Eczacılıkta Derecesi

Genel

Program açıklaması

Eczacılık fakültesi 1966 yılında kurulmuştur. Fakülte, öğrencileri eczacılık alanında kariyer ve uyuşturucu konusunda kapsamlı bir anlayışla hazırlar. Müfredat, eczacılar ve diğer sağlık profesyonelleri arasındaki etkileşimi teşvik etmektedir. Eczane müfredatı, Eczacılık Derecesine giden profesyonel bir beş yıllık bir program sunuyor.


Öğretme yöntemi

Eczacılık, her biri sınavlara veya proje sunumlarına son veren yarıyıllarda öğretilir. Çalışmalar, ana öğretim yöntemleri olan ve tüm müfredatın yüzde 70'ini oluşturan konferanslardan (müfredatın yüzde 30'u) ve seminer / pratik oturumlardan oluşur. Her ders, dersler, seminerler, laboratuvar çalışmaları, küçük grup çalışmaları, pratik tabanlı etkinlikler ve ödevler içerir. Öğretim sistemi modeli, öğretim için entegre bir bağlam olarak kullanıldığında, müfredat disiplinler arasındaki engelleri ortadan kaldırmak ve öğrencilerin daha etkili öğrenmelerini sağlamak için tasarlanmıştır. Öğretim, öğrencilerin temel ve uygulamalı bilim ve mesleki pratiğe maruz kalmalarını hasta bakımı bağlamında kolaylaştırmak için entegre edilmiştir. Bu, yerleşimler ve kurum içi simülasyon temelli öğrenimin yanı sıra kurum içi sağlanan ek uygulama deneyimleriyle kanıtlandığı gibi, uygulamaya bağlı öğrenmeye odaklanılarak desteklenecektir.

47582_Screen_Shot_2016-08-01_at_13.04.58.png

Müfredat 4 blok disiplinden oluşmaktadır: Beşeri bilimler ve sosyo-ekonomik bilimler, doğa bilimleri, mediko-biyolojik, profesyonel ve özel disiplinler. Kurs mezunları, aşağıdaki uzmanlık alanlarında staj (temel bir yıllık çalışma) eğitimi almış temel uzmanlık alanlarını elde edebilirler:

Farmasötik Yönetim ve Ekonomi, Farmasötik Teknoloji, Farmasötik Kimya ve Farmakognozi veya tam zamanlı veya yazışma lisansüstü ders.

Mezunların mesleki faaliyet alanı, etkili idari ve üretken faaliyetlerden oluşur: ilaç kurumlarında ve şirketlerde, ilaçların (kontrol ve analitik laboratuarlar), toksikolojik ve biyokimyasal laboratuvarlarda, ilaç işletmelerinde kalite kontrol merkezlerinde, araştırmalarda enstitüler vb.


Çalışma süresi

5 yıl


İki giriş

Eylül


Giriş seviyesi

A-Seviye (WAEC, NECO, IGCSE, IB), IB, Bakalorya, WAEC, NECO, Yüksek Ortaokul Sertifikası, Kıdemli Orta Öğretim Sertifikası, Ulusal Kıdemli Sertifika, Matrikülasyon.


KSMU Mezunları Eczacı derecesi verilir.


Konaklama yakındaki öğrenci Hostel'de sağlanmaktadır. Uygun Öğrenim Ücreti.

Öğrenci hayatı

KSMU , öğrencilere geleceğinizin şekillenmesine yardımcı olacak yeni fırsat ve fikirlerle dolu bir ortamda dünya standartlarında bir eğitim sunmaktadır. Yeni beceriler öğrenmek, yeni ve ilginç insanlarla tanışmak; hayatı arkadaş edinme; Bunlar üniversite deneyiminin normal bir parçasıdır ve KSMU bir istisna değildir.

KSMU (1200'den fazla uluslararası öğrenci olan) KSMU fazla öğrenciyle, kampüs hareketli bir kooperatif ve çok kültürlü bir işbirliğinin gerçek bir erime KSMU . Sportif etkinliklerden, sanattan, sanatlara kadar, Kursk, başka hiçbir şeye benzemeyen bir inovasyon ve kültür merkezi.

Öğrencilerimiz, spordan sanata, sosyal ve diğer entelektüel uğraşlardan zenginleştirici etkinliklere kadar çeşitli etkinliklere katılırlar. KSMU kampüs hayatı, KSMU ne olursa olsun herkese sunacak bir KSMU sahiptir.

KSMU yeni arkadaşlarla tanışabileceğiniz birçok yol var; örneğin, birçok canlı öğrenci topluluğuna katılarak ya da kendinizden birini yaratarak! Geniş ve çeşitli öğrenci topluluğumuz, sosyalleşmek, yeni beceriler öğrenmek ve yeni insanlarla tanışmak için çok ilginç bir ortam yaratıyor!

Ayrıca, yeni arkadaşlarınızla birlikte ziyaret edip keşfedebileceğiniz ve Rus kültürü ve tarihi hakkında daha fazla bilgi edinebileceğiniz yerel tarihi mekanlarını ziyaret etme fırsatına da sahip olacaksınız. Yerel kafelere, mağazalara ve müzelere saatlerce zaman geçirebilir ya da yakındaki güzel parklardan birinde yürüyüş yapabilirsiniz.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Kursk State Medical University (KSMU) occupies a prestigious level in teaching General Medical, Dentistry and Pharmacy in English medium and in preparing international students. This occupancy shown a ... Devamını oku

Kursk State Medical University (KSMU) occupies a prestigious level in teaching General Medical, Dentistry and Pharmacy in English medium and in preparing international students. This occupancy shown as being the oldest medical university teaching in English medium in Russia and holding the highest number of international students from different nationality as in it spheres. Daha Az