Halk Sağlığı ve Sağlığı Teşviki'nde Msc

Genel

Program açıklaması

Kursa Genel Bakış

Halk Sağlığı ve Sağlığı Geliştirme Konusunda yüksek lisans derecesi ile sağlık politikasını her seviyede değiştirmek ve etkilemek için gerekli bilgi ve içgörü kazanın.

Temel teorik ve felsefi perspektiflerin yanı sıra, tarihsel arka planı, güncel gelişmeleri ve halk sağlığının ve sağlığın teşviki ve geliştirilmesinin gelecekteki potansiyel yönlerini inceleyeceksiniz.

Halk sağlığı müdahalelerine ilişkin kanıt tabanını değerlendirirken araştırma ve analitik becerileriniz geliştirilirken, bir gözlem yerleştirme sağlığın teşviki ve geliştirilmesi teorisinin gerçek hayattaki uygulamasında değerli deneyimler sağlayacaktır.

Neden Swansea'da Halk Sağlığı ve Sağlığı Geliştirme?

İnsan ve Sağlık Bilimleri Yüksekokulumuzda, çeşitli disiplinlerden ve milletlerden öğrencilerle bağlantı kurma fırsatlarıyla birlikte, farklı bir öğretim ve araştırma ortamından yararlanacaksınız.

2014-2021'deki en son Araştırma Mükemmelliği Çerçevesi'ne göre, kolejde yapılan araştırmaların% 75'inden fazlası uluslararası veya dünya lideriydi.

Elbette Ulusal Meslek Standartları, Halk Sağlığı Kariyer Çerçevesi ile eşleştirilir. Başarılı bir şekilde tamamlandığında, İngiltere Halk Sağlığı Sicili'ne kayıtlı uygulayıcıya ve / veya uzmanlık statüsüne başvurabilirsiniz.

Avrupa'daki ve dünyadaki profesyonel uygulamalarla ve akademik araştırma ağlarıyla güçlü bağlarımız var, bu nedenle öğreniminiz en son politika ve uygulama gelişmelerinden haberdar ediliyor.

Halk Sağlığı ve Sağlığı Geliştirme Deneyiminiz

Öğretim kadromuz uygulamada ve araştırmada aktif olup halk sağlığını ve sağlığını geliştirme konusunda eşsiz bir mesleki deneyime sahiptir ve akademik mükemmellik ile mevcut politika ve pratik uzmanlığın eşsiz bir karışımını sunmaktadır.

İngiltere'de lisansüstü öğrenci memnuniyeti için ilk sırayı alan bir üniversiteye katılacaksınız (What Uni 2017).

Halk Sağlığı ve Sağlığı Geliştirme Kariyerleri

Halk Sağlığı ve Sağlığı Geliştirme Konusunda Yüksek Lisans dereceniz, araştırma, eğitim, politika ve yönetim de dahil olmak üzere seçtiğiniz disiplinde daha fazla çalışma veya kariyer gelişimi için fırsatlar sağlayacaktır.

Giriş koşulları

Bu kursa başvurmak için ihtiyacınız olacak:

  • 2.1 veya üstü ilgili bir derece
  • Eğitim / mesleki başarı kanıtı ile eşdeğer tanınmış bir yeterlilik ve / veya iki yıllık ilgili istihdam
  • Uluslararası öğrenciler, programa başlamadan önce, tüm alanlarda asgari 6.0, ya da Üniversite onaylı bir eşdeğerde minimum 6.5 IELTS puanına ihtiyaç duyacaklardır.

Kariyer ve İstihdam

Kariyer ve İstihdam Swansea İş Bulma Akademisi (SEA), kariyer yolculuğunuzun her aşamasında size parlak bir gelecek inşa etmenize yardımcı olacak.

Kariyer destek hizmetlerimiz şunları içerir:

  • İstihdam atölyeleri, işveren görüşmeleri, ısmarlama olaylar ve kariyer fuarları
  • Profesyonel nitelikli kariyer danışmanlarından bireysel tavsiye ve rehberlik
  • İş, staj, iş yerleştirme ve gönüllü fırsatları bulma konusunda yardımcı olun
  • Çok çeşitli kariyer yönetimi konularında bilgi kaynaklarına erişim
  • Öğrenci staj fırsatlarını ve Öğrenci Toplumu / Kulüp etkinliklerini desteklemek için finansman.

Ayrıca, mezun olduktan sonra iki yıl boyunca Swansea University Mezunları için yardım ve tavsiyede bulunuyoruz.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent t ... Devamını oku

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent teaching and research, matched by an enviable quality of life. Daha Az