Filter
Doktora
Birleşik Krallık Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Karşılaştır Tıp Eğitimleri içinde Tıbbi Mikrobiyoloji Birleşik Krallık'ta

PhD derecesi, yüksek eğitim kurumlarında verilen en prestijli vasıflardan biridir. PhD derecesi alan bireyler "Doktor" ünvanı ile anılırlar ve alanlarında uzman olarak kabul edilirler.

İngiltere, Birleşik Krallık 300'den yaşında ve dört kurucu ülke oluşur: İngiltere, İskoçya, Galler ve Kuzey İrlanda. İngiltere son 1000 yıl için öğrenme bir merkezi olmuştur ve birçok eski ve seçkin üniversitelerin sahip oldu. Yabancı öğrenciler İngiltere üniversitelerinde öğrenci vücudun önemli bir bölümünü oluşturuyor.

PhD Derecesi içinde Tıbbi Mikrobiyoloji Birleşik Krallık'ta

Devamını oku Daha Az
{Ülkede} diğer program fırsatları

1 Sonuçlar Tıbbi Mikrobiyoloji, Birleşik Krallık

Queen's University Belfast

Bunlar, moleküler ekosistemlerden moleküler biyolojideki araştırmaları kapsayan geniş bir araştırma etsiyle Biyokimya, Gıda Güvenliği ve Beslenme, Mikrobiyoloji, Parazito ... [+]

Doktora Mikroplar ve Patojen Biyolojisi

Bunlar, moleküler ekosistemlerden moleküler biyolojideki araştırmaları kapsayan geniş bir araştırma etsiyle Biyokimya, Gıda Güvenliği ve Beslenme, Mikrobiyoloji, Parazitoloji ve Bitki / Toprak Bilimi alanlarında üst üste gelen temaları içerir.

Biyokimya, sağlıklı ve hastalıklı organizmada hücre sinyallerinin, moleküler etkileşimlerin ve enzimolojinin temel özelliklerini araştırır.

Gıda Güvenliği, çeşitli sistem biyolojisi yaklaşımları kullanılarak gıda güvenliği ve bütünlüğünün iyileştirilmesi amacıyla gıdalardaki toksinlerin, ilaç kalıntılarının, endokrin bozucuların ve patojenik mikroorganizmaların saptanmasına odaklanır.... [-]

Birleşik Krallık Belfast
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku