close

Filtreler

Sonuçları Göster

Sağlık Sistemleri Top PhD Dereceleri 2020

Tek akademisyenler elde edebilirsiniz nihai ve en üstteki sıralama derecesi doktora olduğunu. Bu kimlik gerçekleştirmek için uzun yıllar sürebilir, ancak doktora mezunları onları seçtikleri çalışma alanında uzman statüsünü iddia edemez. Sağlık Sistemleri doktora nedir? Zaten sağlık sistemlerinde onun uç derecede sürdüren bir öğrenci lisans derecesine sahip ve belki de… Devamını oku

Tek akademisyenler elde edebilirsiniz nihai ve en üstteki sıralama derecesi doktora olduğunu. Bu kimlik gerçekleştirmek için uzun yıllar sürebilir, ancak doktora mezunları onları seçtikleri çalışma alanında uzman statüsünü iddia edemez.

Sağlık Sistemleri doktora nedir? Zaten sağlık sistemlerinde onun uç derecede sürdüren bir öğrenci lisans derecesine sahip ve belki de bir master. Programına kayıtlı sonra, bir öğrencinin titiz sağlık sistemlerinin çalışmaları büyük olasılıkla böyle sağlık teknolojisi, sağlık yönetimi ve idaresi, kamu sağlığı ve epidemiyoloji gibi dersler yer alacak. Öğrenciler bile böyle yaşlanma için küresel sağlık veya sigorta gibi sağlık sistemlerinin, belirli bir açıdan uzmanlaşmak seçebilirsiniz.

Sağlık sistemleri, küresel bakım nesil için gerekli olan çalışma bir arenadır.Sağlık sistemleri Doktora mezunları yoğun bakım analizinden medikal sistemler teknolojisinin derin bir anlayış, kendi çalışma yıllarında birçok değerli beceriler pick up.

Sağlık Sistemleri alanında doktora maliyeti derecesi veren kuruma büyük ölçüde bağlı olacaktır. Belirli kayıt ve harç oranları için, üniversitelerin iletişim programı yöneticileri size katılıyor ilgilendi.

Bir sağlık sistemlerinin Doktora halk sağlığı eğitimi, sağlık politikası, sağlık finansmanı ve yönetimi ve toplumsal kalkınma liderlik pozisyonları için mezunları hazırlar. Devlet kurumları ve sigorta şirketlerinin üst kademeleri de sağlık sistemlerinin profesyonellerinin ihtiyaç olabilir. Öğretim ve araştırma bu konuda doktora olanlar için iyi bir uyum olabilir diğer iki seçenek vardır. Alanında mutlak bir otorite olarak, arzu en ileri seviyeye kariyer almak için eğitim ve bilgi sahibi olacaktır.

Sağlık sistemlerinde bir doktora programından mezun sizin için doğru bir eğitim kurumu bularak başlar. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha Az
İlgili çalışma alanları
arrow_drop_up arrow_drop_down
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
format_list_bulleted Filtreler
Telfer School of Management
Ottawa, Kanada

Multidisipliner bütüncül ve ileriye dönük, Yönetimi programı Telfer Doktora, benzersiz zorlu ve öğrenciler için yüksek beklentileri taşır. Sağlık Sistemleri uzmanlaşmak seçti ... +

Multidisipliner bütüncül ve ileriye dönük, Yönetimi programı Telfer Doktora, benzersiz zorlu ve öğrenciler için yüksek beklentileri taşır. Sağlık Sistemleri uzmanlaşmak seçti öğrenciler hastalara kaliteli hizmet geliştirmek için verimlilik, etkinlik ve hesap artırmanın yollarını araştıracaktır. Araştırma yönetişim, kaynak bulma, finansal sistemler, performans, örgütsel davranış, sağlık bilişimi, karar destek, klinik karar verme, uzman sistemler ve sistemlerin analizi ve geliştirilmesi dahil olmak üzere yönetim perspektifleri kapsamaktadır. -
Doktora
Tam zamanlı
Ingilizce
Kampüs

İPUCU! Bir okulu temsil ediyorsanız ve programlarınızı listemize eklemek istiyorsanız buradan bize ulaşın