Eczacılıkta Derecesi

Genel

Program açıklaması

Mesleğiniz yaşıyor.

Universidad Europea Eczacılık Derecesi ile pratik, deneyimsel ve canlı bir şekilde öğreneceksiniz. Çünkü metodolojimiz, gerçek durumlarda karşılaştığınız simüle edilmiş klinik vakalarla öğrenmeye dayanmaktadır.

Simüle Hastanemizde bulunan Simüle Eczane Ofisi, Hastane Eczanesi ve Klinik Eczane Danışmanlıklarında çalışacaksınız, burada hasta bakımında ortaya çıkan durumları çözmek için gerekli tüm bilgi, beceri ve yetenekleri uygulamaya koyacaksınız. Bu sayede hastalarla herhangi bir vakaya yaklaşmadan önce güvenli ortamlarda antrenman yapacaksınız.

Madrid Eczacıları (COFM) ve / veya hastanelerde (Quirónsalud Group) iyi uygulamaların rehberliğini uygulayan eczanelerde yapılan uygulamalarla tamamlanan en yüksek kalitedeki klinik öğrenim. Ayrıca, bilimsel araştırma merkezlerinde veya ilaç şirketlerinde müfredat stajları yapabilirsiniz.

Tamamlayıcı eğitim:

Eczacılıktaki diploma çalışmalarınızla birlikte, Eczane Büro Yönetimi ve Eczacılık Pazarlama dalında Uzmanlık Kursu'nu yürüteceksiniz. Bunların arasında işinizi nasıl etkin bir şekilde yöneteceğinizi öğreneceksiniz: pazarlama planı, hasta yönetimi, satın almalar, hisse senetleri, satışlar veya doğrusal. .

yenilik:

Sadece teknoloji ve öğretim metodolojisinde değil; farmakogenetik gibi yeni konularda da.

Profesyonel bağlantı:

Profesyonel dünya ile araştırma, eczacılık ve ilaç endüstrisi alanlarında uzman uzman olan profesörlerinizin ellerinde her zaman iletişim halinde olacaksınız.

Mesleki eğitim:

Üniversitenin sağlık bilimleri alanındaki diğer öğrencilerle birlikte multidisipliner takımlarda çalışmak, diğer doktorlarla, hemşirelerle, psikologlarla vb. Aynı şekilde gerçek hayatta da yapacaksınız.

Öğretme miktarını% 15'e kadar azaltabileceğiniz sağlık önleme ve araştırma için yardımı bilin.

Pratik, kullanışlı, gerçek eğitim:

Universidad Europea Eczacılık eğitimi, müfredat içeriğinin, mesleki eğitimin, simüle edilmiş senaryoların, kaliteli klinik öğrenimin ve nesnel değerlendirme platformlarının ve sistemlerinin entegrasyonuna dayanan, kanıtlanmış uluslararası etkinliği olan yenilikçi bir eğitim modeli ile mesleğinizi öğrenmektedir.

Öğrencilerimize çok disiplinli ve tamamen kişiselleştirilmiş bir yaklaşımla yüksek bir devam deneyimi ve hastanın kapsamlı bir vizyonunu sunmaya odaklanan biçimlendirici bir öneri. Resmi niteliklerde, programın tüm profesörlerini detaylandırmak önemlidir.

 • Müfredat içeriğinin entegrasyonu ile daha eksiksiz, gerçek bir vizyona ve daha iyi bir bilgi asimilasyonuna sahip olacaksınız. Bu şekilde, temel konuları entegre bir şekilde öğreneceğiniz gibi, bilimsel bir arka plan kazanacaksınız. Bu sayede, öğrendiğiniz bilgileri klinik uygulama ile ilişkilendirmeniz ve hem simülasyon senaryolarında hem de sizde gerçekleştirmeniz gereken klinik vakalarla başarılı bir şekilde karşılaşmanız mümkün olacaktır. Gerçek bir hastadan önce uygulama.
 • En ileri teknoloji ile donatılmış simülasyon ortamlarında çalışır. Klinik vakaların simülasyonu ile Simüle Eczane Ofisimiz, Hastane Eczacılığımız veya Simüle Hastanemizde bulunan Klinik Eczane Konsültasyonları gibi simüle edilmiş bir ortamda gerçek durumlarla karşılaşacaksınız. Burada edinilen ve edinilen tüm bilgi ve becerileri başlatacaksınız. Hasta bakımında ortaya çıkan durumları çözmek için gerekli tüm profesyonel beceri ve yetenekler. Bu sayede gerçek hastalar ile gerçek yaşamı simüle eden simüle edilmiş ortamları eğitecek ve gerçek hastalarla her türlü vakaya yaklaşmanın tüm güvenliğini size sunacaktır.
 • Mesleki eğitim. Buna ek olarak, bu vakaların birçoğu üniversite sağlık bilimleri alanında diğer öğrenciler ile profesyonelce ekipler halinde çalışacaktır. Diğer sağlık profesyonelleriyle (doktorlar, hemşireler, psikologlar vb.) Gerçek hayatta nasıl yapacağınızı ve eczacının daha geniş ve ilginç bir görünümüne sahip olmanızı sağlayacak şekilde nasıl ilişkilendireceğinizi öğreneceksiniz. Böylelikle işbirlikçi liderlik, fonksiyonların netleştirilmesi, ekip çalışması, meslekler arası iletişim, meslekler arası çatışma çözümü, diğerlerinin yanı sıra, hastayı merkeze yerleştirmek ve daha iyi bakım sağlamayı öğreneceksiniz.
 • Pratik kalite kalır. Ve elbette, eğitiminizi en yüksek kalitede pratik bir öğrenme ile kapatacaksınız. Bunu yapmak için, Madrid Eczacıları (COFM) ve / veya hastaneleri (Quirónsalud Group) iyi uygulamalarının rehberliğini uygulayan eczanelerde stajlarınızı gerçekleştirirsiniz. Ayrıca bilimsel araştırma merkezlerinde veya ilaç şirketlerinde müfredat stajları yapabilirsiniz.
 • Uygulamalı etkinlikleri değerlendirmek için yapılan platform sayesinde, İspanya'daki öncü bir sistem, öğretim ekibimiz tarafından hayata geçirilmiştir, çalışmalarınız ve uygulamalarınız objektif bir şekilde değerlendirilir, çünkü hangi bölümlerin değerlendirileceğine ve hangi Bunu yapmak için kriterler olacaklar. Ayrıca, simule edilmiş klinik vaka senaryolarının oluşturulduğu Yapılandırılmış Objektif Klinik Değerlendirme (ECOE) adı verilen mesleki yeterliliklerin değerlendirilmesi sistemimiz, öğretmenlerin hasta bakımının farklı durumlarındaki yetkinliklerini değerlendirebilmelerini sağlamaktadır.

Bütün bunlar, bireyselleştirilmiş bir akademik takip ve akademik ve mesleki kariyerinizde size eşlik edecek kişisel mentorun desteğiyle.

tesisler

Yenilikçi akademik modelimizden en iyi şekilde yararlanabilmeniz için, Biyomedikal Bilimler ve Sağlık Fakültesi en yenilikçi teknolojiyle donatılmış en gelişmiş laboratuvarları - simülasyon odaları sunmaktadır:

 • En gelişmiş ekipman ve bilgisayar ekipmanıyla donatılmış, uzmanlaştığı tüm bilgileri deneysel olarak uygulayabileceğiniz özel laboratuvarlar: biyomedikal, biyoloji, genetik, mikrobiyoloji, kimya, ilaç teknolojisi vb.
 • Farmasötik teknolojinin uygulamalarını geliştirebilecek düzeyde kendi laboratuvarı
 • Viral ve İmmünoloji uygulamaları için CSIC ve Carlos III Sağlık Enstitüsü'nün tesisleri. Toledo Paraplegics Hastanesi araştırma merkezi ile büyük ekipman kullanımını gerektiren daha karmaşık başlık uygulamalarının geliştirilmesi için işbirliği
 • İlköğretim araştırmacıları tarafından yönlendirilen ve burslu öğrencilerin işbirliği yaptığı araştırma laboratuvarları.
 • Simülasyon odaları: Simüle Eczanesi ve Hastane Eczanesi ve İlaç Bakım Danışmanlıklarının bulunduğu Simüle Hastanesi. Bu sayede halkın, hastaların ve diğer sağlık profesyonellerinin tedavisine adapte olacaksınız ve nüfusun şu andaki sağlık ihtiyaçlarına cevap verebilecek bir profesyonel olacaksınız.

Tamamlayıcı Eğitim

Lisans çalışmalarınızla birlikte Topluluk Eczacılığı ve Eczacılık Pazarlama Yönetimi Uzman Kursu'nu yürüteceksiniz, bununla birlikte bir Topluluk Eczanesini etkin bir şekilde nasıl yöneteceğinizi öğreneceksiniz: pazarlama planı, hasta yönetimi, satın almalar, hisse senetleri, satışlar veya doğrusal ...

Bu uzman program, ilk yıldan itibaren kademeli olarak verilen 12 AKTS süresine sahiptir.

Uluslararası bir profesyonel ile eğitim deneyiminizi tamamlayarak, küresel bir profesyonel olmaya hazırlanın.

Madrid Universidad Europea Biyomedikal Bilimler Fakültesi'nde, ikinci yılda, tamamen İngilizce öğretilen en az bir konu yapacağınız, Eczacılık Derecesi için uluslararası bir programa bahse gireriz. Ayrıca, bizimle yaptığınız tüm çalışmalarda aynı dilde etkinlikler gerçekleştireceksiniz.

Schengen ülkelerinde (Avrupa Birliği: Birleşik Krallık ve Fransa), eczacılık alanında profesyonel kurslar, araştırma laboratuarlarında stajyerlik, ilaç sektöründeki uygulamalı şirketler ve profesyonel uygulamalar gibi saygın üniversitelerde uluslararası konaklamalar yapın.

Anlaştığımız üniversiteler:

 • İNGİLTERE: PORTSMOUTH ÜNİVERSİTESİ
 • BİRLEŞİK KRALLIK: GREENWICH ÜNİVERSİTESİ
 • İNGİLTERE: UCL, LONDRA
 • HIRVATİSTAN: RIJEKA ÜNİVERSİTESİ
 • ALMANYA: WURZBURG ÜNİVERSİTESİ
 • MÉJICO: UNIVERSIDAD VALLE DE MÉJICO
 • BREZİLYA: UNIVERSIDADE POTIGUAR
 • ŞİLİ: UNIVERSIDAD ANDRÉS BELLO

Ayrıca, üniversite kampüsünüzdeki etkinliklerin organizasyonuna katılacaksınız: sektörün en seçkin profesyonelleri ve prestijli uluslararası konuşmacılar tarafından verilen dersler ve yüksek lisans dersleri ve diğer pek çok etkinlik.

Pratik yaptığınız ana sağlık kurumları

Teorik eğitim ve simülasyon uygulamalarına ek olarak, eğitiminizi en yüksek kalitede pratik bir öğrenme ile kapatacaksınız. Bunu yapmak için, Madrid Eczacıları (COFM) ve / veya hastaneleri (Quirónsalud Group) iyi uygulamalarının rehberliğini uygulayan eczanelerde stajlarınızı gerçekleştirirsiniz. Ayrıca bilimsel araştırma merkezlerinde veya ilaç şirketlerinde müfredat stajları yapabilirsiniz.

Nerede çalışabilirim?

Madrid Universidad Europea Eczacılık Bölümü'nün sonunda, Eczacılık Yönetimi ve Bakımı ile Mesleki Eğitimin tam bir vizyonu ile Mesleki ve Hastane Eczacılığı alanlarında mesleğinizin uygulanması için yüksek nitelikli bir profesyonel olacaksınız. Ayrıca, yeni ilaçların ve sağlık ürünlerinin araştırma, geliştirme, üretim, pazarlama, yönetim ve kalite kontrolü gibi mesleğin diğer alanlarında da çalışmaya hazır olacaksınız.

Mesleğinizi geliştirebileceğiniz şirketler ve sektörler:

 • Araştırma merkezleri
 • İlaç şirketleri
 • Gıda endüstrisi
 • Kimyasal ve çevre sanayi
 • Kozmetik şirketleri ve diğer sağlık ürünleri
 • Eczane ofisi
 • Hastane Merkezleri ve Diğer Sağlık Hizmetleri
 • Sağlık Yönetimi
 • Danışmanlar ve öğretim merkezleri.

Düzenlenmiş meslek

Universidad Europea Madrid Eczacılık Derecesi'nin temel amacı, 3 Temmuz tarihli CIN / 2137/2008 sayılı kararı ile mesleklerin düzenlenmiş yetkinliklerine uyarlanmış profilli profesyonelleri eğitmektir. Eczacı mesleğinin uygulanmasına hak kazanan resmi üniversite derecelerinin doğrulanması.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

To provide our students with a comprehensive education, educating leaders and professionals who are prepared to respond to the needs of a global world, to contribute value in their professions and to ... Devamını oku

To provide our students with a comprehensive education, educating leaders and professionals who are prepared to respond to the needs of a global world, to contribute value in their professions and to social progress through an entrepreneurial spirit and social commitment. Daha Az
Madrid , Şanghay , San Diego , Irvine , Valensiya Topluluğu , Alcobendas , Santa Cruz de Tenerife , Villaviciosa de Odón , İspanya Çevrimiçi , Las Palmas de Gran Canaria + 9 Daha fazla Daha az