Diş Cerrahisi Lisans

Genel

Program açıklaması

IMU, Malezya'nın 26 yıldan uzun süredir sağlık eğitimine odaklanmış ilk ve en köklü özel sağlık ve sağlık üniversitesidir. IMU, Olgun Üniversite kategorisinde SETARA-2017 Kademe 6 statüsüne (Üstün) ulaştı.


IMU Diş Hekimliği programı, öğrenciler için 2 parça seçeneği sunar. İlk parça, İngilizce konuşan denizaşırı ortak üniversiteler ile işbirliği içinde, IMU, Malezya tarafından ortaklaşa uygulanmakta, öğrenciler Malezya'daki ilk aşamayı ve daha sonraki yıllarda ortak üniversitelerden birinde geçirmektedir. Başarılı bir şekilde tamamlandığında, öğrenciler ilgili ortak üniversiteden diploma alacaklardır. İkinci parça, öğrencilerin IMU'daki lisans programının 5 yıllık süresini geçirmeleri ve IMU'dan Diş Cerrahisi (BDS) derecesi almalarıdır.


Dişhekimliği programında öğrenmeye yönelik uyarıcı bir ortam sağlamak için çok çeşitli öğretim-öğrenme yaklaşımları kullanılmaktadır. Bunlar arasında dersler, probleme dayalı öğrenme (PBL), pratik sınıflar, hasta simülasyonu uygulamaları, klinik beceri oturumları, e-öğrenme, bağımsız öğrenme, hastaların klinik diş tedavisi ve çeşitli hastanelere ve kliniklere gönderimler yer almaktadır.


İş Ortağı Üniversitelerimiz

Avustralya

Adelaide Üniversitesi

Birleşik Krallık

Dundee Üniversitesi Glasgow Üniversitesi

Yeni Zelanda

Otago Üniversitesi

Kanada

Dalhousie Üniversitesibaşlangıç

Şubat 2019


Öğrenim ücreti

654.000 RM (yaklaşık 168.000 USD)

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

The International Medical University (IMU) is Malaysia’s first and most established private medical and healthcare university with over 24 years of dedicated focus in healthcare education. The Univers ... Devamını oku

The International Medical University (IMU) is Malaysia’s first and most established private medical and healthcare university with over 24 years of dedicated focus in healthcare education. The University is the first university in Malaysia that offers conventional and complementary medicine, all under one roof. Established in 1992, the University enjoys an international reputation, and provides a high standard of education at undergraduate, postgraduate and continuing professional development level. IMU’s curriculum for its undergraduate programmes has been benchmarked to international standards and is accepted by international partner universities for credit transfer into relevant programmes. Daha Az
kuala Lumpur , Seremban , Batu Pahat , Kluang + 3 Daha fazla Daha az