Hemşirelik Bilim Ustası - Online

Genel

Program açıklaması

Ülkemizin sağlık sisteminde hemşirelere acil ihtiyaç vardır ve bu ihtiyaç artmaya devam etmektedir. Graceland Üniversitesi Hemşirelik Yüksek Okulu, sizi sağlık alanında yeni ve heyecan verici rollerle tanışmaya hazırlamak için en kaliteli hemşirelik eğitimini sunar.

Female nursing student in classroom setting

Hemşirelik Yüksek Lisansı

Graceland, Aile Hemşiresi Uygulayıcısı, Yetişkin Gerontoloji Akut Bakım Hemşiresi Uygulayıcısı ve Psikiyatri Ruh Sağlığı Hemşiresi Uygulayıcısı'nda özel parçalarla çevrimiçi Hemşirelik Yüksek Lisans programları (MSN derecesi) sunmaktadır.

Çevrimiçi lisansüstü hemşirelik programlarımız, çalışan RN'lere çevrimiçi kohort kursları, 2 günlük kampüste odak seansı ve fakülte ve öğretmen rehberliğinde uygulama deneyimlerinin bir kombinasyonunu tamamlayarak hemşirelikte yüksek lisans derecesi alma fırsatı sağlamak için tasarlanmıştır. öğrencinin yerel topluluğu.

Online Hemşirelik Yüksek Lisans programımız boyunca, öğrencilerin Missouri'deki Graceland Üniversitesi Hemşirelik Hemşirelik Okulu'nda yer alan iki günlük bir odak oturumuna katılmaları gerekmektedir. Hemşirelik Yüksek Lisans odak oturum Gelişmiş Uygulama Yetkinlikleri Laboratuvarı ile birlikte planlanmaktadır.

MSN Derecesi Ders Teslim ve Tamamlama Süresi

Hemşirelik Yüksek Lisans kursları, 16 haftalık bir trimester içinde Brightspace Learning Management System (LMS) aracılığıyla çevrimiçi olarak sunulmaktadır. Hemşirelik Yüksek Okulu, tamamlama planı zamanlama seçenekleri için aşağıdaki önerileri sunar. Tamamlama süreleri yaklaşıktır ve her öğrencinin ders tekliflerinin çalışma programı için kişiselleştirilmiş programına bağlı olarak değişebilir. Hemşirelik gereksinimlerinde Yüksek Lisans of Science tam zamanlı ve yarı zamanlı seçenek içerir.

Minimum ve orta derecede kişisel ve ailevi yükümlülükleri olan esnek yarı zamanlı veya tam zamanlı istihdam.

Tam Zamanlı Seçenek

  • 6-8 sh veya iki kurs / üç aylık dönem
  • MSN-AGACNP: Sekiz trimesterde tamamlanan toplam 47 sh.
  • MSN-FNP: Sekiz trimesterde tamamlanan toplam 47 sh.
  • MSN-PMHNP toplamda 47 sh, sekiz trimesterde tamamlandı.

Yarı Zamanlı Seçenek

Orta ve yüksek kişisel ve aile yükümlülükleri ile yarı zamanlı veya tam zamanlı istihdam talep etmek.

  • 3-4 sh veya bir kurs / trimester
  • MSN-AGACNP: 12 trimesterde toplam 47 sh.
  • MSN-FNP: 12 trimesterde toplam 47 sh.
  • MSN-PMHNP. Toplam 47 sh, 12 trimesterde tamamlandı.

Hemşirelikte uzaktan eğitim yüksek lisans derecesi arıyorsanız, bugün Graceland Üniversitesi ile iletişime geçin! Bu program için kampüs Kansas City yakınlarındaki Missouri Bağımsızlık yer almaktadır.

Exterior photo of the Graceland University Independence campus

Son Güncelleme Ağu 2020

Okul Hakkında

Founded in 1895 and sponsored by Community of Christ, Graceland University is more than just a school. It is a community of passionate, caring and dedicated individuals who put their relationships wit ... Devamını oku

Founded in 1895 and sponsored by Community of Christ, Graceland University is more than just a school. It is a community of passionate, caring and dedicated individuals who put their relationships with students first. The active Graceland alumni network reaches far beyond a student’s time on campus. Daha Az
Independence , Lamoni + 1 Daha fazla Daha az