HEALTHCARESTUDIES

Miami Amerika Birleşik Devletleri Top Diplomalar 2020

Kariyerlerine ya da eğitimlerine yatırım yapmak isteyen bireyler diploma programına katılmayı düşünebilirler. Diploma programları, öğrencileri belirli bir kariyere hazırlamak için belirli beceriler kazandırmayı amaçlamaktadır. Bu programları tamamlamak genelde daha kısa sürmektedir.

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Miami Güney Florida Atlantik kıyısında yer alan Miami-Dade County ilçe merkezi vardır. Miami biz kişi başına düşen öğrenci kayıt bahsederken bütün Amerika Birleşik Devletleri'nde yedinci sırada yer alıyor. Miami de kar ve kar amacı gütmeyen profesyonel programlar bilinmektedir.

Miami ABD'nde Diplomalar İncele 2020

Arama Sonucu Filter

Tıbbi kodlama ve faturalandırma (d)

CBT College - Miami
Diploma
Eyl 2020
<
Tam zamanlı
<
8 aylar
Ingilizce
Kampüs

Müttefik Sağlık okula hoş geldiniz! TCMB Koleji'nde Tıp Kodlama ve Fatura programı sağlık sektöründe çalışan bir adım daha yakın size koyabilirsiniz ...

Devamını oku