Saglikhizmetiprogramlari.com

Biyomedikal Araştırma Top 7 PhD'ler 2019/2020

Bir konuyu kapsamlı bir şekilde ele almak isteyen öğrenciler, bir Doktora Felsefesi veya Doktora eğitimi almayı seçebilirler. Bu program genellikle biraz araştırma gerektirir ve öğrencilerin mezuniyet öncesi tez veya tez çalışmasını tamamlamaları gerekir.

Biyomedikal Araştırmada Doktora Nedir? Bu doktora, hastalıkların ve sağlıktaki hücrelerin, moleküllerin ve organizmaların işleyişini yönlendiren süreçleri araştırmak isteyenler için tasarlanmıştır. Belirli bir programda, öğrenciler genellikle çalışmalarına odaklanacakları bir alan seçerler. Bu alanların örnekleri arasında biyomedikal bilişim, biyoistatistik, epidemiyoloji, insan genetiği, immünoloji, gelişimsel biyoloji, mikro-konak etkileşimleri ve hücresel patoloji yer almaktadır. Programın bir kısmı müfredatın bir sınıf ortamında gerçekleşmesine rağmen, laboratuar çalışması ve bağımsız araştırmalar genellikle dersin bir parçasıdır.

Biyomedikal araştırma doktora programından öğrencilerin kazandığı sayısız avantaj vardır. Eleştirel düşünme ve analitik akıl yürütme gibi beceriler genellikle iş piyasasında rekabetçi olmak için önemlidir ve kutu dışında yenilikçi ve düşünme yeteneği hem iş hem de yaşam ortamlarında faydalıdır.

Maliyet, bir doktora programı dikkate alındığında bazı öğrenciler için caydırıcı olabilir. Öğrenim ücretleri ve diğer ücretler birinden diğerine büyük farklılıklar gösterebileceğinden, dünyanın dört bir yanındaki çeşitli okullarla iletişim kurmalıdırlar.

Kariyer yolu mezunları, kendi çalışma alanlarına ve deneyimlerine bağlı olarak değişebilir ve akademide, devlet kurumlarında, tıbbi laboratuvarlarda ve biyoteknoloji şirketlerinde iş bulunabilir. Popüler bir iş unvanı biyomedikal araştırmacıdır. Diğer başlıklar arasında biyomedikal mühendis, biyomedikal istatistikçi, araştırma laboratuvarı sorumlusu ve politika yapıcı danışmanı sayılabilir.

Bu bilgisayar veritabanı, öğrencilerin çeşitli okulları araştırmaya başlamasını kolaylaştırır, bu yüzden şimdi yolculuğa başlayın. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

7 Sonuçlar Biyomedikal Araştırma Filter

Doku mühendisliği rejeneratif tıp ve kök hücre doktora programı

University of Minho - School of Engineering
Kampüs Tam zamanlı Ekim 2019 Portekiz Guimaraes

Doktora ders öğrencilere, onları, çok disiplinli alanlarda yaratıcı ve özerk araştırma yoluyla bilim ve teknolojinin ilerlemesine katkıda Rejeneratif Tıp çerçevesinde tedavi çözümler bulma eninde sonunda yönelik yeteneğini geliştirmeye olanak sağlayan bir eğitim ortamı sunmayı hedeflemektedir.

Doktora translasyonel tıbbı üzerine

Scuola Superiore Sant'Anna
Kampüs Tam zamanlı 3 yıl Bilgi iste İtalya Pisa

Doktora Translational Medicine Programı hücresel ve hücre içi mekanizmalar odaklanan deneysel bir yaklaşım, bir bütün olarak organizmanın fizyolojik ve patofizyolojik analizi ile birleştiren önemli bir multidisipliner çağrışım ile karakterizedir.

lisansüstü araştırma

Royal Veterinary College
Kampüs e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı Ağustos 2020 Birleşik Krallık Londra + 1 daha

Doktora yapıyorum, bir, heyecan verici zorlu ve ödüllendirici deneyim ve sonraki bilimsel kariyer için temel oluşturur.Biz bilim adamları geliştirmek

Biyoanalitik Yöntemlerde Doktora

Charles University Faculty of Pharmacy
Kampüs Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte) Tam zamanlı 4 yıl Bilgi iste Çek Cumhuriyeti Hradec Kralove + 1 daha

Doktora Çalışmaları Biyoanalitik Yöntemler mezunu, klinik laboratuarlarda, hijyenik servis laboratuarlarında, biyokimyasal, toksikolojik ve hematolojik laboratuarlarda uzmanlaşmış nitelikli bir sağlık uzmanıdır. Biyoanalitik laboratuarların yöntem analizi, yöntem doğrulaması ve akreditasyonu konularında ileri teorik ve pratik tecrübe kazanır. Lisansüstü biyolojik malzeme ve analiz örnek hazırlama yöntemlerini ve ilgili enstrümantasyon kontrol eder. Mezun, laboratuar muayenelerinin klinik önemini ve sonuçlarının muhtemel yorumunu, teşhis, izleme, tedavi ve önleyici faaliyetlerinde laboratuar yöntemlerinin seçimi ve kullanımı için danışman olabilecek bir dereceye kadar değerlendirebilir.

Klinik Doktora

University of Stirling
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 36 - 96 aylar Bilgi iste Birleşik Krallık Stirling + 1 daha

Klinik Doktora Programımız, hemşirelerin, ebelerin ve müttefik sağlık çalışanlarının ihtiyaçlarına uygun olarak İskoçya'daki türünün tek örneğidir. Elbette pratik odaklı ve sağlık sektöründe liderlik rolleri için hazırlamak için tasarlanmıştır.

PhD Experimental Medicine

Queen's University Belfast
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 3 yıl Bilgi iste Birleşik Krallık Belfast + 1 daha

Biyoistatistik Doktora

University of Louisville
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Eylül 2020 Amerika Birleşik Devletleri Louisville

Doktora Program, öğrencilere biyoistatistik alanında özgün bir araştırma yapmalarını sağlamak amacıyla istatistiksel teori ve yöntemlerle ilgili sıkı bir eğitim vermek için tasarlanmıştır.