Saglikhizmetiprogramlari.com

Moleküler Biyoloji En iyi 5 Tıp Eğitimleri 2019/2020

en yüksek seviyeye eğitim genişletmek isteyen, bir doktora programına kayıt yaptıran düşünebilirsiniz. zamanın uzunluğu o konu ve ders yükü bağlı olarak değişebilir doktorasını tamamlamak için gereken, ancak genellikle dört yıl sürer.

Moleküler Tıp doktora nedir? Moleküler Tıp A doktora genellikle bilimsel çalışma ve araştırma kuvvetle odaklanan bir programdır. Birçok tıbbi klinik uygulama, fizyoloji ve teşhis yöntemlerine ilişkin sınıfları yanı sıra moleküler düzeyde ilaç etkisini karşılaşabilir. Ayrıca yanı sıra matematik derslerinde laboratuar çalışmaları gerektiren olanları kayıt olabilirler. Bazı okullar odak seçtiğiniz alanda öğrenme eller size vermek için kapsamlı bir araştırma projesi üzerinde almanızı gerektirebilir.

Moleküler Tıp alanında doktora sahip pek çok faydaları vardır. Sadece mezun olduktan sonra alanında uzman olmayacak, ama çok daha fazla kariyer seçenekleri daha az derecesi ile daha size mevcuttur bulacaksınız.Ayrıca tıp ve bilim dünyasına yeni fikirler ve yöntemler katkıda mümkün olacaktır.

Moleküler Tıp alanında doktora maliyeti her okulda farklı olacaktır. Sen okul ücretleri ve diğer masraflar hakkında daha fazla bilgi için size ilgi okulları başvurmalısınız.

Moleküler Tıp A doktora kariyerlerinin herhangi bir sayı için hazırlayabilirsiniz. Bir kariyer araştırma ve koşullar ve hastalıkların herhangi bir sayı için yeni reçeteli ilaçlar geliştirmeye devam etmek için eğitim kullanmayı tercih olabilir. Sen ilaç ve halk sağlığı üzerindeki etkilerini araştırmaları bir hükümet ya da kar amacı gütmeyen ajansı için işe yarayabilir. Ayrıca, hastanelerde ya da diğer sağlık tesisleri için bir danışman haline gelebilir.

Araştırma ve ilgi ve ihtiyaçlarına uygun bir program seçmek önemlidir. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

5 Sonuçlar Moleküler Biyoloji Filter

Moleküler biyoloji ve genetik alanında doktora

Izmir Institute of Technology
Kampüs Tam zamanlı Eylül 2020 Türkiye İzmir

Biyoloji, biyokimya, kimya, fizik, matematik, biyomühendislik, bilgisayar mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği, gıda mühendisliği, kimya mühendisliği, tıp eczacılık, tıp, veterinerlik, tarım ve biyoteknoloji Doktora derecesi başvurabilirler bir MS derecesi olan öğrenciler programı.

Tıbbi Biyofizikte Doktora

Charles University Second Faculty of Medicine
Kampüs Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte) Tam zamanlı 4 yıl Bilgi iste Çek Cumhuriyeti Prag + 1 daha

Çalışma programının karmaşık biyomedikal alanlar kavramı içinde konusu, canlı organizmada fiziksel süreçler, fiziksel faktörlerin canlı organizmalar üzerindeki etkisi ve modern fiziksel yöntemlerin biyomedikal alanlarda kullanılmasıdır. Disiplinlerarası bir alan olarak biyofizik, çeşitli uzmanlıkların (tıp, doğa bilimleri, matematik, fizik, vb.) Üniversite mezunlarına doktora (doktora) çalışması sunar.

Moleküler ve Hücre Biyolojisi, Genetik ve Viroloji Doktora

Charles University Second Faculty of Medicine
Kampüs Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte) Tam zamanlı 4 yıl Bilgi iste Çek Cumhuriyeti Prag + 1 daha

Homolog ve heterojen gen ekspresyonu ve düzenlenmesi, mikroorganizmaların gen manipülasyonu endüstriyel suşu, proteinlerin ribozomal biyosentezi derecesi. Tıp (kalıtsal ve bulaşıcı hastalıklar, aşılar, yeni ilaçlar), tarım (transgenik organizmalar ve bitki ve hayvan yetiştiriciliği), ekoloji ve biyoteknoloji uygulama alanlarının etkisi.

Moleküler ve Hücre Biyolojisi, Genetik ve Viroloji Doktora

Charles University First Faculty of Medicine
Kampüs Tam zamanlı 4 yıl Bilgi iste Çek Cumhuriyeti Prag

Doktora mezunu Program moleküler ve hücresel biyoloji, genetik ve virolojide sağlam teorik ve pratik bilgiye sahiptir. Bu alanlarda, özellikle de tezinin konusu olduğu alanlarda oldukça niteliklidir. Teknikleri ve deneysel yaklaşımları içeren modern moleküler, hücresel, biyokimyasal ve biyoistatistik yöntemlerde deneyimlidir. Elde edilen eğitim düzeyi mezunların biyoloji, mikrobiyoloji, biyotıp ve biyoinformatik alanlarında farklı alanlarda çalışabilmelerine ve temel ve / veya uygulamalı araştırma ve geliştirmede uzmanlaşmış akademik veya sınai bir kuruma herhangi bir üniversitede katkıda bulunmalarını sağlar.

Moleküler ve Hücre Biyolojisi, Genetik ve Viroloji Doktora

Charles University Third Faculty of Medicine
Kampüs Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte) Tam zamanlı 4 yıl Bilgi iste Çek Cumhuriyeti Prag + 1 daha

Homolog ve heterojen gen ekspresyonu ve düzenlenmesi, mikroorganizmaların gen manipülasyonu endüstriyel suşu, proteinlerin bir derecelik ribozomal biyosentezi. Tıp (kalıtsal ve bulaşıcı hastalıklar, aşılar, yeni ilaçlar), tarım (transgenik organizmalar ve bitki ve hayvan yetiştiriciliği), ekoloji ve biyoteknoloji uygulama alanlarının etkisi.