Bu% 100 çevrimiçi program, mezunlarını halk sağlığı alanında tecrübeli profesyoneller olmaya hazırlar. Odak, fark yaratmaya hazırlanan ve halk sağlığının geleceğini yönlendiren elit sağlık profesyonelleri yaratmaktır.

Bu program Halk Sağlığı Eğitimi Konseyi (CEPH) tarafından akredite edilmiş olup, bestcolleges.com tarafından 1ncü Online Halk Sağlığı Yüksek Lisans Derecesine sahiptir.

  • Sandalye: Mary-Katherine Smith, DrP, MPH, MCHES, CPH
  • Kredi: 48
  • Maliyet / Kredi: 638 $
  • Toplam Maliyet: 30.624 dolar
  • Uzunluk: Ortalama 2 yıl (en fazla 5 yıl)

genel bakış

Still University'nin (ATSU) çevrimiçi Yüksek Lisans of Public Health - Dental Envanter (MPH-D) derecesi ile Lisansüstü Sağlık Çalışmaları Yüksekokulu (CGHS) dünyadaki türünün ilk ve tek programdır. Program, temel MPH müfredatında diş içeriğinin kusursuz bir şekilde entegrasyonuna olanak tanır. Sınıfının en iyisi olan dişhekimliği halk sağlığı derecesi, meşhur Üniversitemizin Lisansüstü Sağlık Çalışmaları'nın ve diş hekimliğinin okullarının güçlü yanlarını bir araya getirerek kaynakların ve uzmanlığın benzersiz derinliğini bir araya getirerek tamamlamayı kolaylaştırır ve üstün bir eğitim tecrübesine neden olur.

Halk Sağlığı Yüksek Lisansı - Dişhekimliği Programı, meslek tarafından kurulan ve mesleğe kabul edilen ve günümüzdeki işler için gerekli olan temel bilgi ve becerileri içeren standartları karşılayan Halk Sağlığı Eğitimi Konseyi (CEPH) tarafından akredite edilmiştir. Ek bilgi için ATSU'nun CEPH final ekibi raporunu ve CEPH öz-incelemesini görüntüleyin .

ATSU-CGHS'nin Halk Sağlığı Yüksek Lisansı, TheBestSchools.org tarafından Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en iyi 20 programda yer aldı ve ATSU'nun eğitimde bütünlük, kalite ve liderlik konusundaki uzun zamandır devam eden itibarına katkıda bulundu. Öğrenciler, prestijli sağlık bilimleri üniversitesinden halk sağlığının iyileştirilmesine adamış dişhekimliği halk sağlığı master derecesini kazanabilirler.

Diş hekimliği vurgusu ile halk sağlığında yüksek lisans derecesi, topluluk sağlık merkezlerinde, yüksek öğrenim kurumlarında, kar amacı gütmeyen kuruluşlarda ve yerel, eyalet ve ulusal devlet kurumlarında ileri düzey görevler için öğrencileri hazırlayacaktır. Buna diş hekimleri, diş hijyenistleri, dişhekimleri asistanları veya dişhekimliği kamu sağlık hizmetleri ve idaresinde kariyer yapmak isteyen dişçilik endüstrisinde çalışan herkes dahildir.

Dental halk sağlığı programının yüksek lisans derecesi, en yoğun çalışan profesyonellerin bile, gelişmiş bir çevrimiçi sağlık bakımı derecesi elde etmelerini kolaylaştırır. Sınıfın% 100'ünü online olarak, evden dilediğiniz zaman (günde 24 saat) tamamlayabilir ve dereceyi tamamlamak için kampusa gelmeniz asla istenmez. Online halk sağlığı kursları, web tabanlı eğitim, video gösterimleri, yönlendirilmiş okumalar, akademik kağıtlar, öğrenciler ve öğretim üyeleri arasındaki sohbet odası etkileşimleri gibi en yeni sanal öğretim yöntemlerinin bir kombinasyonu aracılığıyla öğretilir.

Fakülte

Yüksek Lisans Sağlık Çalışmaları ATSU Koleji fakülte ve personeli, her öğrencinin Halk Sağlığı Yüksek Lisans - Diş Emphasis kariyer yol boyunca başarılı olmaya adamıştır. İlgili alanlarında seçkin bir lider kadrosundan oluşur ve tüm öğretim üyeleri doktora derecesine sahiptir. Halk sağlığı dişhekimliği programı, halk sağlığı alanında en iyi eğitimcilerden öğrenmek için özel bir fırsat sunmaktadır. Tüm kurslar, endüstri liderleri, akademik yenilikçiler ve eski üst düzey kamu görevlileri tarafından öğretilir. Herhangi bir öğretim görevlisi derslerden hiçbirinde kullanılmaz. Fakülte öğrencilere çeşitli şekillerde destek sağlar. Online halk sağlığı lisans öğrencileri ile iletişim, e-posta, sohbet, forum ilanları ve telefon içerir. Kolaylaştırıcılar ve danışmanlar olarak görev yapıyorlar, öğrencilerin ders hedeflerini gerçekleştirmelerine, önemli kavramları gerçek dünyadaki durumlara uygulamalarına ve sağlık endüstrisinde başarı için gereken becerileri geliştirmelerine yardımcı oluyorlar. Öğrencilere danışmanlık ve teknik destek gibi kapsamlı öğrenci hizmetleri yoluyla ek destek sağlanmaktadır.

Sandalye

Mary-Katherine Smith, DrPH, MPH, MCHES, CPH, COI, AT Still Üniversitesi-Lisansüstü Sağlık Çalışmaları Yüksekokulu bölüm başkanı ve Halk Sağlığı Programı Yüksek Lisans doçentidir.

Smith, Fort Worth'daki Kuzey Teksas Sağlık Bilimleri Merkezi'nden toplumsal ve davranış bilimlerinde bir vurgu ile halk sağlığı doktorasını, Teksas A'daki kırsal halk sağlığında master yapmaktadır.

Dr. Smith, epidemiyoloji, program planlama, toplum sağlığı ve halk sağlığına hazırlık konularında kapsamlı deneyime sahiptir; kâr amacı gütmeyen sektörde, hükümet sektöründe ve akademik alanda deneyime sahip. 2007 yılından beri çevrimiçi olarak ders vermektedir ve çevrimiçi öğretim sertifikasını LERN'den Sloan-C, COI ile tamamlamış ve şu an Kalite Hükümleri konusunda dersler almıştır.

Tam zamanlı bir akademik olmadan önce, Dallas County Sağlık ve İnsan Hizmetleri'nde Texas eyaletinde ilk tam zamanlı pandemik program plancısı Dr. Smith'ti. Anahtar faaliyetler arasında mevsimsel grip için mevcut gözetim sistemlerinin geliştirilmesi, kurslar ve programlar yoluyla topluluk liderlerine eğitim verilmesi ve ajanslara kendi iş sürekliliğini geliştirme ve operasyon planlarının sürekliliğini geliştirme konusunda danışmanlık hizmetleri verilmesi sayılabilir. Dallas ilçesinde çalışmasından önce Fort Worth Piskoposluk Katolik Vakıflar için topluluk sağlığı kolaylaştırıcısı olarak çalıştı ve toplum sağlığı eğitimi ve sosyal yardım konularına odaklandı.

Dr. Smith, pandemik planlama ve acil durum hazırlığı üzerine ve çeşitli popülasyonları eğitmede sosyal medyaya ilişkin çok sayıda araştırma makalesi yayınladı; Ayrıca, kırsal sınır sağlık sorunları, sağlık eşitliği, sosyal medya ve su kıtlığı üzerine bir halk sağlığı sorunu olarak ulusal konferanslarda düzenli olarak sunulmaktadır; bu sunumlar Amerikan Halk Sağlığı Kurumu ve Ulusal Kırsal Sağlık Derneği'ndeki sunumları içermektedir. American Heart Association'ın ulusal bir sözcüsü ve Amerikan Kalp Derneği Kültürel Sağlık Girişimleri Tarrant County Task Force'un eski başkanı olarak görev yapıyor. Ulusal Kırsal Sağlık Dernekleri Hükümet Danışma Konseyi, Ulusal Kırsal Sağlık Derneği Sağlık Sermayesi Kurulu üyesidir ve Okullar ve Programlar Halk Sağlığı Eğitimi Derneği, Çeşitlilik ve Dahil Edilme Komitesi ve Pedagoji Alt Komitesindeki En İyi Uygulamalar başlıklarında görev yapmaktadır. Ayrıca bir CPH soru yazarıdır.

Dr. Smith'in araştırma alanları arasında, kültürel sağlık farklılıkları, kırsal / sınır sağlık sorunları, anne ve çocuk sağlığı, halk sağlığına hazırlık ve özel tıbbi ihtiyaç toplulukları bulunmaktadır.

Boş zamanlarında, atlara binmekten ve seyahat etmekten hoşlanıyor. Smith, ailesiyle Teksas'ta yaşıyor.

Müfredat

ATSU-CGHS'nin Toplum Sağlığı Yüksek Lisansı - Diş Eğitimi müfredatı, toplumun diş sağlığı konularına tam olarak hazır olan liderleri geliştirmek için kanıta dayalı diş hekimliği ve en iyi uygulamaları kullanarak kapsamlı diş sağlığı eğitim standartlarını belirler.

ATSU'nun Lisansüstü Sağlık Çalışmaları Yüksekokulu, kapsamlı eğitim, entegre çevrimiçi öğretim, yönlendirilmiş okumalar, e-posta ve sohbet odası etkileşimleri sunar. Üniversitenin misyon odaklı, içeriğe dayalı müfredat tasarımı, öğrencilerin öğrenmesini orijinal gömülü değerlendirmeler yoluyla değerlendirmektedir.

Web sitemizdeki müfredat ve ders seçenekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Kabul şartları

ATSU'nun ünlü kamu sağlığı çevrimiçi programı master'ı, çeşitli lisansüstü eğitim, çalışma geçmişi ve yaşam deneyimleri bulunan halk sağlığı uzmanlarına inanmaktadır. Kalifiye adaylar, lisansüstü akademik çalışma için titiz bir yol izlemeyi ve halk sağlığında giderek daha sorumlu görevler üstlenebilme becerisini sergilerler.

Başvuru sahipleri aşağıdakileri sergileyen nitelikli derece verici kurumdan resmi transkript sunmalıdır:

  • Yüksek Öğretim Akreditasyonu Konseyi tarafından tanınan bir üniversiteden akredite edilmiş bir lisans derecesi.
    • Birleşik Devletler dışındaki bir üniversiteden mezun olan adaylar, bir derece eşdeğerlik değerlendirmesi yapmak zorunda kalabilirler.
  • Lisans derecesi olan kurumda 2.5 (4.0 ölçekli) asgari kümülatif not ortalaması.

VA ödeneği kullanan öğrenciler için, katılan tüm kurumlar için transkriptler gereklidir.

Birleşik Devletler dışındaki bir üniversiteden mezun olan adaylar, bir derece eşdeğerlik değerlendirmesi yapmaları gerekebilir.

İngilizce ilk diliniz değilse, AT Still Üniversitesinin Lisansüstü Sağlık Çalışmaları Yüksekokulu TOEFL sınavına başvururken İngilizce yeterlik belgesi göstermeniz gerekmektedir.

Program dili:
  • Ingilizce

A.T. Still University, Online için 6 tane daha kurs bak. »

Bu kurs bir e-Öğrenme
Start Date
Eyl 2019
Duration
2 - 5 yıl
Yarı zamanlı
Tam zamanlı
Price
30,624 USD
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Eyl 2019
End Date
Son başvuru tarihi

Eyl 2019

Location
Son başvuru tarihi
End Date