close

Filtreler

Sonuçları Göster

Sağlık Sistemleri En iyi 3 Tıp Eğitimleri 2020

Kurslar tam diploması zaman adıyorum olmadan belirli bir konu hakkında uzmanlaşmış bilgi edinmek için harika bir yoldur. Derslerin uzunluğu yaygın olarak değişir ve farklı seçenekler esneklik çok sağlayabilir. Çeşitli uzaktan eğitim ve birçok kurs için çevrimiçi seçenek vardır. Sağlık sistemlerinde bir ders nedir? Bu ders, bireylerin sağlık karmaşık dünyası hakkı… Devamını oku

Kurslar tam diploması zaman adıyorum olmadan belirli bir konu hakkında uzmanlaşmış bilgi edinmek için harika bir yoldur. Derslerin uzunluğu yaygın olarak değişir ve farklı seçenekler esneklik çok sağlayabilir. Çeşitli uzaktan eğitim ve birçok kurs için çevrimiçi seçenek vardır.

Sağlık sistemlerinde bir ders nedir? Bu ders, bireylerin sağlık karmaşık dünyası hakkında öğrenmenize yardımcı olur. Bu konuda en dersler disiplinlerarası bulunmaktadır. Öğretilen konular sağlık kuruluşu yönetimi, finansal kaynakları yönetimi, politika analizi, araştırma metodolojisi ve iç işleme bulunmaktadır. Diğer konular veri analizi ve organizasyon becerileri içerir. Öğrenciler ayrıca oluşturmak ve etkin sağlık stratejilerini uygulamak için öğrenirler.

Sağlık sistemlerinde bir ders tamamlamak İnsanlar sağlık dünyanın nasıl çalıştığını daha hassas bilgilerle bırakın.Bu, ilgili iş bulmak ve sağlık alanında tatmin edici bir kariyer başlamak için daha iyi fırsatlar çevirir.

Bir ders alarak size ücretleri ve ders masrafları anlamına gelir. Bu giderler kurumun konumu ve ne kadar ders bağlı olarak değişecektir. O 'in en iyi belirli bir program araştırma ve kurum başvurma' Daha fazla ayrıntı için s kabul ofisi.

Sağlık yönetiminde kariyer imkanları, eğitim ve iş deneyimi seviyesine bağlı olarak değişir, ancak sağlık sistemlerinde bir ders tamamlamak bireylerin başarılı sağlık kariyerleri kendi yolunu bulabilirsiniz. Sağlık yardımcıları tıbbi ofisler veya hastanelerde çalışabilir. Onların sorumlulukları, ekipman bakımını verileri kaydetme, sınavları ile yardımcı ve hastalarla görüşmek sayılabilir. Onlar da vital bulguları kontrol ve yemek olan hastaları sağlayabilir.Bireyler daha çok deneyime sahip proje yöneticileri, sağlık danışmanları, ya da hastane yöneticilerini olabilir.

Sağlık sistemlerinde bir ders alarak gelişmiş bilgi uzmanlık becerilerini öğrenmek ve elde etmek için harika bir yol olabilir. Bir sonraki adımı atmaya, senin aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha Az
İlgili çalışma alanları
arrow_drop_up arrow_drop_down
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
format_list_bulleted Filtreler
Royal Tropical Institute (KIT)
Amsterdam, Hollanda

Sağlık çalışanlarına yönelik bu 10 günlük konut eğitim programı, uzun süren krizden etkilenen ya da iyileşen ülkelerde sağlık sistemlerinin analizine odaklanmaktadır. Hastalık ... +

Sağlık çalışanlarına yönelik bu 10 günlük konut eğitim programı, uzun süren krizden etkilenen ya da iyileşen ülkelerde sağlık sistemlerinin analizine odaklanmaktadır. Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezi (CDC), Çocukları Kurtar ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ile ortaklaşa düzenlenir. -
Ders
Tam zamanlı
2 hafta
Ingilizce
17 Ağu 2020
15 Tem 2020
Kampüs
Fleming College
Peterborough, Kanada +3 Daha fazla

Fleming Kolej Sağlık Bilgi Yönetimi (HIM) programı Kanada Sağlık Bilgi Yönetimi Derneği (CHIMA) Ontario mevcut üniversite programlarını kabul sadece üç biridir.

Fleming Kolej Sağlık Bilgi Yönetimi (HIM) programı Kanada Sağlık Bilgi Yönetimi Derneği (CHIMA) Ontario mevcut üniversite programlarını kabul sadece üç biridir. -
Ders
Tam zamanlı
2 yıl
Ingilizce
Kampüs
Royal Tropical Institute (KIT)
Amsterdam, Hollanda

Bu e-öğrenme kursu, karmaşık acil durumlar ve kırılgan ülkelerdeki sağlık sistemi zorluklarını gidermek için sizi güçlendirir.

Bu e-öğrenme kursu, karmaşık acil durumlar ve kırılgan ülkelerdeki sağlık sistemi zorluklarını gidermek için sizi güçlendirir. -
Ders
Tam zamanlı
2 - 5 hafta
Ingilizce
Kampüs

İPUCU! Bir okulu temsil ediyorsanız ve programlarınızı listemize eklemek istiyorsanız buradan bize ulaşın