Eczane, sağlık ve yaşam bilimlerinde uluslararası kuruluş

Genel

Program açıklaması

Bir bilim veya sağlık bilimleri üniversitesi için mükemmel bir hazırlık sağlayarak, tam donanımlı kendi laboratuvarlarımızda deneyler ve pratik oturumlar düzenleyin.

Neden Uluslararası Hazırlık programına başvurulur?

 • UEA'da bir lisans derecesinin 1. Yılı'na giden garantili bir rota (belirtilen girdi şartlarını yerine getirme hakkı doğar).
 • Bir günden beri, kalite güvenceli, UEA onaylı bir programda Üniversitenin öğrencisisiniz.

Kurs seçenekleri mevcuttur

 • Uluslararası Vakıf (3 dönem) - bu çoğu öğrenci için uygun olan standart seçenektir.
 • Genişletilmiş Uluslararası Vakıf (4 dönem) - bu seçenek dersin başında ek bir yoğun İngilizce dil dersi ekler ve İngilizce dil girişi şartları daha düşüktür.

Bu program beni nereye götürecek?

Uluslararası Vakıf başarıyla tamamlanması UEA Uluslararası Hazırlık Sertifikası (RQF Seviye 3) ödülüne yol açar.

İlerleme garantimiz:

Uluslararası Hazırlık programınızı başarıyla tamamlarsanız, INTO personelinin sunduğu profesyonel tavsiyeleri takip ederseniz ve asgari katılım koşullarını yerine getirirseniz size uygun bir derecede ve üniversitede eğitim görecek bir yer bulmanızı garanti ederiz.

Başarılı bir yol öğrencisi olarak, bir dizi üniversite ilerleme seçeneğine erişebileceksiniz. Her ilerleme seçeneği, hem ingilizce / çalışma becerileri hem de genel not için belirli bir yol izleyecek ve özel gereksinimleri izleyecektir. Ayrıca, aşağıdaki gibi belirli gereksinimleri olan bazı kursları da bulacaksınız:

 • röportajı başarıyla tamamlayan;
 • daha önce ilgili bir disiplin okuduktan sonra;
 • daha önce bir derece tamamlayan; veya
 • IELTS 6.0 ya da eşdeğer İngilizce diline sahip olmak.

Birleşik Krallık'ta Eczacılık ve Eczacılık için 9. Ortaklaşa

(Guardian Üniversitesi Rehber 2017)

Program hakkında özel olan nedir?

INTO UEA Uluslararası Hazırlık programı, akademik teorinizi, yoğun İngilizce dil becerilerini ve Doğu Anglia Üniversitesi'nde lisans eğitimine hazırlanmak için araştırma ve araştırma yeteneklerini geliştirmek üzere tasarlanmıştır.

Bu sunmaktadır:

 • Yüksek iletişim saatleri ve küçük sınıf büyüklükleri ile üniversite tarzı öğretim
 • dünya çapında üniversite imkânlarına sahip kampüs tabanlı bir program
 • interaktif seminerler ve üniversite standart laboratuvarları
 • yolunuzla ilgili birçok pratik sınıflar, örneğin aspirin yapmak ve hastalık kontrolüne bakmak gibi
 • İlk döneminizde 3 günlük konut gezisi

Seminerler ve eğitimler sırasında tavsiye ve geri bildirim alacaksınız. Kişisel öğretmeninizle yapılan düzenli bire bir görüşmeler, ileride etkili bir çalışma planlamanıza yardımcı olur ve akademik başarınızı garantilemek için sorularınıza cevap verir.

Ayrıca, seçtiğiniz lisans programınız hakkında daha fazla bilgi edinmek için East Anglia Üniversitesi'ne başvurunuzda yardımcı olacak ve gelecekteki eğitim okulunuza ziyaretler düzenleyecek olan Uluslararası İlerleme ekibimize sahibiz.

Öğretme teknikleri

Etkileşimli seminerler, laboratuvarlarda pratik deneyim, saha çalışması ve saha ziyaretleri, bilimi hayata geçirmek için elle tutulur deneyimler sunar.

Eczane, Sağlık ve Yaşam Bilimleri yolunda pratik sınıflar arasında aspirin, klinik kimya, hastalık kontrolü ve biyoteknoloji yapılabilir.

Üç günlük bir konut gezisi, nehir araştırmaları ve ekolojik araştırmalarda toplamış olduğunuz gerçek verileri analiz ederek birlikte teori yerleştirerek birlikte çalışmak için bol bol fırsat sunar.

Uluslararası Hazırlık programına kimler başvurmalıdır?

Orta okul eğitimini kendi ülkenizde tamamladıysanız, Uluslararası Hazırlık Programı, ilk yıl girişi için akademik hazırlık sağlar ve seçtiğiniz lisans derecesi programına giriş için minimum İngilizce dil şartını yerine getirmenizi sağlar.

Bazı durumlarda, uzmanlık alanınızı değiştirmek için Uluslararası Hazırlık programına kayıt olabilirsiniz.

Anahtar ders gerçekleri

Kursun süresi: 3-4 dönem (9-12 ay)

Başlangıç ​​tarihleri: Temmuz, Eylül, Ekim, Ocak

Ücretler: £ 17,995'dan

Giriş koşulları

Yaş: 16 yaş ve üstü

Akademik: İyi derecelerle 12 yıllık bitirme eğitimini tamamladı.

İngilizce dil: IELTS 5.0 - 5.5 veya eşdeğeri

Giriş koşullarını yerine getirmeyin? Ayrıca bir Akademik İngilizce kursu sunuyoruz.

Son Güncelleme Eki 2017

Okul Hakkında

The University of East Anglia is home to everything you need to have a great living and studying experience. And as an INTO student, you'll have full access to everything that UEA students enjoy. You ... Devamını oku

The University of East Anglia is home to everything you need to have a great living and studying experience. And as an INTO student, you'll have full access to everything that UEA students enjoy. You can take advantage of UEA's fantastic library, award-winning sports and leisure facilities, and one of the best Student Unions in the UK. You can also book study rooms, take part in guest lectures, access careers talks, join Student Union clubs and societies, and access all facilities open to UEA students. Daha Az