Biz Diş Hekimliği modern, pratik odaklı, uluslararası alanda kabul görmüş kurslar sunuyoruz. Mezunlarımız USMLE testlerde yüksek puanlama ve tüm ABD'den Japonya'ya dünyanın dört bir yanından iş güvenliğini tam rekabet hekim vardır.

eğitim programları Dişhekimliği müfredatı dışında İngilizce olarak öğretilen Çek tıp öğrencileri, izlediği aynısıdır. Onlar Avrupa Birliği standartlarına uygundur.

Programın ilk üç yıl boyunca öğrenciler Çek dilinde zorunlu dersleri var. Çek bir iyi kavramak hastalarla iletişim için sadece Çek konuşabilir meslektaşları ile gereklidir.

Eğitim programı

Diş Hekimliği çalışma teorik konularda (Anatomi, Fizyoloji, Histoloji ve Embriyoloji, Kimya, Biyokimya, Biyofizik) ve klinik öncesi ve klinik konularda (Mikrobiyoloji, Farmakoloji, Fizyoloji Patolojik, Cerrahi, Dahiliye, Nöroloji, Psikiyatri) ayrılmıştır.

Ana vurgu böyle Koruyucu Diş Hekimliği ve • Karioloji •, Klinik Öncesi Diş Hekimliği, Protez Teknolojisi, Diş Radyoloji, Ortodonti, Endodonti, Periodontoloji, Koruyucu Diş Hekimliği ve Ağız Cerrahisi gibi özel konularda olduğunu.

Programın önemli bir parçası pratik eğitime ayrılmıştır. Çalışma planı da yönetim dersleri, etik, mevzuat ve diş hekimliği sosyal yönlerini kapsamaktadır. Diş çalışma programı Koruyucu Diş Hekimliği, Ortodonti ve Protez ve Ağız Cerrahisi son durum sınavları ile sonuçlandırılır.

Derecesi ve akreditasyon

mezuniyet töreninde, Diş Hekimliğinde mezunları Diş derecesi Doktor verilir (MDDr olarak kısaltılır Medicinae Dentium Doktor.). AB vatandaşı olan mezunlar daha sonra Avrupa Ekonomik Alanı bütün ülkelerdeki dişhekimliği olabilir. Fakültemiz tanınır nerede AB vatandaşı olmayan Mezunlar ülkelerde dünya çapında uygulama.

Program dili:
  • Ingilizce

Palacky University için 5 tane daha kurs bak. »

Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Duration
5 yıl
Tam zamanlı
Price
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
End Date
Son başvuru tarihi
Location
Son başvuru tarihi
End Date