Eczane Doktoru

Genel

Program açıklaması

Ülkedeki birkaç 0 + 6 eczane programından biri olan Findlay's Pharmacy College, sizi bilgili, kendine güvenen bir profesyonel olmaya hazırlar. Kırsal ve kentsel topluluk programları, kampüs içi tele sağlık merkezimizde ve son yıl boyunca çeşitli kariyerleri keşfederek deneyim kazanacaksınız. Küçük sınıflarımız ve bilgili profesörlerimiz Findlay'ı diğerlerinden farklı bir deneyim haline getiriyor.

Akademik Tecrübe

The University of Findlay eczacılık öğrencilerimizin alanda başarılı olmaları için derinlemesine bir bilgi tabanı oluşturmak amacıyla uygulama, deneyim ve bilimi harmanlıyoruz. Öğrencilerimiz modül tabanlı kurslarımız, alandaki geniş deneyimimiz ve fakülte ile araştırma yaparak öğrenirler.

Birçok eczane programı normal fizyoloji ve hastalık süreçleri, ilaç tedavisi ve eczacının ayrı kurslar olarak nasıl dahil edildiğini öğretir. Findlay'da, bu konuları, hastalarımızın hasta merkezli bakımda daha büyük resmi görmelerini sağlayan, her seferinde bir hastalık durumu olan entegre bir şekilde öğretiyoruz.

Uygulamalı Deneyimsel Öğrenme

Telehealth Merkezi

Tıbbi terimleri çeşitli hastalara iletmede kapsamlı deneyim kazanın.

Kariyer Araştırması

Pharm.D ile neler yapabileceğinizi keşfedin. derecesi.

İlk Hastam

Bir hastaya ilk kez yardım deneyimi için bir akıl hocası ile bire bir çalışın.

APPE Hub Site Rotasyonları

Altıncı yıl, gelişmiş eczane uygulama deneyimlerinde (APPE) deneyimsel eğitim ile ilgilidir. Genel tıp, ileri toplum eczanesi, geriatri ve kardiyoloji gibi alanlarda rotasyonla Findlay'ın deneyimsel programı benzersizdir.

Seçmeli Seçmeli Dersler

Parkinson hastalığı

Findlay Profesör Charles Mosler, Parkinson Hastalığı çalışmalarında önde gelen bir uzmandır. Kursları, hastalarla çalışırken hastalıkla ilgili en güncel araştırmalara ve yenilikçi uygulamalara dalar.

Sağlık hizmeti

Belirli bir sağlık alanında çalışmak isteyen öğrenciler Findlay Sağlık Meslek Yüksekokulu'nu kullanabilir ve Gerontoloji, Sağlık Bilişimi, Nükleer Tıp ve Doktor Asistanı gibi alanlarda ders alabilirler. Bu alandaki seçmeli saatler, iki dereceli Eczacılığa katkıda bulunabilir. ve Sağlık Bilişiminde Yüksek Lisans.

Hizmet Yoluyla Çeşitlilik

Bu ders, öğrencilerin daha fazla kültürel yeterlilik elde etmek için çabaladıkları ve böylece insanlık durumunu daha kapsamlı bir şekilde kavradığı sınıfta ve alanda deneyimler sunar. Sınıfçı mücadelesi, ırkı ve gücü ile kültürel engelleri konu alan konulara sadece eczane hizmetinde değil, yaşamda da değiniyor.

Eczacılığın iş koluyla ilgilenen öğrenciler Findlay İşletme Fakültesi'nden yararlanabilir ve muhasebe, ekonomi, işletme, finans ve pazarlama dersleri alabilirler. Bu alandaki seçmeli saatler, iki dereceli Eczacılığa katkıda bulunabilir. ve MBA.

Araştırma Olanakları

Findlay Eczacılık Koleji, çeşitli alanlarda araştırmalar düzenlemektedir. Öğrenciler araştırma arayışlarında fakülteye katılabilir ve öğretim elemanlarının desteği ile akademik laboratuvarların kaynakları ile kendi araştırmalarını tamamlayabilirler.

Kanser Araştırmaları

Birkaç Findlay profesörü, çeşitli organik ve laboratuvarda oluşturulan bileşiklerin canlı kanser hücreleri üzerindeki anti-kanser özelliklerini araştırmak için birlikte çalışır.

Parkinson Hastalığı

Profesör Charles Mosler'in uzmanlığı Parkinson Hastalığı tanı ve tedavisinde bulunmaktadır.

Monte Carlo Simülasyonu

Profesör Susan Lewis böbrek hastalığı araştırmalarında Monte Carlo simülasyonlarını kullanıyor.

Eczane Uygulaması

Veriye dayalı karar verme, eczane uygulaması için çok önemlidir. Fakültemiz, ilaç kullanımındaki en iyi uygulamaları araştırmakla yoğun bir şekilde ilgilenmektedir.

Araştırma, genellikle öğrencinin dördüncü veya beşinci yılında tamamlanan Findlay müfredatının zorunlu bir parçasıdır. Araştırmaya tutkulu olan ve eczanenin bilim tarafının tadını çıkaran öğrenciler için, ilk yıllarından itibaren kendi araştırma projelerinde profesörle bir laboratuarda çalışma fırsatları vardır.

Uluslararası Kabuller

Uluslararası bir lise son sınıf öğrencisi veya transfer olarak, Eczacımız için düşünülmesi gereken son tarihleri karşılamanız gerekecektir. Programı.

Uluslararası transfer öğrencileri için, üniversite politikası 2 yıllık bir kurumdan en fazla 62 kredi saatinin transfer edilebileceğini belirtir. Buna ek olarak, Findlay tamamlanmış 300 veya 400 seviye kredi vermeyecektir. Yabancı Dil Olarak İngilizce Testi (TOEFL) İnternet tabanlı test (iBT), Uluslararası İngilizce Dil Test Sistemi (IELTS) veya Pearson İngilizce Sınavı (akademik), tüm uluslararası başvuru sahipleri ve yeşil kart sahipleri için bir eczane okula kabul şartıdır ana dili İngilizce olmayan ve ABD, İngiltere, Yeni Zelanda, İrlanda, Avustralya veya Kanada'dan İngilizce konuşan bir üniversiteden mezun olmayanlar.

Minimum Nitelikler

  • Yabancı Dil Olarak İngilizce Testi (TOEFL) İnternet tabanlı test (iBT) için toplam 90 puan veya Uluslararası İngilizce Dil Test Sistemi (IELTS) için minimum 7,0 puan ve her birinde en az 7,0 puan IELTS alt testleri veya minimum Pearson İngilizce Testi (akademik) 65 puan. TEOFL veya IELTS puanlarınız bu gereksinimleri karşılamıyorsa, Findlay Yoğun İngilizce Dil Programı'na (IELP) kaydolmayı düşünün. Bu program, İngilizce dil becerilerinizi geliştirmek için tasarlanmıştır ve sizi The University of Findlay kaydolurken seçtiğiniz programa koşullu kabul sunabilir.
  • Finansal desteğin tasdiki

Başvuru süreci

The University of Findlay Kabul The University of Findlay

Lisans Kabul için Uluslararası Öğrenci Başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. 5 Ocak'tan önce The University of Findlay kabul edilmek için Uluslararası Kabul Ofisi ile çalışmalısınız.

Eczacılık Koleji Başvurunuzu Gönderin

The University of Findlay kabul edildikten sonra, başvurunuzun dosyası incelenecektir. Eczanenin asgari niteliklerini karşılıyorsanız, size bir Eczane Koleji başvurusu gönderilecektir.

Eczacılık Fakültesi Temsilcisi ile Röportaj

Yaklaşık 200 seçkin öğrenciye mülakata davet edilecek. Yüz yüze görüşme, başvurularının daha fazla değerlendirilmesini isteyen tüm öğrenciler için zorunludur. Röportaj fırsatı tamamlanmış Eczane başvurunuz, UF başvurunuz, transkriptleriniz ve test puanlarınıza dayanacaktır. Lise son sınıf öğrencilerinin görüşme tarihleri Ocak ve Şubat ayı başlarında yapılacaktır. Mülakat gününüzde kısa bir deneme yazmanız istenecek ve bire bir, Eczacılık Fakültesi öğretim üyesi veya yöneticisi ile birebir görüşme yapılacaktır. Her görüşme yaklaşık 30 dakika sürecektir ve kabul kararının önemli bir parçasıdır. Deneme için yazı malzemeleri temin edilecektir. Getirmeniz gereken tek öğe ehliyet gibi devlet tarafından verilmiş bir fotoğraflı kimliktir.

Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

The University of Findlay is a flexible, forward-looking institution that is constantly seeking ways to better serve students and the community. In today’s fast-paced world, Findlay is continually ada ... Devamını oku

The University of Findlay is a flexible, forward-looking institution that is constantly seeking ways to better serve students and the community. In today’s fast-paced world, Findlay is continually adapting programs and teaching methods to meet the needs of current students who are preparing for tomorrow’s careers. Daha Az