Eczanelerde uluslararası kuruluş kursu

Genel

Program açıklaması

Manchester Üniversitesi, eczacılık derecesi sunan ilk İngiltere üniversitesidir ve şimdi Birleşik Krallık'ta Eczane ve Farmakoloji (The Times ve Sunday Times İyi Üniversiteler Rehberi) için 6. sırada yer almaktadır.

Neden Uluslararası Hazırlık programına başvurulur?

 • The University of Manchester'da bir lisans derecesinin 1. yılına garantili koşullu bir rota (röportaj ve çevrimiçi testi geçmek ve teklif kümesinin koşullarını yerine getirmek şartıyla).
 • Manchester Üniversitesi tarafından tanınan kaliteli ve güvenilir bir NCUK akredite program.
 • Birinci sınıf kütüphane, spor ve sosyal tesisler de dahil olmak üzere çeşitli üniversite olanaklarına erişim.

Kurs seçenekleri mevcuttur

Bu ders için iki seçenek mevcuttur:

 • Uluslararası Vakıf (3 dönem) - bu çoğu öğrenci için uygun olan standart seçenektir
 • Headstart Vakfı (3 dönem) - sizi İngiliz kültürüne ve tarihe tanıtan iki haftalık bir öğrenme ekliyor

Bu program beni nereye götürecek?

Uluslararası Hazırlık Programının başarıyla tamamlanması, NCUK'dan Uluslararası Hazırlık Sertifikası (RQF Level 3) ödülüne yol açar.

Manchester Üniversitesi, yüksek akademik yeteneği olan öğrencileri cezbetmek istiyor ve bu, alınan tüm modüllerde A ve B notlarının tipik giriş koşullarına yansıyor.

University of Manchester kabul personelleri ayrıca ilerleme için adayları düşünürken önceki akademik başarıyı hesaba katabilir.

Koşullu ilerleme garantimiz:

Uluslararası Hazırlık programınızı başarıyla tamamlarsanız, INTO personelinin sunduğu profesyonel tavsiyeleri takip ederseniz ve asgari katılım koşullarını yerine getirirseniz, uygun bir derecede ve üniversitede eğitim almanız için koşullu bir yer bulmanızı garanti ederiz.

Başarılı bir yol öğrencisi olarak, bir dizi üniversite ilerleme seçeneğine erişebileceksiniz. Her ilerleme seçeneği, hem ingilizce / çalışma becerileri hem de genel not için belirli bir yol izleyecek ve özel gereksinimleri izleyecektir. Ayrıca, aşağıdaki gibi belirli gereksinimleri olan bazı kursları da bulacaksınız:

 • röportajı başarıyla tamamlayan;
 • daha önce ilgili bir disiplin okuduktan sonra;
 • daha önce bir derece tamamlayan; veya
 • IELTS 6.0 ya da eşdeğer İngilizce diline sahip olmak.

Derece seçenekleri

Bu program, bir dağıtım paketi de dahil olmak üzere state-of-the-art üniversite laboratuvarlarında öğrenmeyi elden geçirirken yararlanacağınız University of Manchester'da aşağıdaki lisans derecelerine yol açmaktadır:

eczane

 • MPharm Eczanesi

Eczane için dünyada 14. sırada

(Konuya Göre QS Dünya Üniversitelelerinin Sıralaması 2017)

Bu programda özel olan nedir?

Uluslararası Vakıf, İngilizce dil becerilerinizi geliştirmek, çalışma ve araştırma becerilerinizi geliştirmek ve ana akademik konulardaki anlayışınızı arttırmak için tasarlanmıştır.

Bu sunmaktadır:

 • üniversite tarzı öğretim
 • nitelikli ve deneyimli öğretmenler
 • yüksek temas saatleri ve küçük sınıf büyüklükleri

Düzenli üniversite iletişim

Kütüphaneye ve spor tesislerine erişimin yanı sıra, başvuruda bulunduğunuz Okullardan kabul personelinin sizinle üniversitenin bir parçası olduğunu garanti etmek için düzenli temas kuracağız.

Mevcut öğrencileri bulabileceğiniz bölüm turları ve açık günler gibi etkinlikler için Üniversiteye ziyarette bulunma fırsatı da olacaktır.

Seminer ve öğreticiler sırasında öğretmenlerinizden tavsiye ve geri bildirim alacaksınız. Akademik başarılarını sağlamak için sorularınıza cevap verebilir ve rehberlik sağlayabilirler.

Öğretme teknikleri

Hazırlık yılınız boyunca tam teçhizatlı fen laboratuvarlarını da içeren Manchester Üniversitesi'nde tam teçhizatlı fen laboratuvarlarına eşsiz bir fırsat bulacaksınız.

Üniversite stili dersleri, interaktif seminerler ve laboratuvarlardaki pratik deneyim kombinasyonu, teoriyi pratikte uygulamaya koymanızı sağlar, böylece üniversite eğitimi için hazırlanırsınız.

Uluslararası Hazırlık programına kimler başvurmalıdır?

Bulunduğunuz ülkede orta öğretim eğitimini tamamlamış iseniz bu kursa başvurmalısınız.

Uluslararası Hazırlık Programı, ilk yıl girişi için akademik hazırlık sağlar ve University of Manchester'da seçtiğiniz lisans programına giriş için minimum İngilizce dil şartını yerine getirmenizi sağlar.

Bu programın başarıyla tamamlanması ayrıca İngiltere'deki diğer üniversitelere başvurmak için başvuru yapmanıza izin verecektir.

Anahtar ders gerçekleri

Kurs süresi: 3 dönem (9 ay)

Başlangıç ​​tarihleri: Ağustos (Headstart), Eylül

Ücretler: £ 16,495'dan

Giriş koşulları

Yaş: 17 yaş ve üstü

Akademik: İyi derecelerle 12 yıllık bitirme eğitimini tamamladı.

İngilizce dili: IELTS 6.0 veya eşdeğeri

Giriş koşullarını yerine getirmeyin? Hazırlık Öğrencileri dersi için Akademik İngilizce Hazırlığı da yapıyoruz.

Son Güncelleme Kas 2017

Okul Hakkında

Manchester is one of the liveliest cities in Europe – which is why it's home to more international students than any other region of the UK. The location of both your INTO Study Centre and nearby hall ... Devamını oku

Manchester is one of the liveliest cities in Europe – which is why it's home to more international students than any other region of the UK. The location of both your INTO Study Centre and nearby halls of residence means you'll always be close to the excitement And as an INTO student, you'll also be able to access The University of Manchester's range of unrivalled academic and leisure facilities. Daha Az