close

Filtreler

Sonuçları Göster

Tıp Bilimleri En iyi 2 Tıp Eğitimleri 2021

Lise diploması aldıktan sonra, çalışmanın bir ders daha yüksek bir derece ya da sertifika tamamlamak için alınabilir. Dersler de sürekli eğitim ya da iş ihtiyaçlarını karşılamak için alınabilir. Genellikle bir ders programını tamamlamak için dört yıl altı ay arasında sürer. Tıp biliminde bir ders nedir? Programın bu tip arkasında bilim ve tıbbi prosedürleri ve tes… Devamını oku

Lise diploması aldıktan sonra, çalışmanın bir ders daha yüksek bir derece ya da sertifika tamamlamak için alınabilir. Dersler de sürekli eğitim ya da iş ihtiyaçlarını karşılamak için alınabilir. Genellikle bir ders programını tamamlamak için dört yıl altı ay arasında sürer.

Tıp biliminde bir ders nedir? Programın bu tip arkasında bilim ve tıbbi prosedürleri ve test performans gösteren odaklanır. Bu kurslar, sağlık bilimleri alanında lisans veya yüksek lisans derecesi kazanmak isteyen öğrenciler için uygundur. Öğrenciler genellikle Anatomi ve fizyolojinin, kimya, fizik ve birçok metodoloji konular hakkında öğreneceksiniz. Birçok ders toplamak ve doku örnekleri, vücut sıvıları ve diğer çeşitli tıbbi maddeleri analiz öğrenmek için laboratuar deneyimi içerecektir.

Tıp biliminde bir arka plan tıp ve araştırma alanlarında öğrencilerin istihdam olanakları geniş bir yelpazede oluşturur.Bunlar teknoloji ve araştırmaya dayalı pozisyonlar genellikle iyi ödeme ve bazı mezunları tıp sektöründe rekabet üstünlüğü olacak.

Ders maliyetleri gerekli olabilecek herhangi bir staj dahil olmak üzere, seçilen okul, ülke ve program süresine bağlı olarak değişir. Maliyet özelliklerini ve burs bilgileri en iyi seçim okulu temas tarafından bulunmuştur.

Bir tıp bilimi programı ve ilgili tüm Dersler tamamlandıktan sonra, mezun genellikle tıbbi araştırma tesisleri ve test laboratuarlarında kolayca iş bulabilirsiniz. Medikal ve klinik laboratuar teknisyenleri ve teknoloji, tıp bilim adamları, teknisyenler ve biyolojik sadece mevcut pozisyonların birkaçıdır. Hastaneler onkoloji servislerinde bu uzmanlık kullanabilirsiniz ve hastalık kontrol ajansları büyüme ve hastalıkların etkilerini incelemek mezunlar kullanabilirsiniz.

Bir eğitim en iyi şekilde kariyer hedeflerinize için doğru okulu bulmakla başlar. Bugün başlayın.Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
format_list_bulleted Filtreler
Medical University of the Americas (MUA)
Charlestown , St. Kitts ve Nevis

Ağ Geçidi Programı, bir öğrencinin tıp öncesi kurs çalışmalarını hızlandırmak için özel olarak tasarlanmıştır. Bu program, MUA'daki Tıp Doktoru Programına sorunsuz bir geçiş s ... +

Ağ Geçidi Programı, bir öğrencinin tıp öncesi kurs çalışmalarını hızlandırmak için özel olarak tasarlanmıştır. Bu program, MUA'daki Tıp Doktoru Programına sorunsuz bir geçiş sağlamaya yardımcı olur. Öğrencilere, temel bilimlerin kritik unsurlarına maruz kalma, tıp fakültesi hayatına asimilasyon ve tıp fakültesinde başarılı olmak için gerekli çalışma becerileri ve alışkanlıklarına giriş sağlanır. -
Ders
Tam zamanlı
4 aylar
Ingilizce
Kampüs
 
Royal College Of Surgeons Of Edinburgh
Edinburg , Birleşik Krallık

Bu, interaktif sunumlar içeren, öykü alma ve klinik muayeneye sistematik ve yapılandırılmış bir giriş sağlayan iki günlük bir kurstur.

Bu, interaktif sunumlar içeren, öykü alma ve klinik muayeneye sistematik ve yapılandırılmış bir giriş sağlayan iki günlük bir kurstur. -
Ders
Ingilizce
Ağu 2021
Kampüs
 

İPUCU! Bir okulu temsil ediyorsanız ve programlarınızı listemize eklemek istiyorsanız buradan bize ulaşın