Eczacılık Lisans

Genel

Program açıklaması

Eczacılık Bilimleri

Eczacılık Bilimleri Bölümü Pkaloyos Eczane programı sunmaktadır. Bu program onun çalışmaları ve tecrübeleri ile bu program mezunu ile karakterizedir ilaç eğitiminde son küresel yöntemlere göre geliştirilen Arap bölgesinde, eşsiz ve farklı bir program teorik ve pratik - özel eczanelere ek olarak hastane eczaneleri çalışma açısından tıbbi ekip terapötiğine içinde aktif rol oynamaya yeteneğidir ilaç üretim, gelişim alanları ve eczacılık bilimleri ile ilgilenen bilimsel ve akademik araştırma merkezlerine ek olarak. Bu program, yerel ölçekte, Arap ve uluslararası akademik programlar hakkında en son ayak uydurmak, böylece ek olarak, Eczacılık Bilimleri Bölümü son zamanlarda master programı koydu.

mesaj

İlaç, sağlık hizmetlerinin iyileştirilmesinde ve teşvik etmek ve bilimsel araştırma projelerini uygulanan kaliteyi desteklemek amacıyla, Besaadlh yüksek mesleki etik ile nitelikli işgücü piyasasını destekleyin.

Hedefler

  • bilimsel ve pratik öğrencilerin yeteneklerine ve beceri gelişimi.
  • öğrencilerin kişisel beceri ve mesleki etik geliştirin.
  • modernizasyon ve işgücü piyasasının akademik programların geliştirilmesinde gelişmelere ayak tutun.
  • bilimsel araştırmalar teşvik edilmelidir.
  • Çekmek ve lisansüstü programlarına kayıt öğrencileri teşvik.
  • beceri ve öğretim üyeleri ve akademik araştırma üyelerinin yeteneklerini sürekli gelişme.
  • yerel halk ile etkileşim.
Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

AAU Started providing academic services in 1990, Al-Ahliyya Amman University (AAU) was the first private university and pioneer of private education in Jordan.

AAU Started providing academic services in 1990, Al-Ahliyya Amman University (AAU) was the first private university and pioneer of private education in Jordan. Daha Az