Doktora Fiziksel Terapi

Genel

Program açıklaması

Mercy College Fizik Tedavi Programı, farklı geçmişlere ve sosyal durumlara sahip öğrencilere fizik tedavi alanında doktora yapmak için eşsiz bir fırsat sunmayı taahhüt eder. Program haftasonu bir formatta teslim edilir ve motive olmuş, kendi kendini yöneten öğrencinin teorik bilgiyi çeşitli klinik ve araştırma uygulamalarına dahil etmek için eleştirel düşünme ve problem çözmeyi kullanması için bir ortam sağlar.

Fiziksel Terapistler (PT'ler), her yaştan insanı, günlük yaşamlarında fonksiyonel aktiviteler gerçekleştirme yeteneklerini sınırlayan tıbbi problemler veya sağlıkla ilgili koşullar ile teşhis eden ve tedavi eden sağlık uzmanlarıdır. PT'ler ayrıca, sağlıklı ve aktif yaşam tarzlarını teşvik etmek için tasarlanmış fitness ve sağlık programları yoluyla hareketlilik kaybıyla ilgili koşulları önlemeye yardımcı olur. PT'ler, bireyleri inceler ve hareket etme, ağrıyı azaltma, işlevi geri yükleme ve engelliliği önleme yeteneğini destekleyen teknikler kullanarak tedavi planları geliştirir. Hastaneler, klinikler, okullar ve spor tesisleri dahil çeşitli ortamlarda bakım sağlarlar.

Mercy College DPT programı sizi kanıta dayalı kararlar yoluyla en iyi uygulamayı teşvik eden bir fizyoterapistin giriş seviyesindeki yeterliliklerinde uzmanlaşmaya hazırlayacaktır.

Al Roker'in Diz Değiştirme Sonrası İyileşme Yolu - Mercy College Mezunlarından Fiziksel Terapi sayesinde

Günümüzde Al Roker, diz protezi ameliyatından iki hafta sonra bile işe geri dönüyor. Sıkı bir fizik tedavi süreci olan Mercy College mezunlarından Billy Campbell, Al beklenenden daha kısa sürede ayağa kalkabildi. Roker'in 15 yıl önceki ilk diz protezinden bu yana tıp bilimi ve replasman cerrahisi radikal bir şekilde gelişti. Campbell, 2012 yılında Mercy College Fizik Tedavi alanında doktora yaparak mezun oldu ve DPT programının Vaka Çalışması kurslarına katılarak koleje geri vermeye devam ediyor.

Fiziksel Terapi Hızlı Gerçekler

 • Çift derece 3 3.5 BS / DPT programı
 • Tam zamanlı, hafta sonu müfredatı formatı
 • Kurs çalışması 10 trimesterde (3 yıl, 4 ay) tamamlanabilir.
 • Kişiselleştirilmiş bir eğitim deneyimi veren küçük grup / sınıf büyüklüğü (30 öğrenci)
 • Özel fakülte, halen pratik yapan çeşitli uzmanlıklara sahip fizyoterapistlerden oluşmaktadır.
 • Her öğrenci için bireysel fakülte danışmanı
 • Haftasonu formatı, programın bölgedeki deneyimli uzman fizyoterapistleri uzmanlık alanlarında laboratuar eğitimi ve ders vermeye yardımcı olması için kullanmalarına izin verir.
 • Üç devlet metropol bölgesinde 200'den fazla tesiste klinik staj olanakları
 • Yüksek istihdam oranları

Program Çıktıları

 • 2017 için mezuniyet oranı% 76 ve 2018% 88'dir (bu, yalnızca zamanında mezun olanları gösterir ve daha sonraki bir tarihte mezun olanları değil)
 • 2016 - 2017 genel NPTE lisans geçiş oranı% 100, 2017-2018% 96'dır.
 • 2018 için istihdam oranı% 100

Program Öğrenme Çıktıları

Bu programın sonunda, öğrenciler şunları yapabilmelidir:

 • Fiziksel terapi uygulamaları için bir temel olarak bilimlerden gelen bilgileri sentezler
 • Etkili önleme, sağlığı geliştirme, sağlık ve zindelik programları geliştirmek
 • Ortamlar arası her yaştan müşteride bir bakım veya sevk planını etkin bir şekilde formüle etmek için hasta-müşteri yönetimi taraması ve muayenesi unsurlarını etkili bir şekilde kullanın.
 • Her yaştan müşteride sonuçları optimize etmek için hasta-müşteri yönetimi değerlendirme, teşhis ve prognoz unsurlarını etkin bir şekilde kullanın.
 • Fiziksel, bilişsel ve psikolojik bozukluklar ve sakatlıkları göz önünde bulunduran uygun kanıta dayalı müdahaleleri ve ortamdaki her yaştan müşterinin sonuçlarını optimize etmek için mevcut kaynakları içeren bir bakım planını etkili bir şekilde uygulayın ve yönetin
 • Değişen sağlık ortamında fiziksel terapi uygulamalarını geliştirmek için dinamik bir bilimsel araştırma sürecine katılın
 • Mesleki etik, değer ve sorumlulukları fizik tedavi uygulamasına entegre etmek
 • Farklı bir toplumun meslek ve sağlık ihtiyaçlarını savunmak
 • Sağlık hizmetleri paydaşlarının tüm üyeleriyle etkili iletişim kurun (meslekler arası ekip üyeleri, hastalar / müşteriler, aile üyeleri, bakıcılar, tüketiciler ve ödeme yapanlar dahil)
 • Finans, düzenleme politikaları, yasal gereklilikler ve kalite göstergeleri dahil olmak üzere uygulamayı etkin bir şekilde yönetin

physiotherapy, weight training, dumbbellstevepb / Stardoll

Lisans Derecesi Gereksinimleri

Öğrenciler kabul için dikkate alınması gereken en az 90 kredi tamamlamak zorundadırlar. Bu krediler zorunlu genel eğitim kurslarının 60 kredisini, küçük bir konsantrasyon (15 kredi üst düzey kurs) ve Fiziksel Terapi ön koşullarını içermelidir.

Programa en az önkoşul ve toplam lisans not ortalaması 3.0 ile en az yedi önkoşul dersi başarıyla tamamlayan öğrenciler programa başvurabilirler. Fiziksel Terapi Programına girmeden önce tüm önkoşul dersleri başarıyla tamamlamanız gerekir. Programa girmeden önce yaz aylarında birden fazla önkoşul fen dersi alınamaz.

Fiziksel terapide gönüllü veya işle ilgili deneyim gereklidir. Her sınıfa en fazla otuz öğrenci kabul edilecektir.

Lütfen, iki yıllık bir üniversiteden 75'ten fazla kredinin kabul edilemeyeceğini unutmayın. Öğrencilerin, yabancı dil bilgileri ve ilk dili İngilizce olmayan, çift diploma gerekliliklerini yerine getirmek ve TOEFL (Kolej politikasına göre) tamamlamak için altı kolej düzeyinde İngilizce kompozisyonu doldurmaları gerekir. Halen BA / BS derecesine sahip olanlar sadece önkoşul dersleri ve Fiziksel Terapi müfredatını tamamlamak için gereklidir. Programın ilk yılını başarıyla tamamladıktan sonra, öğrenciler Sağlık Bilimleri alanında lisans derecesine başvurabilirler. Final programı ödevlerini başarıyla tamamladıktan sonra, öğrencilere Fiziksel Terapi diploması verilir.

Klinik Simülasyon Laboratuvarı

Sağlık ve Doğa Bilimleri Fakültesi Klinik Simülasyon Laboratuvarı öğrencileri sağlık çalışanları olarak gelecekleri için hazırlamaktadır. 12.000 metrekarelik alan, bir sağlık tesisi içindeki farklı disiplinleri simüle etmek için çeşitli laboratuvarlardan oluşuyor. Öğrenciler hasta değerlendirmesi, eleştirel düşünme, iletişim ve belirli hasta senaryolarına dayalı müdahaleler uygularken bir ekip olarak çalışabilirler.

Kariyer fırsatları

Mercy College Fizik Tedavi Doktoru mezunları için kariyer olanakları, özel poliklinikler, akut bakım ve rehabilitasyon hastaneleri, yetenekli bakım tesisleri, okul sistemleri, evde bakım, sağlık ve sağlıklı yaşam tesisleri, endüstri ve araştırma merkezleri ve özel muayenehanelerde çalışmaktır. Mercy College mezunları şu anda; denetleme pozisyonlarında, özel uygulamaların sahipleri ve akademik fakülte.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Mercy offers more than 90 undergraduate and graduate degree and certificate programs within five schools: Business, Education, Health and Natural Sciences, Liberal Arts and Social and Behavioral Scien ... Devamını oku

Mercy offers more than 90 undergraduate and graduate degree and certificate programs within five schools: Business, Education, Health and Natural Sciences, Liberal Arts and Social and Behavioral Sciences. Mercy College challenges its faculty and staff to make higher education work for anyone hungry enough to earn a better place in life. With campuses in Dobbs Ferry, Bronx, Manhattan and Yorktown Heights, the vibrancy of the College culture is sustained by a diverse student body from around the region. Daha Az
Dobbs Ferry , New York , New York , Yorktown Heights , ABD Çevrimiçi + 4 Daha fazla Daha az