Entegre Farmasötik Tıpta Yüksek Lisans of Science

Genel

Program açıklaması

hakkında

Birinci sınıf akademisyenler geliştirmek

Entegre ilaç tıbbı, halk sağlığının yararı için ilaç varlıklarının keşfi, geliştirilmesi, formülasyonu, sunumu, farmakolojik ve toksikolojik değerlendirmesi, tescili ve bilimsel izlenmesi ile ilgili bilimsel disiplindir.

Yüksek Lisans Programı

NEOMED'deki bütünleşik ilaç tıbbındaki yüksek lisans derecesi, doktora programına sunulan 16 yıllık temel ders programı dahil, toplam 45 kredi saat gerektirir. öğrenciler, 9 kredi saatlik seçmeli ders (toplam 25 didaktik kredisi için), 10 saat farmasötik ilaç araştırması ve 10 saat tez çalışması, yazılı tez ve tez savunması ile sonuçlandı.

Ödev

IPM'de yüksek lisans derecesi için temel müfredat, 25 saatlik didaktik ders ve 20 saatlik araştırma / tez kredisinden oluşan toplam 45 saattir.

kurs

Kredi Saatleri

Farmasötik Tıbba Geçişler *

5

Farmasötik Tıp Semineri *

1

İstatistikler / Biyoistatistik *

3-5

Sorumlu Araştırma Davranışı *

2

İlaç-Vücut Etkileşiminin İlkeleri

6

Laboratuar ile eczacılık

5

Tıbbi Farmakoloji

4

Hücresel Sinyalleşme

3

Eczane için İnsan Yapısı

3

Hücrelere Moleküller

4

Beyin Zihin ve Davranış

5

İnsani Gelişme ve Yapı

6

Tıbbın Fizyolojik Temelleri

4

MD-Doktora İçin Hasta Bakımı.

1

Araştırma Yazarlığı

2

Araştırma

30

Tez Araştırması (Sadece Yüksek Lisans Öğrencileri)

10

Tez Araştırması (sadece doktora öğrencileri)

15

*Gereklidir

IPM müfredatı bireysel öğrenciler için esneklik sağlamak için tasarlanmıştır. Öğrencinin araştırma hedeflerine göre uyarlanmış bir çalışma programı, Program Direktörü ile çalışan öğrenci danışmanı tarafından geliştirilecektir. Kayıtlı öğrenciler ayrıca Kent Devlet Üniversitesi, Akron Üniversitesi, Cleveland Eyalet Üniversitesi ve Youngstown Eyalet Üniversitesi tarafından verilen lisansüstü dersleri alabilirler.

MD, DOKTORA.

Çift diploma almak isteyen öğrenciler, doğrudan giriş için gerekli olan müfredatın yerine Farmasötik Tıp'a Geçiş dersini alırlar. Farmasötik Tıbba Geçiş kursu, profesyonel öğrenciyi, öncelikle didaktik bir öğrenme ortamından, lisansüstü öğretim üyeleri tarafından verilen talimatlarla problem çözme dersine dönüştürür. 16 haftalık dönem için haftada iki, iki saatlik oturumlar vardır. Elbette, ilaç keşfi ve gelişimi, ilaç dağıtımı ve ilaç etkinliği gibi konular ve ardından iki haftalık entegrasyon ve değerlendirme gibi konular vurgulanıyor.

İletişim

Kelly Shrock

330.325.6784 | kshrock@neomed.edu

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Northeast Ohio Medical University is committed to the health, economy, and quality of life in Northeast Ohio through the medicine, pharmacy and health sciences education of students and practitioners ... Devamını oku

Northeast Ohio Medical University is committed to the health, economy, and quality of life in Northeast Ohio through the medicine, pharmacy and health sciences education of students and practitioners at all levels; the development of new knowledge through research in the biomedical, community health and behavioral sciences; and the provision of community service and wellness education throughout the region. Daha Az