Egzersiz Biliminde Bilim Ustası - LIU Brooklyn

Genel

Program açıklaması

hakkında

Egzersiz Bilimi Yüksek Lisans Bilim teori ve ileri egzersiz fizyolojisi kavramlarının uygulanması üzerine konferanslar ve laboratuvarlar dahil olmak üzere kapsamlı bir eğitim deneyimi sunuyor. Spesifik çalışma izleri, sürekli değişen bir sağlık ortamında mezunlar ve kariyer profesyonellerini avantajlı bir şekilde konumlandırmaya hizmet etmektedir. Program, egzersiz fizyolojisini üç iyi kurulmuş ve popüler çalışma alanıyla birleştirerek öğrencilerin pazarlanabilirliğini geliştirmek için tasarlanmıştır: spor beslenme, atletik performans ve engelli insanlar için uygunluk.

Üç farklı çalışma alanı olmasına rağmen, program ayrıca birkaç seçmeli ders ile akademik esneklik sunmaktadır. Buna ek olarak, aktif bir araştırma laboratuvarı, öğrencilere kendi veri toplamalarını izleme veya gönüllü veya yüksek lisans asistanı olarak katılma fırsatı verir.

MS müfredatında toplam 36 kredi kredi ihtiyacı vardır. Amacımız, öğrencilerimizin mevcut akademik ve kariyer manzaraları boyunca rekabetçi olmasını sağlamak için ilham verici, tatmin edici ve değerli bir eğitim sunmaktır.

Öğrenciler aşağıdaki parçalardan birini seçebilir:

  • Egzersiz Fizyolojisi ve Spor Beslenmesi - Öğrencileri egzersiz fizyolojisinde ve kurumsal zindelik, hastaneler, rehabilitasyon, atletizm, araştırma ve sağlık programlarında kariyer için ileri düzeyde çalışmaya hazırlar. Bu çalışma, sağlık ve hastalık önleme, kondisyon testi ve programlaması, fiziksel aktivite müdahalelerinin yanı sıra uygulamalı, laboratuvar tabanlı, klinik tabanlı ve araştırmaya dayalı staj deneyimlerinin egzersiz üzerindeki rolünü vurgulamaktadır.
  • Güç, Kondisyon ve Spor Beslenme - Sporcuların güç ve kondisyonu alanında bilgi ve becerilerini geliştirmek isteyen bireyler için tasarlanmıştır. Program, alandaki güncel bilginin fen ve pratik uygulamasına odaklanır. Öğrenciler Ulusal Güç ve Koşullandırma Derneği (NSCA) aracılığıyla ulusal sertifika alma şansına sahip olurlar.
  • Engelli İnsanlar için Fitness - Öğrencilere, bilişsel, duygusal ve fiziksel engelli bireyler için fitness ve spor programlarını tasarlamak için egzersiz bilimi, egzersiz reçetesi ve uygulamalı davranış analizinde ileri düzey kursları birleştirmek için eşsiz bir fırsat sunar. Öğrenciler egzersiz testleri, program tasarımı ve değerlendirmede uzmanlık yetenekleri geliştirirler. Bu yenilikçi yaklaşım, sağlık-fitness, eğitim ve klinik alanlarında çeşitli kariyer seçeneklerine yol açar.
Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Long Island University's mission is to provide excellence and access in private higher education to people from all backgrounds who seek to expand their knowledge and prepare themselves for meaningful ... Devamını oku

Long Island University's mission is to provide excellence and access in private higher education to people from all backgrounds who seek to expand their knowledge and prepare themselves for meaningful, educated lives and for service to their communities and the world. Daha Az
New York , Brookville + 1 Daha fazla Daha az