Eczane Teknisyeni Diploması

Genel

2 konum mevcut

Program açıklaması

Hastalar ve İlaçları Arasında Bağlantı Kurun

Eczane Teknisyenleri, insanların daha sağlıklı, daha mutlu ve daha üretken yaşantılar yaşamalarına yardımcı olmakta önemli rol oynamaktadır.

American National University eczane teknisyeni diploma programı¹, sizi eczane teknisyeni olarak giriş seviyesine hazırlamak için size bilgi, laboratuvar becerileri ve saha deneyimi sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Eczane teknisyeni diploma programını tamamladıktan sonra Eczane Teknisyeni Sertifikasyon Kurulu (PTCB) tarafından verilen Sertifikalı Eczane Teknisyeni (CPhT) sınavına gireceksiniz.

Tıbbi yardım konusunda yardımcı önlisans derecesi almak için güçlü bir temel oluşturmanın yanı sıra, bu diploma programı, bir eczane teknisyeni veya eczane olarak bir perakende veya sağlık kuruluşundaki giriş seviyesi istihdam için gerekli olan beceri ve teknikleri size sunmak üzere tasarlanmıştır aide.

Öğrenme Deneyiminiz

American National University eczane teknisyeni diploma programı, başarılı olmak için ihtiyaç duyacağınız çok çeşitli konuları kapsar. Eczacılık kanunu, temel kimya, eczacılık usulleri ve tıbbi terminoloji gibi şeyleri öğreneceksiniz. Hasta kayıtlarını korumak için hayati önem taşıyan veri girişi gibi temel bilgisayar işlemleri ile de değerli bir deneyim kazanacaksınız. Vurgu üzerine yerleştirilecek:

  • İlaçları anlama ve uygulamaları.
  • Reçeteli hazırlama ve uygulama konusunda eczacıya nasıl yardımcı olacağını öğrenmek.
  • Hasta profillerinin güncellenmesi, farmasötik ürünlerin etiketlenmesi, envanterin yönetilmesi ve ticari ve jenerik ilaç adlarının tanınması için temel bilgiler.
  • Hasta kayıtlarının nasıl yapılacağını ve sigorta taleplerini nasıl hazırlayacağınızı öğrenmek.

* Eczane Teknisyeni programına kaydolmak isteyen tüm öğrencilerin, programa başlamadan önce bir arka plan kontrolü yapmaları gerekecektir.

Çalışmalar, sınıf ve laboratuvar öğrenme deneyimlerini güçlendirmek için bir perakende eczane veya sağlık ortamında bir externship yerleştirme ile birleştirilir.

Eczane teknisyeni diploma programını tamamladıktan sonra Eczane Teknisyeni Sertifikasyon Kurulu (PTCB) tarafından verilen Sertifikalı Eczane Teknisyeni (CPhT) sınavına gireceksiniz.

American National University , ilerici bir öğrenme formatı geliştirir, böylece eczane teknisyeni diplomasını kazanırsanız, yüksek talepteki alanlarda, önlisans ve lisans düzeyinde - tıbbi alanlar gibi - eğitim alanlarınıza devam ederken kariyerinizi ilerletmek için eğitiminizi hemen kullanabilirsiniz yardımcı EMT - paramedik ve sağlık yönetimi.

¹ Yaygın olarak bulunurken, tüm dersler tüm sınıf saatlerinde veya her dönem sunulmaz. Bir Üniversite Öğrenci Hizmetleri temsilcisine danışın.

Neden American National University ?

  • Kolaylık ve esneklik - Gündüz ve akşam sınıflarında¹ derecenizi kazandığınızda çalışabilme esnekliğiniz vardır.
  • Kişisel ilgi - Sadece kalabalıkta bir yüz değil, küçük sınıflarımız öğretmenlerin kişisel dikkatini çekmemizi sağlıyor.
  • Eğitmen olarak meslek sahipleri - Güncel ve ilgili müfredatlar ile, sizi yönlendirecek ve rehberlik edecek olan gerçek dünya saha deneyimlerine sahip öğretmenlerden öğreneceksiniz.
  • Kariyer hizmetleri - Kariyer hizmetler ekibi, özgeçmişinizi, kapak mektuplarınızı, röportaj tekniklerini ve büyük kariyer fırsatlarını nasıl arayacağınız ile mezun olmadan önce size yardım etmeye başlar.
  • Mezunların Yararları - Mesleki kariyeri boyunca mevcut olan kariyer hizmetlerimize ve tazeleme kurslarına erişebilmeniz için mezun olduktan sonra, desteğimiz mezuniyet yılına son vermez.

¹ Yaygın olarak bulunurken, tüm dersler tüm sınıf saatlerinde veya her dönem sunulmaz. Bir Üniversite Öğrenci Hizmetleri temsilcisine danışın.

² Yenileyici eğitim nitelikli öğrenciler için ücretsizdir. Laboratuar ücretleri, kitaplar ve malzemeler gibi ek maliyetler öğrencinin sorumluluğundadır. Yeniden eğitim, öğrencinin mezun olduğu ve mevcut alana tabi olduğu programla sınırlıdır.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

In 1886, a group of visionary educators and business leaders saw the need for a higher education institution focused on career-based training to meet workforce needs in the southeastern United States. ... Devamını oku

In 1886, a group of visionary educators and business leaders saw the need for a higher education institution focused on career-based training to meet workforce needs in the southeastern United States. Together they founded what is now known as American National University with the intent of training workers in business, banking, accounting, administration, and other skilled professions. Daha Az
Salem , ABD Çevrimiçi , Pikeville , Lexington , Roanoke + 4 Daha fazla Daha az