Saglikhizmetiprogramlari.com

Klinik Araştırma En iyi 5 Tıp Eğitimleri 2019/2020

Bir yüksek lisans derecesine sahip sonra, doktora kazanmak için gidebilirsiniz. Bir Doktora yaklaşık sekiz yıl içinde elde edilebilir. Bu doktora sınavlarına hazırlık yaklaşık dört yıl ve tamamlamak için tez dört yıl sürer.

Klinik Araştırma doktora nedir? Bu alanda doktora kazanç ise, sonsuza kadar tıp çehresini değiştirmek tıbbi teknolojileri araştırma yapabilirsiniz. Klinik araştırmalar insanların hem doktorlar ve hastalar için tıp dünyasını geliştirir, yeni ilaçlar, tıbbi cihazlar ve tıbbi ekipman icat sağlayan şeydir. Sen klinik deneyler üzerinde çalışmak ve gelecek yıllar için hastalara yardımcı olacak ilaç oluşturmak için sonuçları kullanmayı öğreneceksiniz.

Klinik Araştırma doktorası kazanç pek çok faydaları vardır. Bir doktora, kendi alanında üst olacak ve bilimsel dergilere katkıda bulunmak için yüksek ödeme kariyer fırsatları yanı sıra şansını erişimine sahip olacaktır.

Bir doktora alma maliyeti katılmak isteyen okul bağlıdır. Programın toplam maliyetini öğrenmek için seçtiğiniz kurumda kayıt ofisine başvurmanız gerekir. Sen maliyetinin bir kısmını kapsayacak yardımcı olmak için hibe, burs ve kredi için başvuruda bulunabilirler.

Klinik Araştırma alanında doktora ile, ülke çapında en iyi araştırma laboratuvarlarında bazı iş bulmak olabilir. Hastaneler ve üniversiteler her zaman tıp çehresini değiştirecek bulaşıcı hastalıklar, tıbbi malzeme ve diğer teknolojiler hakkında tıbbi araştırmalara yardımcı olmak için en iyi araştırma bilim adamları gerekir. Ayrıca sağlık sektöründe ilaç firmaları ve diğer ticari işletmelerde pozisyonları olabilir.

Eğer bir mesafede derece kazanmak istiyorsanız, size herhangi bir online doktora kursları okulları bulmalıyız. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

 

5 Sonuçlar Klinik Araştırma Filter

Doku mühendisliği rejeneratif tıp ve kök hücre doktora programı

University of Minho - School of Engineering
Kampüs Tam zamanlı Ekim 2019 Portekiz Guimaraes

Doktora ders öğrencilere, onları, çok disiplinli alanlarda yaratıcı ve özerk araştırma yoluyla bilim ve teknolojinin ilerlemesine katkıda Rejeneratif Tıp çerçevesinde tedavi çözümler bulma eninde sonunda yönelik yeteneğini geliştirmeye olanak sağlayan bir eğitim ortamı sunmayı hedeflemektedir.

Doktora translasyonel tıbbı üzerine

Scuola Superiore Sant'Anna
Kampüs Tam zamanlı 3 yıl Bilgi iste İtalya Pisa

Doktora Translational Medicine Programı hücresel ve hücre içi mekanizmalar odaklanan deneysel bir yaklaşım, bir bütün olarak organizmanın fizyolojik ve patofizyolojik analizi ile birleştiren önemli bir multidisipliner çağrışım ile karakterizedir.

Biyoanalitik Yöntemlerde Doktora

Charles University Faculty of Pharmacy
Kampüs Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte) Tam zamanlı 4 yıl Bilgi iste Çek Cumhuriyeti Hradec Kralove + 1 daha

Doktora Çalışmaları Biyoanalitik Yöntemler mezunu, klinik laboratuarlarda, hijyenik servis laboratuarlarında, biyokimyasal, toksikolojik ve hematolojik laboratuarlarda uzmanlaşmış nitelikli bir sağlık uzmanıdır. Biyoanalitik laboratuarların yöntem analizi, yöntem doğrulaması ve akreditasyonu konularında ileri teorik ve pratik tecrübe kazanır. Lisansüstü biyolojik malzeme ve analiz örnek hazırlama yöntemlerini ve ilgili enstrümantasyon kontrol eder. Mezun, laboratuar muayenelerinin klinik önemini ve sonuçlarının muhtemel yorumunu, teşhis, izleme, tedavi ve önleyici faaliyetlerinde laboratuar yöntemlerinin seçimi ve kullanımı için danışman olabilecek bir dereceye kadar değerlendirebilir.

Klinik Doktora

University of Stirling
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 36 - 96 aylar Bilgi iste Birleşik Krallık Stirling + 1 daha

Klinik Doktora Programımız, hemşirelerin, ebelerin ve müttefik sağlık çalışanlarının ihtiyaçlarına uygun olarak İskoçya'daki türünün tek örneğidir. Elbette pratik odaklı ve sağlık sektöründe liderlik rolleri için hazırlamak için tasarlanmıştır.

PhD Experimental Medicine

Queen's University Belfast
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 3 yıl Bilgi iste Birleşik Krallık Belfast + 1 daha