Flebotomi ve EKG Teknisyeni Diploması

Genel

2 konum mevcut

Program açıklaması

Flebotomi EKG Programı. Flebotomistler Talep ediyor.

Phlebotomists, Klinik Laboratuar Takımlarının Hayati Üyesidir

Phlebotomy'de bir kariyer US News ve World Report'un "En İyi İş" lerinden biri olarak derecelendirildi!

Flebotomistler, hastanelerde, kan bankalarında veya sağlık tesislerinde, hastalar veya bağışçılardan kan tahliye eder ve analiz ve tıbbi kullanım için kullanırlar. ANU'daki Flebotomi / EKG Programı1, öğrencileri bir flebotomist ve / veya EKG teknisyeni olarak giriş seviyesi kariyerlerine hazırlamak için tasarlanmıştır. Bu programda, bir hastanın kalp ritmini değerlendirmek ve elektrokardiyogramı (EKG) derecelendirmek ve kaydetmek için teşhis testleri gerçekleştirmeyi öğreneceksiniz. Bu iki beceri, çoğu sağlık kuruluşunda tıbbi desteğin çalışmasının kilit unsurlarıdır.

Phlebotomist EKG programı, öğrencileri Ulusal Yetkinlik Testi Merkezi (NCCT) tarafından yönetilen Ulusal Sertifikalı Flebotomi Teknisyeni (NCPT) ve Ulusal EKG Teknisyeni (NCET) sınavlarına hazırlanmaya hazırlar. Bu sertifikalar ve laboratuvarlardaki ve externships'lerde edinilen deneyimlere hazırlıklı olarak, bu programdaki öğrenciler bu kariyerde başarılı olmak için gerekli bilgi ve gerçek dünya deneyimini kazanırlar.

Öğrenme Deneyiminiz

Phlebotomi / EKG Programında bir öğrenci olarak, nasıl yapılacağını öğreneceksiniz:

  • Kanın çekilmesi, iğnelerin ve kutuların uygun şekilde elden çıkarılması, steril bir ortamın muhafaza edilmesi vb. Gibi temel flebotomi işlemlerini gerçekleştirin.
  • Bir elektrokardiyogram (EKG) yapın ve kalp ritmini ve ritim bozukluğunu yorumlar
  • Hasta görüşmelerini yapın ve hayati işaretleri alın
  • Bir sağlık kuruluşundaki bir Phlebotomist olarak güvenlik standartlarına ve etik uygulamalara uyun

ABD İşgücü İstatistikleri Bürosuna göre 2024'te% 25'lik bir büyüme oranı ile, flebotomistler büyük talep görüyor! Bu program, öğrencileri tıp alanındaki giriş seviyesi çalışmalar için hazırlar ve sağlık yardımı gibi önlisans biliminin ön lisans derecesi için mükemmel bir temel sağlar.

Neden American National University ?

  • Kolaylık ve esneklik - Gündüz ve akşam sınıflarında¹ derecenizi kazandığınızda çalışabilme esnekliğiniz vardır.
  • Kişisel ilgi - Sadece kalabalıkta bir yüz değil, küçük sınıflarımız öğretmenlerin kişisel dikkatini çekmemizi sağlıyor.
  • Eğitmen olarak meslek sahipleri - Güncel ve ilgili müfredatlar ile, sizi yönlendirecek ve rehberlik edecek olan gerçek dünya saha deneyimlerine sahip öğretmenlerden öğreneceksiniz.
  • Kariyer hizmetleri - Kariyer hizmetler ekibi, özgeçmişinizi, kapak mektuplarınızı, röportaj tekniklerini ve büyük kariyer fırsatlarını nasıl arayacağınız ile mezun olmadan önce size yardım etmeye başlar.
  • Mezunların Yararları - Mesleki kariyeri boyunca mevcut olan kariyer hizmetlerimize ve tazeleme kurslarına erişebilmeniz için mezun olduktan sonra, desteğimiz mezuniyet yılına son vermez.

¹ Yaygın olarak bulunurken, tüm dersler tüm sınıf saatlerinde veya her dönem sunulmaz. Bir Üniversite Öğrenci Hizmetleri temsilcisine danışın.

² Yenileyici eğitim nitelikli öğrenciler için ücretsizdir. Laboratuar ücretleri, kitaplar ve malzemeler gibi ek maliyetler öğrencinin sorumluluğundadır. Yeniden eğitim, öğrencinin mezun olduğu ve mevcut alana tabi olduğu programla sınırlıdır.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

In 1886, a group of visionary educators and business leaders saw the need for a higher education institution focused on career-based training to meet workforce needs in the southeastern United States. ... Devamını oku

In 1886, a group of visionary educators and business leaders saw the need for a higher education institution focused on career-based training to meet workforce needs in the southeastern United States. Together they founded what is now known as American National University with the intent of training workers in business, banking, accounting, administration, and other skilled professions. Daha Az
Salem , ABD Çevrimiçi , Pikeville , Lexington , Roanoke + 4 Daha fazla Daha az