HEALTHCARESTUDIES

Klinik Araştırma En iyi 3 Tıp Eğitimleri 2020

Bir yüksek lisans derecesine sahip sonra, doktora kazanmak için gidebilirsiniz. Bir Doktora yaklaşık sekiz yıl içinde elde edilebilir. Bu doktora sınavlarına hazırlık yaklaşık dört yıl ve tamamlamak için tez dört yıl sürer.

Klinik Araştırma doktora nedir? Bu alanda doktora kazanç ise, sonsuza kadar tıp çehresini değiştirmek tıbbi teknolojileri araştırma yapabilirsiniz. Klinik araştırmalar insanların hem doktorlar ve hastalar için tıp dünyasını geliştirir, yeni ilaçlar, tıbbi cihazlar ve tıbbi ekipman icat sağlayan şeydir. Sen klinik deneyler üzerinde çalışmak ve gelecek yıllar için hastalara yardımcı olacak ilaç oluşturmak için sonuçları kullanmayı öğreneceksiniz.

Klinik Araştırma doktorası kazanç pek çok faydaları vardır. Bir doktora, kendi alanında üst olacak ve bilimsel dergilere katkıda bulunmak için yüksek ödeme kariyer fırsatları yanı sıra şansını erişimine sahip olacaktır.

Bir doktora alma maliyeti katılmak isteyen okul bağlıdır. Programın toplam maliyetini öğrenmek için seçtiğiniz kurumda kayıt ofisine başvurmanız gerekir. Sen maliyetinin bir kısmını kapsayacak yardımcı olmak için hibe, burs ve kredi için başvuruda bulunabilirler.

Klinik Araştırma alanında doktora ile, ülke çapında en iyi araştırma laboratuvarlarında bazı iş bulmak olabilir. Hastaneler ve üniversiteler her zaman tıp çehresini değiştirecek bulaşıcı hastalıklar, tıbbi malzeme ve diğer teknolojiler hakkında tıbbi araştırmalara yardımcı olmak için en iyi araştırma bilim adamları gerekir. Ayrıca sağlık sektöründe ilaç firmaları ve diğer ticari işletmelerde pozisyonları olabilir.

Eğer bir mesafede derece kazanmak istiyorsanız, size herhangi bir online doktora kursları okulları bulmalıyız. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

 

3 Sonuçlar Klinik Araştırma Filter

Queen's University Belfast
Doktora
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
<
3 yıl
Ingilizce
Kampüs

Bir araştırma derecesi size araştırma becerilerinizi geliştirme ve kendinizi bir araştırmacı olarak kanıtlama fırsatı sunar. Queen's, araştırma eğitiminin ve öğretimin gelişti ...

Devamını oku

Biyoanalitik Yöntemlerde Doktora

Charles University Faculty of Pharmacy
Doktora
<
Online ve Kampüs Kombineli
<
Tam zamanlı
<
4 yıl
Ingilizce
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
Kampüs
e-Öğrenme

Doktora Çalışmaları Biyoanalitik Yöntemler mezunu, klinik laboratuarlarda, hijyenik servis laboratuarlarında, biyokimyasal, toksikolojik ve hematolojik laboratuarlarda uzmanla ...

Devamını oku

Klinik Doktora

University of Stirling
Doktora
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
<
36&nbsp;-&nbsp;96 aylar
Ingilizce
Kampüs

Klinik Doktora Programımız, hemşirelerin, ebelerin ve müttefik sağlık çalışanlarının ihtiyaçlarına uygun olarak İskoçya'daki türünün tek örneğidir. Elbette pratik odaklı v ...

Devamını oku