Filter
Doktora
Kolombiya Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Kolombiya'da Top PhD Dereceleri 2019/2020

PhD derecesi, yüksek eğitim kurumlarında verilen en prestijli vasıflardan biridir. PhD derecesi alan bireyler "Doktor" ünvanı ile anılırlar ve alanlarında uzman olarak kabul edilirler.

Kolombiya, resmen Kolombiya Cumhuriyeti, otuz iki bölüm oluşan üniter bir anayasal cumhuriyettir.

Kolombiya'da PhD Dereceleri

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

Pontificia Universidad Javeriana

Klinik Epidemiyoloji Doktora programı, araştırmacıların eğitimini klinik ve sağlık hizmetlerinin ilerlemesine katkıda bulunan araştırma süreçlerini gerçekleştirme ve bağı ... [+]

Klinik Epidemiyoloji Doktora programı , araştırmacıların eğitimini klinik ve sağlık hizmetlerinin ilerlemesine katkıda bulunan araştırma süreçlerini gerçekleştirme ve bağımsız olarak yönlendirme becerisine sahip akademik deneyimler sağlamayı amaçlamaktadır.

Klinik tıbbın temel bir disiplini olarak, bu alandaki doktorların eğitimi, kanıtlarla destekleyici yöntemlerin üretilmesine veya kalifikasyonuna yönelmekte ve klinik uygulamadan sağlık - hastalık süreçleri hakkında öngörülerde bulunma ve başarılı müdahalelerde bulunma eğilimindedir.

Bu nedenle anlaşıldığı üzere, doktora öğrencileri ve doktorlarının araştırma faaliyetleri, hasta bakımı için gerekli koşulları ve prosedürleri geliştiren kararlar almak için artan doğru, güvenilir ve geçerli metotların üretilmesine yönelik olacaktır. sağlık. Bu, klinik uygulamada bulunan sorunlara yeni yöntemler üretme veya bilimsel cevaplar verme olasılığını temsil eder.... [-]

Kolombiya Bogota
Ocak 2020
Spanish (Colombia)
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
5 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku