Eczacılıkta derecesi

Genel

Program açıklaması

NE ABD FARKLI OLUN?

Hasta bakımında 1. Odak

Biz CEU-UCH de sunuyoruz eczane derecesi (eczaneler, hastaneler vb) eczane tüm alanlarında bakım yönetimi odaklanmıştır. Tüm konular hasta bakımına bir odak var ki Bizim ders yapılandırılmıştır ve geliştirilmiştir: - Bizim derece farklı kılan iki önemli şey vardır.

  • Eczacılık Uygulamaları Sınıf İspanya'da öncülük ve gerçek Eczane çoğaltır sınıf olduğunu edilmiş bir fikirdir. Öğrencilerin gerçek hasta ile etkileşim pratik ve farklı ilaçlar yönetmek için öğrenmek, böylece tasarlanmış bir alandır. Öğrenciler ilk yıl bu odada çalışacak.

Istihdam 2. Odak

Sen derecesini tamamlamak ve istihdam edilebilirliklerini artırmak olacaktır derecesi, Eczacılık İşletmeciliği ve Pazarlama ücretsiz yeterlilik, yanında yapmak olanağına sahip olacak. Sen finansal ve strateji yönetimi, stok yönetimi becerilerinizi ve eczane uygulanabilir pazarlama araçları bilginizi artıracak.

NE ÖĞRENECEK?

Sen hasta bakımı ve nasıl diğer sağlık profesyonelleri ile işbirliği yoluyla, hastaların yaşam kalitesini artırmak için dahil olmak öğreneceksiniz. Bunu yapmak için, 1993 yılında WHO (Dünya Sağlık Örgütü) tarafından kurulan, hastaların sağlığını iyileştirmek için yeni bir "tutum, davranışları, taahhütleri, endişeleri, etik değerlere, rolleri, beceri, sorumluluk ve özellikler" kazanacaklardır.

Http://www.uchceu.com/en/studies/degree/pharmacy Veterinerlik

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Our University belongs to the University Foundation San Pablo-CEU, the most important private education organization in Spain, having more than 26,000 students and 24 centres in every educative level, ... Devamını oku

Our University belongs to the University Foundation San Pablo-CEU, the most important private education organization in Spain, having more than 26,000 students and 24 centres in every educative level, among those three Universities in Madrid, Barcelona and Valencia. Daha Az