$close

Filtreler

Sonuçları Göster

Chicago ABD'nde İnsan Kaynakları PhD Dereceleri Bak 2022

PhD, ya da doktora derecesi birçok akademik alanda kazanılan en yüksek eğitim derecesidir. Genelde bir araştırma projesi ve tez çalışması içermektedir. Aynı zamanda uzun bir eğitimden sonra kişinin seçtiği alanda uzman olduğunu gösterir.Bir öğrenci insan kaynakları derecesi aldığında, birçok organizasyonda işgücüne katılabilme imkanını almaktadır. Eğitimleri sıras… Devamını oku

PhD, ya da doktora derecesi birçok akademik alanda kazanılan en yüksek eğitim derecesidir. Genelde bir araştırma projesi ve tez çalışması içermektedir. Aynı zamanda uzun bir eğitimden sonra kişinin seçtiği alanda uzman olduğunu gösterir.

Bir öğrenci insan kaynakları derecesi aldığında, birçok organizasyonda işgücüne katılabilme imkanını almaktadır. Eğitimleri sırasında öğrenciler maaş eşitlik, liderlik, örgütsel davranış, iş hukuku ve yönetimi de dahil olmak üzere çeşitli konularda bilgilendirileceklerdir.

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Chicago kenti yaklaşık 10 milyon sakinleri ile Amerika'da nüfus üçüncü en yüksek olduğu. Bu ülkede katılmak için en iyi ulusal üniversitelerin bazılarına sahiptir.

Chicago ABD'nde İnsan Kaynakları PhD Programları Bugün Başlayın 2022

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: