Eczacılık Lisans

Genel

Program açıklaması

Voronezh State University yüksek kalitede eczacı eğitimi, ileri eğitim teknolojileri, bilimsel ve yenilikçi iş etkin organizasyonu ve gelecekteki eczacılar için iş başında eğitim gerçekleştirme ile sağlanmaktadır. Fakülte mezunlarına işgücü piyasasındaki başarılı rekabet ve daha fazla mesleki gelişim için gerekli olan rekabet avantajları garanti edilmektedir.

111714_IMG_0195.jpg

Eğitim sürecinde öğrenciler teorik bilgiler konusunda derinlemesine eğitim alırlar; karışım geliştirme, yeni tıbbi ilaç teknolojisi ve analizi için çeşitli teknikler konusunda uzmandır. Modern laboratuvarlarda, öğrencilerimiz çeşitli tıbbi ve bitkisel hammaddelerin farmakognozik çalışmaları, yeni bileşiklerin sentezlenmesi ve biyolojik aktivitelerinin incelenmesi, kurumsal ve ekonomik araştırmalar yürütmektedir. Teorik ve pratik dersler işletme bilgisayar oyunları ve eğitimleriyle tamamlanmaktadır.

Öğrenciler aktif olarak sempozyumlara, sergilere, yarışmalara katılıyor, araştırma bursu alıyorlar. Öğrenci araştırmasının en önemli ve ilginç sonuçları bilimsel dergilerde yayınlanmaktadır.

Eczacılık Fakültesi'nin uluslararası bağlantıları çok geniş. Üniversitemizdeki “Eczane” de dünyanın 17 ülkesinden 280'den fazla vatandaş yüksek öğrenim görmüştür.

111715_IMG_0190.jpg

Fakültede stratejik bir ortak, Alman ilaç kaygısı Bionorika-SE'dir.

Büyüyen ilaç pazarı, farmasötik ürün geliştirme, endüstriyel üretim ve pazarlama alanında nitelikli üniversite mezunları için geniş kariyer fırsatları yaratmaktadır. Voronezh State University ilaç eğitimi, profesyonel başarının güvenilir bir garantisidir!

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Voronezh State University is a research-led institution and its research activities are organised within a network of 18 faculties, 6 research institutes, 16 research laboratories administered by the ... Devamını oku

Voronezh State University is a research-led institution and its research activities are organised within a network of 18 faculties, 6 research institutes, 16 research laboratories administered by the Russian Academy of Sciences; Daha Az