Hemşire İcra Lideri MSN Konsantrasyonu

Genel

Kurumun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla bilgi edinin

Program açıklaması

Değişen sağlık endüstrisi, her zamankinden daha fazla bilgi ve beceriye sahip hemşire gerektirir. Benedictine Üniversitesi'nin Hemşirelikte Çevrimiçi Bilim Ustası (MSN), hemşirelere günümüzün karmaşık sağlık ortamının zorluklarını gidermelerini ve kariyerlerini ilerletmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Benedictine'nin Çevrimiçi MSN müfredatı, Amerikan Hemşirelik Yüksekokulları Birliği tarafından lisansüstü hemşirelik eğitimi için belirlenen standartlarla uyumludur. Öğrenciler liderlik, bilişim ve sağlık teknolojileri, sağlık savunuculuğu ve politikası, sağlık profesyonelleri arasında işbirliği, kültürel duyarlılık ve uygulamalarını daha üst bir seviyeye çıkarmalarına yardımcı olacak diğer konular gibi konuları inceler. Program ayrıca Kolej Hemşireliği Eğitimi Komisyonu tarafından da onaylanmıştır.

Hemşire Yönetici Lideri: Bu konsantrasyon, hemşireleri işbirliği, iletişim, planlama ve etkili bir şekilde bir birimi, bölümü veya tesisi yönetmesi gereken kritik düşünme liderleri gibi organizasyonel becerilerde kurs çalışmaları ile üst düzey yönetim işleri için hazırlar. Kurs, öğrencileri Amerikan Hemşireler Sertifika Merkezi'nden ilgili sertifikalara hazırlayabilir.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Founded in 1887, Benedictine University is dedicated to the education of undergraduate and graduate students. Benedictine is regionally accredited by the Higher Learning Commission of the North Centra ... Devamını oku

Founded in 1887, Benedictine University is dedicated to the education of undergraduate and graduate students. Benedictine is regionally accredited by the Higher Learning Commission of the North Central Association of Colleges and Schools (NCA). Daha Az