Filter
Doktora
Amerika Birleşik Devletleri Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Bul PhD Dereceleri içinde Tıbbi Beşeri Bilimler ABD'nde

Bir Doktora derecesi, ya da PhD programını tamamlamak sekiz yıl ya da daha fazla sürebilmektedir ve tez çalışması gerektirir. Birçok alanda PhD derecesi bireylerin profesör olarak çalışmasına olanak vermektedir. Birçok farklı program mevcuttur.

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

PhD Programı içinde Tıbbi Beşeri Bilimler ABD'nde

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Tıbbi Beşeri Bilimler, Amerika Birleşik Devletleri

Duquesne University

Tüm Sağlık Etiği (İTE) programları, akademik dersler ve klinik etik dönmeler veya stajları içerir. Öğrenciler, tam zamanlı veya yarı zamanlı çalışma olabilir. Part-time ö ... [+]

Sağlık Etik Doktora

Tüm Sağlık Etiği (İTE) programları, akademik dersler ve klinik etik dönmeler veya stajları içerir. Öğrenciler, tam zamanlı veya yarı zamanlı çalışma olabilir. Part-time öğrencilerin her sonbahar 2 derslerin en az almak ve bahar dönemi gerekir. Tipik olarak, HCE derece kursları öğleden sonra ve akşam öğretilir.

Dersler araştırma yetkinliklere odaklanarak tasarlanmıştır. Bu daha tez yazma kolaylaştıracaktır.

Öğrenci Öğrenme Çıktıları

Temel Bilgi. Öğrenciler sağlık etik teori ve yöntemleri yanı sıra büyük uygulamalı konuları anlamak ve analiz edebilirsiniz. Multi-disipliner çalışma. Öğrenciler eleştirel farklı ve küresel bir kuruluş olarak sağlık multi-disipliner alanları ile sağlık etiği ilgili olabilir (örneğin, deneysel araştırma, hukuk, tıp, felsefe, din, bilim). Burslu. Öğrenciler araştırma ve yazma bilimsel denemeler, öğretmek ve etkili iletişim ve ikna edici argüman (lar) sunmak, mevcut akademik makale, bilimsel literatürü meşgul, ve eleştirel düşünme ve analiz gösterebilir. Profesyonellik. Öğrenciler, profesyonel bir sağlık etik olarak hizmet-öğrenme ve gelişim bir fonksiyonu olarak klinik / örgütsel dönüş deneyimsel öğrenme ile akademik öğrenme entegre edebilirsiniz. Etik Liderlik. Öğrenciler sağlık etik uzmanlığı ile çalışması ve bilgi, beceri, ve profesyonel hizmetler (örneğin, etik danışmanlık, etik komiteleri ve kurumsal inceleme kurulları üzerinde üyelik) karakterize yetkinlikleri ile etik liderlik sağlayabilir. Yaşam Boyu Öğrenme için Co-Ders Dışı Uygulamalar. Öğrenciler yaşam boyu öğrenmenin kişisel değer için ortak müfredat uygulamaları geliştirmek ve küresel bağlamda sağlık etik, klinik, örgütsel ve mesleki bileşenleri meşgul olabilir. Uygulamalar şunlardır: erişen dergi ve sağlık etik gelişmeler edebiyatı; meslek birlikleri ve ayarları meslektaşları ile ağ; , seminerler, konferanslar katılan kapsamlı sınavlarına hazırlanıyor, ve doktora projeleri yazarak gibi Center'ın programlarında bilim adamlarının... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Pittsburgh
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku