Saglikhizmetiprogramlari.com

ABD'nde Top 23 Yarı zamanlı PhD Dereceleri

PhD derecesi, yüksek eğitim kurumlarında verilen en prestijli vasıflardan biridir. PhD derecesi alan bireyler "Doktor" ünvanı ile anılırlar ve alanlarında uzman olarak kabul edilirler.

ABD'de Eğitim esas olarak üç düzeyde gelen kontrolü ve finansmanı ile, kamu sektörü tarafından sağlanan: devlet, yerel ve federal, bu sırayla.ABD'de bir yüksek öğretim düzeyinde eğitim almak ortak gereksinimleri kabul kompozisyon (aynı zamanda amaç veya kişisel bir bildirimde tablosuna olarak da bilinir), kayıtları transkript, tavsiye / referans mektubu, dil testleri yer alacak

ABD'nde Yarı zamanlı PhD

Arama Sonucu Filter

Fizik tedavi doktora

University of Central Arkansas
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 45 - 60 saat Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Conway + 1 daha

Central Arkansas Üniversitesi Fizik Tedavi Doktora bilim adamları ve liderler olmak için öğrencileri hazırlamak için tasarlanmıştır. bilgin değil, sadece keşfeder entegre ve bilgiyi de geçerlidir iletişim ve yaymaktadır.

Doktor fizik tedavi

University of Central Arkansas
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 123 - 166 saat Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Conway + 1 daha

Fizik Tedavi programının Profesyonel Doktor lisanslı fiziksel terapistler haline bireylerin hazırlar. Bir seçici kabul sürecinin ardından, 56 öğrenci üç yıllık Profesyonel DPT Programı çalışmaya başlamak için her güz dönemi davet ediyoruz.

Akupunktur ve oryantal tıp doktoru

South Baylo University
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Los Angeles

South Baylo Üniversitesi (SBU) Doktora programı için dersler ve stajı eğitim sunmaktadır. SBU bir besleyici ve destekleyici bir ortamda akademik excel öğrenci ve öğretim teşvik eder.

Doktora biyomedikal bilim

UMaineOnline (University of Maine)
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Orono

Her iki doktora kabul kez Biyomedikal Bilim, ya da Doktora içinde Biyomedikal Mühendisliği programında ve bir tez hocası belirlenmesi öncesinde, öğrencilerin Birinci Yıl Danışma Komitesi (FYA) tarafından tavsiye edilir. Her ortak kurumda bir FYA komite üyesi bulunmaktadır.

Doktora Biyomedikal mühendisliği

UMaineOnline (University of Maine)
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Orono

Her iki doktora kabul kez Biyomedikal Bilim, ya da Doktora içinde Biyomedikal Mühendisliği programında ve bir tez hocası belirlenmesi öncesinde, öğrencilerin Birinci Yıl Danışma Komitesi (FYA) tarafından tavsiye edilir.

Kayropraktik doktor

New York Chiropractic College
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 5 yıl Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Seneca Falls + 1 daha

Kayropraktik lisans programı Doktor, birincil ve işbirlikçi bakım sağlayan Kayropraktik doktorlar bunun hazırlanması yoluyla Misyon, Vizyon ve Değerler New York Chiropractic College gelişmeler

Sağlık etiği doktora

Duquesne University
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 - 4 yıl Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Pittsburgh + 1 daha

Tüm Sağlık Etiği (İTE) programları, akademik dersler ve klinik etik dönmeler veya stajları içerir. Öğrenciler, tam zamanlı veya yarı zamanlı çalışma olabilir. Part-time öğrencilerin her sonbahar 2 derslerin en az almak ve bahar dönemi gerekir. Tipik olarak, HCE derece kursları öğleden sonra ve akşam öğretilir.

Sağlık Mesleklerinde Doktora Eğitimi (EdD)

A.T. Still University, Online
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 3 - 7 yıl Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Kirksville + 1 daha

Bu% 100 çevrimiçi program özellikle sağlık meslek eğitimcileri geliştirmeye odaklanmaktadır. Sınıfındaki benzersiz olan bu çevrimiçi program, klinisyenleri, sağlık eğitmenlerini, liderleri ve öğretmek için tutkularını sürdürmek isteyen yönetmenleri uygulamak için tasarlanmıştır.

Doktor Heath Bilim (DHSc)

A.T. Still University, Online
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 3 - 7 yıl Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Kirksville + 1 daha

Bu program, öğrencileri sağlık hizmetleri erişim, maliyet ve kalitenin devam eden zorluklarına daha iyi anlamak ve etkili bir şekilde yönetmek ve değerlendirmek için hazırlar. Sağlık uzmanlarına proje yönetimi, karar verme, örgütsel liderlik, kanıta dayalı standartlar oluşturma ve profesyonel uygulamaya araştırma yapmak için yetkinlik kazandırma bilgi ve becerileri kazandırılmıştır. Arizona'da bir haftalık oturum düzenlenir ve öğrenciler aşağıdaki konsantrasyonlardan birini seçebilir: küresel sağlık, liderlik

Doktor Sağlık İdaresi (DHA)

A.T. Still University, Online
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 3 - 7 yıl Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Kirksville + 1 daha

Bu% 100 çevrimiçi program, sağlık uzmanlarını sağlık sektöründe yenilikçi liderler ve sorun çözücü olmaya hazırlar. Teoriyi pratikle harmanlayarak, kurs öğrencilere sağlık yönetimi sistemlerini iyileştiren ve etkileyen kariyere geçiş için gereken bütüncül bilgileri sağlar.

PhD in Global Health / International Public Health

EUCLID (Euclid University)
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 - 4 yıl Açık Kayıt Amerika Birleşik Devletleri Washington Gambiya Gambia Online + 3 daha

Eğitim liderliğine vurgu yaparak hemşirelik uygulamaları doktoru

Grand Canyon University
Kampüs e-Öğrenme Yarı zamanlı Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 3 daha

Hemşirelik eğitim programındaki DNP öğrencileri, bir Hıristiyan dünya görüşünün değer temelli bakış açılarından nüfuslarla etkileşime girmeye ve mevcut sağlık sistemleri içerisinde çeşitli dünya görüşlerinin kültürler, hasta bakımı ve iyileşme üzerindeki etkilerini anlamaya teşvik eder.

Doktor Hemşirelik Uygulaması

Grand Canyon University
Kampüs e-Öğrenme Yarı zamanlı Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 3 daha

Büyük Kanyon Üniversitesi Doktor Hemşirelik Uygulama Programı (DNP), kayıtlı hemşirelere, hemşire bilgilendiricilere ve hemşire liderlerine, mevcut araştırmaları uygulamaya veya sistem zorluklarını olumlu yönde etkilemek için uygularken rehberlik eder.

Ciis klinik psikoloji (PsyD) programı

California Institute of Integral Studies
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 3 - 4 yıl Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri San Francisco + 1 daha

CIIS at PsyD Programı benzersizdir. San Francisco'nun kalbinde yer alan, bizimki Doğu maneviyat ile Batı psikoloji anlayışlar bağlamak programları sunmak için Kuzey Amerika'da ilk akredite üniversite oldu.

Post-Yüksek Lisans Hemşirelik Uygulaması Doktoru

Sacred Heart University Online
e-Öğrenme Yarı zamanlı 3 yıl Ocak 2020 Amerika Birleşik Devletleri Fairfield

Sacred Heart University tarafından sunulan çevrimiçi Post-Master Doktor Hemşirelik Uygulaması programı yenilikçi ve pratik klinik araştırma ve burs ile uygulamalı odaklı doktora eğitimine dayanıyor.