Eczacılık Doktora

Genel

Program açıklaması

Misyon

CSU-COP'un misyonu, bölgedeki, eyaletteki ve ulustaki insanların sağlık hizmeti ihtiyaçlarını etkileyecek öğrenci ve öğretim üyesi akademisyenlerinin geliştirilmesidir. Kolej, öğrencileri insani hizmete kendini adamış, hasta merkezli bakım sağlayabilen uygulayıcılara dönüştürmek için biyomedikal, farmasötik, sosyal / davranışsal / idari ve klinik bilimlerin bilgi, entegrasyon ve uygulamasında güçlü bir temel sağlar ve eczacılık mesleğini geliştirmede yenilikçi liderler. Kolej, kültürel açıdan yetkin bakımı geliştirmek ve sağlık hizmetleri eşitsizliklerini azaltmak için farklı geçmişlere sahip bireyleri eğitmek için Üniversitenin misyonunu benimsemiştir.

144130_CSU12Chicago State University College of Pharmacy","author_url":"","source":""}" />

Önemli

  • Eczacılık Doktorası azınlık kayıtları için midwest 1. sırada;
  • Eczacılık Doktorası programlarında az temsil edilen azınlık kayıtları için 8. olarak derecelendirilmiştir (Amerikan Eczacılık Kolejleri Birliği. Sonbahar 2019 Eczacılık Doktorunda Yetersiz Temsil Edilen Azınlık Kayıtları, Okul Tarafından Birinci Profesyonel Derece Programları olarak)
  • Çeşitlilik ve kapsayıcılığa büyük odaklanma;
  • 2020'de NAPLEX (lisanslama sınavı) yetkinlikleriyle uyumlu yeni müfredat kullanıma sunuldu;
  • Küçük sınıflar;
  • Yerel, eyalet ve ulusal topluluk içindeki sağlık hizmeti eşitsizliklerinin azaltılmasında büyük mevcudiyet;
  • Bölgedeki hastanelerdeki meslekler arası deneyimler ve klinik deneyimler, ülkedeki en iyilerden bazılarını derecelendirdi;
  • Uluslararası görev gezileri.

144123_CSU1Chicago State University College of Pharmacy","author_url":"","source":""}" />

Öğrenci referansları

Eczane okulu seçmek zorlu bir deneyimdir. Benim için, karar verirken maliyet, konum ve program seçenekleri dahil olmak üzere çeşitli faktörleri göz önünde bulundurdum. Nihayetinde, buradaki röportajım bende başka hiçbir okulun sağlamadığı kalıcı bir izlenim bıraktığı için CSU-COP'a katılmayı seçtim. Burada CSU'da çok daha hoş karşılandığımı hissettim; CSU-COP'daki topluluk cana yakın ve beni orada görmeye gerçekten hevesliydi.

Mevcut bir öğrenci olarak, bu didaktik yolculuğa başlamadan önce öngörmediğim şekillerde öğrendim ve büyüdüm. CSU-COP, beni her gün harika olmaya iten güçlü, arkadaş canlısı ve rekabetçi bir kohortla son derece konsantre, kişiselleştirilmiş bir müfredat sundu. CSU-COP'da öğrenci olmak, bana eczacılık ile ilgili bilgilerimi genişletme fırsatı verdi ve kendime yeni bir güven düzeyi ve başarılı bir öğrenci olmamı destekleyen bir dizi klinik beceri edindim eczacı ve umarım yakında bir gün daha iyi bir eczacı.

Alexandra Gurrola, Şimdiki P3 öğrencisi.

Son Güncelleme Kas 2020

Okul Hakkında

The College of Pharmacy's mission is the development of student & faculty scholars who will impact the health care needs of people in the region, state, and nation.

The College of Pharmacy's mission is the development of student & faculty scholars who will impact the health care needs of people in the region, state, and nation. Daha Az