Saglikhizmetiprogramlari.com

Kuzey Amerika Yarı zamanlı PhD Programları Karşılaştır

PhD, ya da doktora derecesi birçok akademik alanda kazanılan en yüksek eğitim derecesidir. Genelde bir araştırma projesi ve tez çalışması içermektedir. Aynı zamanda uzun bir eğitimden sonra kişinin seçtiği alanda uzman olduğunu gösterir.

Amerika Birleşik Devletleri Amerika Birleşik Devletleri'nde yaygın olarak adlandırılan, elli devletler ve bir federal bölge oluşan federal bir cumhuriyettir. 48 bitişik eyalet ve Washington, DC federal bölge Kanada ve Meksika arasında ilk Kuzey Amerika'da bulunmaktadır. Alaska eyaleti Bering Boğazını geçerek kuzeybatı Kuzey Amerika, Rusya Kanada ve doğusunda batısında bulunan ve Hawaii eyaletinin orta-Kuzey Pasifik'te bir adalar olduğunu. Ülke ayrıca Pasifik ve Karayip beş nüfuslu ve dokuz ıssız toprakları vardır.

Kuzey Amerika Yarı zamanlı PhD Derecesi

Arama Sonucu Filter

Akupunktur ve oryantal tıp doktoru

South Baylo University
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Los Angeles

South Baylo Üniversitesi (SBU) Doktora programı için dersler ve stajı eğitim sunmaktadır. SBU bir besleyici ve destekleyici bir ortamda akademik excel öğrenci ve öğretim teşvik eder.

Doktora biyomedikal bilim

UMaineOnline (University of Maine)
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Orono

Her iki doktora kabul kez Biyomedikal Bilim, ya da Doktora içinde Biyomedikal Mühendisliği programında ve bir tez hocası belirlenmesi öncesinde, öğrencilerin Birinci Yıl Danışma Komitesi (FYA) tarafından tavsiye edilir. Her ortak kurumda bir FYA komite üyesi bulunmaktadır.

Doktora Biyomedikal mühendisliği

UMaineOnline (University of Maine)
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Orono

Her iki doktora kabul kez Biyomedikal Bilim, ya da Doktora içinde Biyomedikal Mühendisliği programında ve bir tez hocası belirlenmesi öncesinde, öğrencilerin Birinci Yıl Danışma Komitesi (FYA) tarafından tavsiye edilir.

Kayropraktik doktor

New York Chiropractic College
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 5 yıl Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Seneca Falls + 1 daha

Kayropraktik lisans programı Doktor, birincil ve işbirlikçi bakım sağlayan Kayropraktik doktorlar bunun hazırlanması yoluyla Misyon, Vizyon ve Değerler New York Chiropractic College gelişmeler

Sağlık etiği doktora

Duquesne University
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 - 4 yıl Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Pittsburgh + 1 daha

Tüm Sağlık Etiği (İTE) programları, akademik dersler ve klinik etik dönmeler veya stajları içerir. Öğrenciler, tam zamanlı veya yarı zamanlı çalışma olabilir. Part-time öğrencilerin her sonbahar 2 derslerin en az almak ve bahar dönemi gerekir. Tipik olarak, HCE derece kursları öğleden sonra ve akşam öğretilir.

Sağlık Mesleklerinde Doktora Eğitimi (EdD)

A.T. Still University, Online
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 3 - 7 yıl Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Kirksville + 1 daha

Bu% 100 çevrimiçi program özellikle sağlık meslek eğitimcileri geliştirmeye odaklanmaktadır. Sınıfındaki benzersiz olan bu çevrimiçi program, klinisyenleri, sağlık eğitmenlerini, liderleri ve öğretmek için tutkularını sürdürmek isteyen yönetmenleri uygulamak için tasarlanmıştır.

Doktor Heath Bilim (DHSc)

A.T. Still University, Online
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 3 - 7 yıl Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Kirksville + 1 daha

Bu program, öğrencileri sağlık hizmetleri erişim, maliyet ve kalitenin devam eden zorluklarına daha iyi anlamak ve etkili bir şekilde yönetmek ve değerlendirmek için hazırlar. Sağlık uzmanlarına proje yönetimi, karar verme, örgütsel liderlik, kanıta dayalı standartlar oluşturma ve profesyonel uygulamaya araştırma yapmak için yetkinlik kazandırma bilgi ve becerileri kazandırılmıştır. Arizona'da bir haftalık oturum düzenlenir ve öğrenciler aşağıdaki konsantrasyonlardan birini seçebilir: küresel sağlık, liderlik

Doktor Sağlık İdaresi (DHA)

A.T. Still University, Online
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 3 - 7 yıl Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Kirksville + 1 daha

Bu% 100 çevrimiçi program, sağlık uzmanlarını sağlık sektöründe yenilikçi liderler ve sorun çözücü olmaya hazırlar. Teoriyi pratikle harmanlayarak, kurs öğrencilere sağlık yönetimi sistemlerini iyileştiren ve etkileyen kariyere geçiş için gereken bütüncül bilgileri sağlar.

Eğitim liderliğine vurgu yaparak hemşirelik uygulamaları doktoru

Grand Canyon University
Kampüs e-Öğrenme Yarı zamanlı Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 3 daha

Hemşirelik eğitim programındaki DNP öğrencileri, bir Hıristiyan dünya görüşünün değer temelli bakış açılarından nüfuslarla etkileşime girmeye ve mevcut sağlık sistemleri içerisinde çeşitli dünya görüşlerinin kültürler, hasta bakımı ve iyileşme üzerindeki etkilerini anlamaya teşvik eder.

Doktor Hemşirelik Uygulaması

Grand Canyon University
Kampüs e-Öğrenme Yarı zamanlı Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 3 daha

Büyük Kanyon Üniversitesi Doktor Hemşirelik Uygulama Programı (DNP), kayıtlı hemşirelere, hemşire bilgilendiricilere ve hemşire liderlerine, mevcut araştırmaları uygulamaya veya sistem zorluklarını olumlu yönde etkilemek için uygularken rehberlik eder.

PhD in Global Health / International Public Health

EUCLID (Euclid University)
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 - 4 yıl Açık Kayıt Amerika Birleşik Devletleri Washington Gambiya Gambia Online + 3 daha

Ciis klinik psikoloji (PsyD) programı

California Institute of Integral Studies
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 3 - 4 yıl Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri San Francisco + 1 daha

CIIS at PsyD Programı benzersizdir. San Francisco'nun kalbinde yer alan, bizimki Doğu maneviyat ile Batı psikoloji anlayışlar bağlamak programları sunmak için Kuzey Amerika'da ilk akredite üniversite oldu.

Post-Yüksek Lisans Hemşirelik Uygulaması Doktoru

Sacred Heart University Online
e-Öğrenme Yarı zamanlı 3 yıl Ocak 2020 Amerika Birleşik Devletleri Fairfield

Sacred Heart University tarafından sunulan çevrimiçi Post-Master Doktor Hemşirelik Uygulaması programı yenilikçi ve pratik klinik araştırma ve burs ile uygulamalı odaklı doktora eğitimine dayanıyor.

Post-Profesyonel Mesleki Terapi Doktora

Tufts University - Graduate School of Arts and Sciences
Kampüs e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı Ocak 2020 Amerika Birleşik Devletleri Medford + 1 daha

Tufts'deki Profesyonel Sonrası Mesleki Terapi Doktora Programı (PPOTD), mesleki terapistleri sağlık, işlevsellik, sağlık ve yaşam kalitesi gibi alanlarda toplum ve dünyada bireyler ve gruplar üzerinde etki yapacak olan liderlik rollerini yerine getirmeye hazırlar. Programın mezunları, liderlik projelerini uygulamak ve sonuçları yaymak için hazırlanacak. Bu program tam zamanlı veya yarı zamanlı olarak tamamlanabilir ve toplam 8 kredi gerektirir.

Mesleki Terapi Yüksek Lisans: Post-professional Yüksek Lisans's

Tufts University - Graduate School of Arts and Sciences
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 yıl Ocak 2020 Amerika Birleşik Devletleri Medford + 1 daha

Post-Profesyonel Yüksek Lisans derecesi, OT'de lisans derecesi ile kayıtlı mesleki terapistler içindir.