Doğal Tıp tıp doktoru

Genel

2 konum mevcut

Program açıklaması

Programa genel bakış

Ulusal Üniversitede Doğal Tıp Programının Doktoru, doğal natüropatik felsefe ve klinik teoriyi sadece natüropatik yöntemlerden ve yöntemlerden ziyade öğretmeye odaklanmaktadır. Natüropatik felsefe, sadece hastalığı veya teşhisi değil, bireyi tedavi etmek ve dengeyi düzeltmek ve doğal iyileşme sürecini desteklemek nihai amacı ile sağlıktan oluşan tüm faktörlere bakmak anlamına gelen bütüncül davranmaya odaklanmaktadır.

Müfredat

Doktorluk Natüropatik Tıp derecenizi 10 trimester kadar kısa sürede kazanabilirsiniz. Öğrenciler yıl boyunca okula devam ederler ve programı üç yıl dört ayda tamamlayabilirler. Ulusal Üniversitenin ayırıcı ve yenilikçi müfredatı , insan biyolojisi ve anatomisi konusunda kapsamlı bir temel sağlar ve tanı ve tedavide kapsamlı eller eğitimi verir - sizi bir doktor gibi düşünmeye eğitiriz.

İntegratif Öğrenme

Öğrenciler sınıfta diğer sağlık programlarındaki öğrencilerle birlikte öğrenir ve aynı zamanda hastaları entegre bir klinikte işbirliği içinde tedavi eder. Ulusal Üniversitenin işbirlikli öğrenme üzerine odaklanması, öğrencileri rakiplerinden ziyade meslektaşları olmaya teşvik eder. Bu, bugünün entegre sağlık bakımında onları gelecekteki kariyerlerine daha iyi hazırlar. Buna ek olarak, NUHS öğrencileri, çift ​​lisans programlarına kayıt yaptırarak kariyer kimlik bilgilerini genişletebilirler.

Tesisler

Hidroterapi paketimizde öğrenciler suyun terapötik faydalarını kullanarak hastaları tedavi etmektedir. Tamamen stoklanmış bitki dispanseri, çok çeşitli homeopatik ilaçlar, botanik ilaçlar, tentürler ve otlar taşır. ND öğrencileri ayrıca NUHS Botanik Bahçesi'nde botanik otlatma tecrübesi yaşarlar.

Öğrenciler modern dershanelerde SMART panoları gibi en yeni teknoloji kullanılarak öğretilirler. 40 insan kadavrası üzerindeki brüt anatomi laboratuarı konutu, proseksiyon veya sanal öğretim yerine, elle diseksiyon yoluyla öğrenmenizi sağlar. Gerçekten disseksiyona ek olarak NUHS, anatomi eğitimi için günümüzün en teknolojik olarak gelişmiş dijital görselleştirme sistemi olan The Anatomage Table'i sunmaktadır. Klinik ve iletişim becerilerinizi geliştirmek için "Standart hastalar" ile çalışacağımız Eğitim ve Değerlendirme Merkezimizde aktif öğrenme devam ediyor. Tesislerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin »

Staj imkanları

Her ND öğrencisi tam bir yıllık klinik staj hizmetinde bulunur ve National University, birçok heyecan verici staj seçeneği sunmaktadır. Klinik deneyiminiz Lombard'daki kampüsteki bütün Sağlık Merkezimizde tamamlanabilir ve Kurtuluş Ordusu kliniğimizde tıbbi olarak yetersiz olana yardım eden üç haftalık bir dönüşümü içerir. ND stajyerleri için Gözlemleri, Illinois Zion'daki Kanser Tedavi Merkezlerinde bulabilirsiniz.

Staj aşaması sırasında, öğrencilerin ve uzmanların çeşitli hasta koşullarıyla ilgili bilgi, araştırma ve deneyim paylaştığı haftalık Grand Rounds'a da katılacaksınız.

Nasıl Başvurulur

National University'de, kabul süreçlerinizin her aşamasında size yardımcı olmak için buradayız. Online kabul formumuzu doldurarak veya 1-800-826-6285 numaralı telefonu arayarak başlamak kolaydır.

Aşağıda, kabul şartlarının hızlı özetini bulabilirsiniz:

  • Rolling başvuru çizelgesi, Eylül, Ocak veya Mayıs üç aylık dönemler için başvuru yapmanıza izin verir.
  • Çevrimiçi ya da kağıt başvurusunu tamamlayın ve başvuru ücreti olarak 55 ABD doları
  • 3 deneme cevabı yaz (minimum 400-500 kelime)
  • İki karakter referansları sağlayın
  • Bütün resmi lisans kolej transkriptlerini gönderin
  • $ 225 rezervasyon depozitosu
  • Kabul için Önkoşullar

Bahar 2018 Başvuru Tarihi

Ocak trimesterinin tüm başvuruları 1 Aralık 2017 tarihine kadar teslim edilmelidir.

Yaz 2018 Başvuru Tarihi

Mayıs üç ayı için tüm başvurular 1 Nisan 2018 tarihine kadar sunulmalıdır.

Erken Başvur

Transkript, makale, karakter referansları vb. Sunulması, incelenmesi ve değerlendirilmesi için zamana izin vermek için DC, ND, MSOM veya MSAc programlarına başvurunun program başlamadan 9-12 ay önce yapılması önerilir. Amaçlanan dönemi daha erken başlatan adaylar başvuru sürecini tamamlayacak zamanın olup olmayacağını belirlemek ve bu üç aylık dönem için hala başvuruların kabul edildiğini teyit etmek için Kabul Merkezleri ile temasa geçmelidir.

Bilinmesi Gereken Önemli

DC, ND, MSOM ve MSAc programlarına başvuran adaylar, başvurunun tüm bölümlerini (örneğin, denemeler, transkriptler vb.) Bir kerede birlikte göndermeksizin başvuruda bulunabilirler. Buna ek olarak, DC ve ND başvuranlar lisans eğitimi almadan önce başvurabilirler ve önkoşul derslerini almaları gerekir. Tüm adaylar, kompozisyon kompozisyonlarını düşünerek düşünmeli ve belirtilen talimatlara uymaya dikkat etmelidirler. Başvuru sahiplerinin başvurularıyla ilgili makale göndermesi gerekmez ve makale ve belgeleri ayrı ayrı sunabilirler. Lütfen, ilk profesyonel programda (DC, ND, MSOM, MSAc) bulunan kompozisyon sorularının bir PDF'sine bakın.

Son Güncelleme Eki 2017

Okul Hakkında

Founded in 1906, National University of Health Sciences is a leader in the growing field of integrative medicine and is respected worldwide for success in balancing healing arts and science, combining ... Devamını oku

Founded in 1906, National University of Health Sciences is a leader in the growing field of integrative medicine and is respected worldwide for success in balancing healing arts and science, combining broad-scope integrative medicine with patient-centered care. Daha Az
Lombard , Saint Petersburg + 1 Daha fazla Daha az