Eczacılık ve Biyoteknoloji'de çift diploma

Genel

Program açıklaması

Ufkunuzu genişletin

Universidad Europea Eczacılık ve Biyoteknoloji Çift Diploma altı yıl içinde öğretilir ve ilaç endüstrisinde büyük bir geleceğe sahip bir alan olan biyolojik bilimlere uygulanan teknolojilerdeki en yenilikçi bilgi ile eczacı eğitimini birleştirmeyi amaçlar. .

İmmünolojik kökenin yeni tedavilerindeki evrimler, şu anda biyofarmasötik olarak adlandırılan ilaç endüstrisi için bir zorluğu temsil etmektedir. Bu, endüstrinin tıp uzmanlarının, sektörün yeni zorluklarını, terapötik ürünlerin araştırma, geliştirme, üretim, kontrol ve pazarlanmasına yönelik küresel bir bakış açısıyla ele alabilmesini talep ediyor.

Eczacılık ve Biyoteknoloji çift derece iki derecenin en iyisini birleştirir.

Profesyonel tesisler:

Biyomedikal, biyoloji, genetik, mikrobiyoloji, kimya veya ilaç teknolojisi konusunda uzmanlaşmış laboratuvarlarla gerçek bir ortamda çalışır; biyoteknolojik projelerin geliştirilmesi için laboratuvar; CSIC ve Carlos III Sağlık Enstitüsü İmmünoloji uygulamaları veya Toledo Paraplegics Hastanesi'nin geniş ekipman kullanımını gerektiren daha karmaşık başlık uygulamalarının geliştirilmesi için tesisleri.

Hastane Eczanesi:

İspanya'da bulunan Simulated Hastanesinde bulunan Topluluk Eczanesi, Hastane Eczanesi ve Klinik İlaç Danışmanlıklarımızda, pratik, güvenli ve gelişmiş bir şekilde öğrenileceği ilk günden itibaren gerçek klinik vakalarla karşılaşabilirsiniz.

yenilik:

Sadece teknoloji ve öğretim metodolojisinde değil; farmakogenetik gibi yeni konularda da.

Mükemmel manastır:

Profesyonel hayata öğretmenlerimizin elleriyle bağlanın. Ülkedeki en önemli hastaneler ve şirketler arasında çalışmalarını geliştiren deneyimli aktif profesyoneller.

SAĞLIĞIN ÖNLENMESİNE VE ARAŞTIRMASINA YARDIMCI OLMAK ÜZERE, ÖĞRENMENİN MİKTARININ% 15'ini AZALTABİLİRSİNİZ.

Pratik, kullanışlı, gerçek eğitim:

Universidad Europea Eczacılık Biyoteknolojisinde Çift Dereceyi Çalışmak , bir yandan uluslararası geçerliliği kanıtlanmış yenilikçi bir eğitim modeli ile mesleğinizi öğrenmek, bir yandan müfredat içeriğinin entegrasyonu, mesleklerarası eğitim, simüle senaryolar ve kaliteli klinik öğrenmeyi sağlamaktır. Bir eczacı olarak en iyi eğitime sahip olursunuz ve gerçek biyoteknoloji araştırma projeleri üzerinde çalışmaktan ve zevk alarak, pratik ve çok disiplinli bir eğitim almaktan zevk alacağınız tamamen yenilikçi bir öğrenme sisteminden oluşan Project Based School metodolojisini kullanabilirsiniz.

Bütün bunlar, bireyselleştirilmiş bir akademik takip ve akademik ve mesleki kariyerinizde size eşlik edecek kişisel mentorun desteğiyle.

tesisler

Yenilikçi akademik modelimizden en iyi şekilde yararlanabilmeniz için, Biyomedikal Bilimler ve Sağlık Fakültesi en yenilikçi teknolojiyle donatılmış en gelişmiş laboratuvarları - simülasyon odaları sunmaktadır:

- Deneyimsel olarak tüm bilgileri uygulayabileceğiniz en gelişmiş ekipman ve bilgisayar ekipmanıyla donatılmış özel laboratuarlar: biyomedikal, biyoloji, genetik, mikrobiyoloji, kimya, ilaç teknolojisi vb.

- Farmasötik teknolojinin uygulamalarını geliştirebilecek düzeyde kendi laboratuvarı

- CSIC ve Carlos III Sağlık Enstitüsü Viroloji ve İmmünoloji uygulamaları. Toledo Paraplegics Hastanesi araştırma merkezi ile büyük ekipman kullanımını gerektiren daha karmaşık başlık uygulamalarının geliştirilmesi için işbirliği

- İlk seviye araştırmacıların rehberliğinde ve burslu öğrencilerin işbirliği yaptığı araştırma laboratuvarları.

- Biyoteknolojik projelerin geliştirilmesi için laboratuvar

- Çalışma odaları, biyoenformatik sınıfları, Hub Emprende, vb.

- Simülasyon odaları: Simüle Eczanesi ve Hastane Eczanesi ve İlaç Bakım Danışmanlıklarının bulunduğu Simüle Hastanesi. Bu sayede halkın, hastaların ve diğer sağlık profesyonellerinin tedavisine adapte olacaksınız ve nüfusun şu andaki sağlık ihtiyaçlarına cevap verebilecek bir profesyonel olacaksınız.

uluslararasıcılığın

Uluslararası bir profesyonel ile eğitim deneyiminizi tamamlayarak, küresel bir profesyonel olmaya hazırlanın.

Madrid Universidad Europea Biyomedikal Bilimler Fakültesinde, tamamen İngilizce olarak öğretilen en az bir konuya sahip olduğunuz, Çift Diploma ve Biyoteknoloji Çift Diploma programına katılıyoruz. Ayrıca, bizimle yaptığınız tüm çalışmalarda aynı dilde etkinlikler gerçekleştireceksiniz.

Schengen ülkelerinde (Avrupa Birliği: Birleşik Krallık ve Fransa), eczacılık alanında profesyonel kurslar, araştırma laboratuarlarında stajyerlik, ilaç sektöründeki uygulamalı şirketler ve profesyonel uygulamalar gibi saygın üniversitelerde uluslararası konaklamalar yapın. Anlaştığımız üniversiteler:

 • İNGİLTERE: PORTSMOUTH ÜNİVERSİTESİ
 • BİRLEŞİK KRALLIK: GREENWICH ÜNİVERSİTESİ
 • İNGİLTERE: UCL, LONDON  HIRVATISTAN: RIJEKA ÜNİVERSİTESİ
 • ALMANYA: WURZBURG ÜNİVERSİTESİ
 • MÉJICO: UNIVERSIDAD VALLE DE MÉJICO
 • BREZİLYA: UNIVERSIDADE POTIGUAR
 • ŞİLİ: UNIVERSIDAD ANDRÉS BELLO

Ayrıca, üniversite kampüsünüzdeki etkinliklerin organizasyonuna katılacaksınız: sektörün en seçkin profesyonelleri ve prestijli uluslararası konuşmacılar tarafından verilen dersler ve yüksek lisans dersleri ve diğer pek çok etkinlik.

Ortak şirketler

Pratik yaptığınız ana kurumlar

Eczacılık Derecesinde alacağınız teorik eğitime ve simülasyon uygulamalarına ek olarak, eğitiminizi en yüksek kalitede pratik bir öğrenme ile kapatacaksınız. Bunu yapmak için, Madrid Eczacıları (COFM) ve / veya hastaneleri (Quirónsalud Group) iyi uygulamalarının rehberliğini uygulayan eczanelerde stajlarınızı gerçekleştirirsiniz. Ayrıca bilimsel araştırma merkezlerinde veya ilaç şirketlerinde müfredat stajları yapabilirsiniz.

Nerede çalışabilirim?

Universidad Europea Madrid Eczacılık ve Biyoteknoloji Çift Diploması sonunda, Eczacılık Yönetimi ve Bakım ve Mesleki Eğitim tam bir vizyonu ile Mesleği ve Hastane Eczacılığı alanlarında mesleğinin uygulanması için yüksek nitelikli bir profesyonel olacak . Ayrıca, yeni ilaçların, tıbbi cihazların ve biyoteknolojik ürünlerin araştırma, geliştirme, üretim, pazarlama, yönetim ve kalite kontrolü gibi mesleğin diğer alanlarında da çalışmaya hazır olacaksınız.

Uluslararası bir projeksiyona izin verecek, yüksek düzeyde İngilizce ile iş yönetimi becerilerini geliştirip, analiz etme, iletişim kurma ve takım olarak çalışma yeteneğinizi güçlendirmiş olacaksınız.

Mesleğinizi geliştirebileceğiniz şirketler ve sektörler:

 • Araştırma merkezleri
 • İlaç şirketleri
 • Gıda endüstrisi
 • Kimyasal ve çevre sanayi
 • Kozmetik şirketleri ve diğer sağlık ürünleri
 • Eczane ofisi
 • Hastane Merkezleri ve Diğer Sağlık Hizmetleri
 • Sağlık Yönetimi
 • Danışmanlar ve öğretim merkezleri

Eczane düzenlenmiş meslek

Universidad Europea Madrid Eczacılık Derecesi'nin temel amacı, 3 Temmuz tarihli CIN / 2137/2008 sayılı kararı ile mesleklerin düzenlenmiş yetkinliklerine uyarlanmış profilli profesyonelleri eğitmektir. Eczacı mesleğinin uygulanmasına hak kazanan resmi üniversite derecelerinin doğrulanması.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

To provide our students with a comprehensive education, educating leaders and professionals who are prepared to respond to the needs of a global world, to contribute value in their professions and to ... Devamını oku

To provide our students with a comprehensive education, educating leaders and professionals who are prepared to respond to the needs of a global world, to contribute value in their professions and to social progress through an entrepreneurial spirit and social commitment. Daha Az
Madrid , Şanghay , San Diego , Irvine , Valensiya Topluluğu , Alcobendas , Santa Cruz de Tenerife , Villaviciosa de Odón , İspanya Çevrimiçi , Las Palmas de Gran Canaria + 9 Daha fazla Daha az