Filter
Doktora
Amerika Birleşik Devletleri New York Eğitim türü: Tümü Hız: Yarı zamanlı

En iyi Yarı zamanlı Tıp Eğitimleri içinde Alternatif Tıp New York Amerika Birleşik Devletleri 2019

Bir Doktora derecesi, ya da PhD programını tamamlamak sekiz yıl ya da daha fazla sürebilmektedir ve tez çalışması gerektirir. Birçok alanda PhD derecesi bireylerin profesör olarak çalışmasına olanak vermektedir. Birçok farklı program mevcuttur.

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Yarı zamanlı PhD içinde Alternatif Tıp New York ABD'nde

Devamını oku Daha Az
{Ülkede} diğer program fırsatları

1 Sonuçlar Alternatif Tıp, New York

New York Chiropractic College

Kayropraktik lisans programı Doktor, birincil ve işbirlikçi bakım sağlayan Kayropraktik doktorlar bunun hazırlanması yoluyla Misyon, Vizyon ve Değerler New York Chiroprac ... [+]

Program Amaçlı

Kayropraktik lisans programının Doktor birincil ve işbirlikçi bakım sağlayan Kayropraktik doktorlar hazırlanması yoluyla New York Chiropractic College Misyon, Vizyon, Değerler ve gelişmeler, ve kim sinir kas iskelet koşulları ve genel hasta sağlık özel önem veriyoruz.

Program Hedefleri delil, en iyi uygulamalar ve klinik değerlendirme, tanı, Kayropraktik tekniği, vaka yönetimi ve dokümantasyon hasta değerlerin esas kullanım analizi ile akademik mükemmellik ve hasta merkezli bakım ilkelerini somutlaştırmak. sergilemek ve değer bütünlüğü, merhamet ve Kayropraktik profesyonel standartlara uyum etik ilkeleri ve bir sağlık kuruluşu rolü ile tutarlı kişisel eylemleri için sorumluluk kabul ederken belirleyin. etkili liderlik becerilerini göstermek için. bilgi ve kritik sorunları değerlendirmek için becerilerini kullanarak Kayropraktik mesleği ve geniş topluma olumlu katkıda bulunmak, değişime adapte ve çeşitli topluluklar ile etkili iletişim. NYCC & Kayropraktik Hakkında Gerçekler sinir kas iskelet durumların tedavisi için özel önem Kayropraktik bilim, sanat ve felsefe keşfedin tek-bir yardım alın ve Kayropraktik doktorları uygulayan öğretim üyeleri arasından mentorluk eğitim derinlemesine Kayropraktik çalışma ile birlikte uygulama geliştirme odaklanan ile başarılı bir kariyer için hazırlamak En hızlı büyüyen, en yüksek talep sağlık meslek birinin parçası haline ABD Çalışma Bölümü Kayropraktik doktorlar için açıklıklar tamamlayıcı tıp arttıkça talebi olarak, sağlıkla ilgili meslekler için ortalamasından daha hızlı artacağı tahmin çeşitli sağlık ortamları bir dizi staj ile gerçek dünya deneyimlerinden yararlanın Biz aktif Kayropraktik araştırmaları destekleyerek Kayropraktik mesleğini ilerletmek için yardımcı oluyor diğer geleneksel ve alternatif sağlık profesyoneli ile ortak ortaklıklar aracılığıyla hasta bakımını yönetmeyi öğrenin Doktora Programı Süresi ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Seneca Falls
Eylül 2019
Ingilizce
Yarı zamanlı
5 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku