Filter
Doktora
Kuzey Amerika Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

En iyi PhD'ler içinde Tıbbi Beşeri Bilimler Kuzey Amerika 2019/2020

PhD derecesi, yüksek eğitim kurumlarında verilen en prestijli vasıflardan biridir. PhD derecesi alan bireyler "Doktor" ünvanı ile anılırlar ve alanlarında uzman olarak kabul edilirler.

23 ülkeyi kapsayan, Kuzey Amerika eğitim fırsatı ile dolu bir kıtadır. Öğrenciler birden fazla dil öğrenmek ve çok farklı kültürlerin bir anlayış geliştirmek için fırsat var.

PhD Derecesi içinde Tıbbi Beşeri Bilimler Kuzey Amerika

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Tıbbi Beşeri Bilimler, Kuzey Amerika

Duquesne University

Tüm Sağlık Etiği (İTE) programları, akademik dersler ve klinik etik dönmeler veya stajları içerir. Öğrenciler, tam zamanlı veya yarı zamanlı çalışma olabilir. Part-time ö ... [+]

Sağlık Etik Doktora

Tüm Sağlık Etiği (İTE) programları, akademik dersler ve klinik etik dönmeler veya stajları içerir. Öğrenciler, tam zamanlı veya yarı zamanlı çalışma olabilir. Part-time öğrencilerin her sonbahar 2 derslerin en az almak ve bahar dönemi gerekir. Tipik olarak, HCE derece kursları öğleden sonra ve akşam öğretilir.

Dersler araştırma yetkinliklere odaklanarak tasarlanmıştır. Bu daha tez yazma kolaylaştıracaktır.

Öğrenci Öğrenme Çıktıları

Temel Bilgi. Öğrenciler sağlık etik teori ve yöntemleri yanı sıra büyük uygulamalı konuları anlamak ve analiz edebilirsiniz. Multi-disipliner çalışma. Öğrenciler eleştirel farklı ve küresel bir kuruluş olarak sağlık multi-disipliner alanları ile sağlık etiği ilgili olabilir (örneğin, deneysel araştırma, hukuk, tıp, felsefe, din, bilim). Burslu. Öğrenciler araştırma ve yazma bilimsel denemeler, öğretmek ve etkili iletişim ve ikna edici argüman (lar) sunmak, mevcut akademik makale, bilimsel literatürü meşgul, ve eleştirel düşünme ve analiz gösterebilir. Profesyonellik. Öğrenciler, profesyonel bir sağlık etik olarak hizmet-öğrenme ve gelişim bir fonksiyonu olarak klinik / örgütsel dönüş deneyimsel öğrenme ile akademik öğrenme entegre edebilirsiniz. Etik Liderlik. Öğrenciler sağlık etik uzmanlığı ile çalışması ve bilgi, beceri, ve profesyonel hizmetler (örneğin, etik danışmanlık, etik komiteleri ve kurumsal inceleme kurulları üzerinde üyelik) karakterize yetkinlikleri ile etik liderlik sağlayabilir. Yaşam Boyu Öğrenme için Co-Ders Dışı Uygulamalar. Öğrenciler yaşam boyu öğrenmenin kişisel değer için ortak müfredat uygulamaları geliştirmek ve küresel bağlamda sağlık etik, klinik, örgütsel ve mesleki bileşenleri meşgul olabilir. Uygulamalar şunlardır: erişen dergi ve sağlık etik gelişmeler edebiyatı; meslek birlikleri ve ayarları meslektaşları ile ağ; , seminerler, konferanslar katılan kapsamlı sınavlarına hazırlanıyor, ve doktora projeleri yazarak gibi Center'ın programlarında bilim adamlarının... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Pittsburgh
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku