Eczacılık Bachelor (Hons)

Genel

Program açıklaması

IMU, Malezya'nın 26 yıldan uzun süredir sağlık eğitimine odaklanmış ilk ve en köklü özel sağlık ve sağlık üniversitesidir. IMU, Olgun Üniversite kategorisinde SETARA-2017 Kademe 6 statüsüne (Üstün) ulaştı.


2004 yılından beri eczane öğrencilerine eğitim veriyor ve eğitim veriyoruz. Eczacılık programımız, partner üniversitelere, yani Otago Üniversitesi'ne, Yeni Zelanda'ya veya Tazmanya Üniversitesi, Avustralya'ya geçiş yapma seçeneği ile, tamamen akredite edilmiş dört yıllık bir eczane derecesidir.


Bu derece, hastane hizmeti ve toplum uygulamalarından ilaç endüstrisine kadar her türlü eczane ortamında çalışmanızı sağlar. Tıp uzmanları olarak, eczacılar giderek daha önemli roller üstlenmektedir ve entegre sağlık ekibinin önemli bir üyesidir.


Müfredat, anatomi, fizyoloji, biyokimya, farmakoloji, mikrobiyoloji, moleküler biyoloji, immünoloji ve patoloji kapsayan, vücut sistemleri tabanlı bir formatta sunulan yaşam bilimleri içerir. Organik, inorganik ve tıbbi kimya, farmasötik kimyanın temelini oluşturur. Farmasötik teknoloji, ilaç formülasyonu, teslimatı, klinik farmakokinetiği, yönetimi ve pazarlaması konusunda öğrencileri hazırlar. Eczacılık pratiği eczacının klinik ve toplum sağlığı ve profesyonellikteki rolünü araştırır.


başlangıç

Temmuz ve Eylül


Öğrenim ücreti

RM 204.800 (yaklaşık 53.000 USD)

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

The International Medical University (IMU) is Malaysia’s first and most established private medical and healthcare university with over 24 years of dedicated focus in healthcare education. The Univers ... Devamını oku

The International Medical University (IMU) is Malaysia’s first and most established private medical and healthcare university with over 24 years of dedicated focus in healthcare education. The University is the first university in Malaysia that offers conventional and complementary medicine, all under one roof. Established in 1992, the University enjoys an international reputation, and provides a high standard of education at undergraduate, postgraduate and continuing professional development level. IMU’s curriculum for its undergraduate programmes has been benchmarked to international standards and is accepted by international partner universities for credit transfer into relevant programmes. Daha Az
kuala Lumpur , Seremban , Batu Pahat , Kluang + 3 Daha fazla Daha az