalışmak için gereken becerileri, deneyimi ve nitelikleri kazanmanın yanı sıra, şunları da öğreneceksiniz:

 • Avustralya sağlık sisteminde hemşirelik hakkında
  • Avustralya bağlamında Yasal ve Etik Hemşirelik gereksinimleri
  • Avustralya bağlamında mesleki standartlar ve sorumluluklar
 • Çeşitli sağlık koşulları için bakım programları nasıl uygulanır ve izlenir?
 • Enfeksiyon kontrolü, yara yönetimi, gelişmiş ilk yardım ve daha fazlasını içeren çok çeşitli hemşirelik yetkinlikleri.

Ders yapısı

Diploma ne kadar sürer?

Altı çalışma süresi boyunca 18 ay tam zamanlı.

Nasıl çalışacaksın

Sınıf
Eğitim programınla birlikte haftada iki gün ders planın olacak. İngilizce dil bilginize yardımcı olacağı için kampüste konuşmanız ve İngilizce ile konuşmanız beklenmektedir.

İnternet üzerinden
Ayrıca OpenSpace adlı öğrenme platformumuzu kullanarak çevrimiçi çalışacaksınız. Çevrimiçi öğrenme paketlerini, çalışma kitaplarını ve değerlendirme materyallerini tamamlayacaksınız. Bu, ortalama olarak, haftada en az 10 ila 20 saatlik bir çalışma zamanının sizin tarafınızdan doldurulmasını gerektirecektir.

Klinik yerleşimler

Mesleki deneyim yerleştirme

Diploma ayrıca, kamu ve özel hastane, yaşlı bakımı ve diğer sağlık tesislerinin bir kombinasyonunda klinik laboratuvar simülasyonları ve klinik işe yerleştirme yoluyla pratik işle ilgili deneyimi içerir.

Tamamlanması gereken üç ana klinik yerleşim grubu aşağıdakileri kapsar: Hemşireliğe Giriş, Temel Hemşirelik Bakımı, Karmaşık Hemşirelik Bakımı becerileri.

Yerleşim şartları

Klinik yerleştirme için uygun olmak için aşağıdaki gereklilikleri yerine getirmeniz gerekir:

 • Ceza tarihi kontrolleri
 • Güncel aşıların kanıtı ile aşılama kaydı
 • İlkyardım Sertifikası (HLTAID003)
 • Manuel Taşıma Sertifikası (Diploma'nın bir parçası)
 • İlgili herhangi bir elektronik sağlık kayıt sistemi eğitiminin tamamlanması (Diploma'nın bir parçası)

Bu kursa kabul şartları nelerdir?

Uluslararası öğrenci giriş şartları

Kayıt yaptırmaya hak kazanmak için aşağıdaki asgari giriş koşullarını sağlamalısınız.

İhtiyacın olacak:

 1. 18 yaş ve üstü olmak
 2. Avustralya’ya öğrenci vizesi alması için Avustralya İçişleri Bakanlığı’nın uygunluk kriterleri
 3. Dil, Okuryazarlık ve Numeracy (LLN) becerilerinizi Avustralya Çekirdek Becerileri Çerçevesinin (ACSF) standart seviyelerine göre değerlendirmek için çevrimiçi bir test tamamlayın
 4. Avustralya Kıdemli İkincil Sertifikasına eşdeğer yurtdışında başarıyla tamamladım (Yıl 12)
 5. Aşağıdaki İngilizce dil yeterlilik sınavlarından birini tamamlayın ve sınav sonuçları için gereklilikleri yerine getirin:
  - IELTS (Akademik modül) testi
  - OET Çevrimiçi testi
  - PTE Akademik sınavı
  - TOEFL iBT testi
 6. Kurs süreniz boyunca Avustralya'da okumak ve yaşamak için finansal kapasitenin kanıtlarını içeren bir Orijinal Geçici Giriş (GTE) değerlendirmesini tamamlamanız gerekir.
 7. Kurs süreniz boyunca Güney Avustralya veya Batı Avustralya’da ikamet etmeniz gerekmektedir.
 8. Kurs süresince gerekli olan Yurtdışı Öğrenci Sağlık Sigortasına (İSGK) dair kanıt sağlamalısınız.

Giriş şartlarınız hakkında daha fazla bilgiyi kurs rehberinde bulabilirsiniz.

Kayıtlı Hemşire Kayıtlı Olmak

Başarılı bir şekilde tamamladığınızda, bu kurstan Hemşirelik Diploması ile çıkacaksınız. Kayıtlı Hemşire olarak çalışmak isteyen mezunların Avustralya Sağlık Uygulayıcı Düzenleme Ajansına (AHPRA) kayıt yaptırmaları gerekmektedir. AHPRA Ceza Tarihi Kayıt Standardı ve Avustralya Hemşirelik ve Ebelik Kurulu (NMBA) İngilizce Dil Becerileri Kayıt Standardı'nı karşılamanız gerekecektir.

Çalışma gereksinimleri

Kendi cihazını Getir

Bu Diploma Hemşirelik kursuna katılmak için kurs süresince bir dizüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar veya tablete erişiminiz olması gerekir. Hem evde tamamladığınız çevrimiçi bileşen hem de eğitimcinizle kampüste yaptığınız kolay öğrenme bu cihazı kullanmanızı gerektirir.

Ders kitapları ve kaynaklar

Kurs rehberinde listelenen kursunuzu tamamlamanıza yardımcı olacak bazı ders kitapları satın almanız gerekecektir. Ayrıca, isteğe bağlı kaynakların bir listesini ve en değerli olacağını önerdiğimiz zamanı alacaksınız.

Kıyafet

Sağlık Okulu ve klinik yerleştirme kuruluşu gerekliliklerini karşılayan profesyonel bir kıyafet kurallarına uymanız gerekecektir.

Nasıl başvurulur?

Kayıt sürecinizi mümkün olduğunca basit hale getirmek istiyoruz, böylece yeni beceriler öğrenmeye ve mükemmel nitelikler kazanmaya odaklanabilirsiniz.

Hemşirelik Diplomasına başvurmak için aşağıdaki onaylı eğitim merkezlerine başvurun. Kurs hakkında size bilgi verecekler, ücretler, olabilecek tüm soruları cevaplayacak ve size doldurmaları için bir form vereceklerdir.

Başvuru süreci hızlı ve kolaydır ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürmenin ilk adımıdır.

Bugün kaydolun.

Open Colleges Sağlık Yüksekokulu | RTO 40049 | CRICOS 03733E | CRICOS Ders Kodu 099132C

Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Open Colleges School of Health is the trading name of YourLife Health & Learning Inc (RTO 40049 | CRICOS Provider 03733E). We are a nationally recognised training organisation with a strong his ... Devamını oku

Open Colleges School of Health is the trading name of YourLife Health & Learning Inc (RTO 40049 | CRICOS Provider 03733E). We are a nationally recognised training organisation with a strong history of high quality, campus-based and blended industry-based training and a reputation for providing quality graduates to the nursing, health and community care industries in Australia. Daha Az
Keswick , Perth + 1 Daha fazla Daha az